Як перетворити пожнивні рештки на поживу для рослин і вже на 3-ий рік заощадити на добривах до 70%

ЯРОС – екологічний, абсолютно безпечний препарат, що має сертифікат Органік Стандарт. За даними лабораторії ґрунтової мікробіології Інституту землеробства УААН, загальний бал мікробіологічної активності ЯРОСу складає близько 18 млн. колонієутворюючих одиниць, в той час як для окультуреного чорнозему це значення в середньому дорівнює 15-16 млн. Багаточисельні дослідження та досвід клієнтів доводить: застосування ЯРОСу допомагає в максимально зжаті терміни відновити мікробіоту ґрунту, а з кожним наступним роком поліпшувати його стан та структуру. А разом с цим  і врожайність.

Як працює ЯРОС на полях

Робота над майбутнім врожаєм починається з відновлення вашого ґрунту через активізацією ґрунтової біоти, яка:

– фіксує азот з повітря,

– переводить в доступні форми мінеральний фосфор,

– концентрує інші елементи в кореневмісному шарі,

–  підвищує ефективність добрив.

Завдяки мікробіоті:

 • Відновлюється та покращується родючість ґрунту
 • Закладається основа для високого врожаю та прибутку
 • Зростає економічна ефективність поля.

Саме ці задачі вирішує органічне добриво ЯРОС, при цьому необхідність в мінеральному живленні знижується. Починаючи застосовувати ЯРОС, використання міндобрив рекомендовано знизити на 30% задля збереження активності мікробіоти. А на третій рік – до 70%, тому що відбувається відновлення мікробіоти, а це значно підвищує фіксацію азоту ґрунтовими бактеріями, активізує фосформобілізацію (переведення мінерального фосфору в доступні для рослин форми) та підвищує ККД переведення пожнивних решток в поживу.

Мікробіота робить ґрунт оструктуреним – він стає крихким на дотик, в ньому відчувається наявність вологи завдяки значному підвищенню вологоємності. Такий стан ґрунту сприяє розвитку потужної кореневої системи рослин, забезпечує комфортну перезимівлю та активний весняно-літній ріст.

Необроблювані, нерозорані ґрунти можуть бути ефективними

Якщо у вашому розпорядженні лише необроблювані землі з високою концентрацією коріння та рослинних залишків, ЯРОС допоможе перетворити такі ґрунти в ріллю з позитивним економічним результатом. Дія ЯРОСу тут найбільш цінна, тому що, як показує практика, такий перехід в перший рік дуже часто буває збитковим. Розберемо, в чому полягає суть процесу. 

Якщо вміст рослинних залишків в поверхневому шарі ґрунту високий:

 1. Спостерігається недостатність мікробіоти для їхньої утилізації
 2. Після внесення мікробіоти – нестача азоту для підтримання її активності
 3. Зі збільшенням азоту в ґрунті утилізація рослинних залишків активізується

Яким чином ЯРОС приводить в експлуатацію високий вміст органічних речовин в ґрунті:

 • Мікробіота, що є основною складовою ЯРОСа, збільшує кількість корисної мікробіоти
 • Активується процес розкладання та переведення в поживу рослинних решток
 • Наявність в біопрепараті ЯРОС азотфіксуючих бактерій збільшує кількість азоту в ґрунті

Заощаджуйте на добривах до 70%: розрахунок під ваше поле

До вашої уваги Калькулятор можливостей, що був розроблений агрономом з 35-річним досвідом та керівником агротехнічної служби компанії ЯРОС. Ця таблиця дає змогу автоматично розрахувати свої витрати при застосуванні технології ЯРОС – скористатись може кожен господар. Для цього просто завантажте файл на свій пристрій. 

Відкривши документ, ви побачите окрему економію на міндобривах та пальному – перший, другий, третій та четвертий рік відповідно. Тут також рахується сумарна економія та витрати, що ви матимете кожен наступний рік по технології ЯРОС – в таблиці справа.

У Калькуляторі можливостей по замовчуванню вказані розрахунки на 1 га. Але ви можете занімити цю кількість (в клітині відміченій жовтим кольором) та отримати розрахунок для вашого поля. Усі інші показники перерахуються автоматично. Наша підтримка на зв’язку, якщо у вас виникнуть питання або знадобиться консультація – звертайтесь по вказаним на сайті номерам.

ЯРОС – незмінний стимулятор та помічник для озимини

Необґрунтоване внесення міндобрив здатне порушувати природний розвиток рослини, тому що надмірні дози азотних добрив призводять до інтенсивного наростання надземної маси, що знижує вміст цукрів у клітинному соці і, як наслідок, приводить до зниження морозостійкості, а то й до загибелі рослин. На допомогу приходить органіка – ЯРОС вносить вагомий вклад у вирощування озимих навіть у найскладніших для аграрія умовах.

2023 рік показує несприятливу тенденцію для аграрного бізнесу: мінеральні добрива значно виросли в ціні, а головне – ускладнення логістики не гарантує їхню оперативну доставку. Але ж в той же час потреба у фосфорі, калії та інших елементах зберігається. Тому економія та своєчасність осіннього внесення добрив – головні питання, що потребують оперативного вирішення.

Як ЯРОС вирішує задачі аграрія восени:

 • Мікробіота ЯРОСа вже з осені сприяє утилізації пожнивних решток (переводить їх в поживу), збільшує вміст доступного фосфору в ґрунті та сприяє накопиченню інших макро- та мікроелементів в кореневмісному шарі ґрунту.
 • Обробка посівів озимини ЯРОСом підвищує накопичення цукрів у клітинному соці. А також сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи – основного органу, що зберігає життєздатність злакових рослин в період яровизації (зимівлі).

Реалізація цих задач сприяє мінімізації витрат на живлення та отриманню економічно вигідного результату. Це підтверджує систематичний зворотній зв’язок наших постійних клієнтів-аграріїв та розрахунки, які були отримані завдяки 15-річним дослідженням на полях у різних регіонах країни.

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

To top