Як вибрати добриво для спатифілума, купити ЯРОС в Україні, застосування ЯРОСу для підживлення квітів

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Сприяє накопиченню всього комплексу мікро та макро елементів

Знижує нітрати та нітрити

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Чому наші клієнти повторно купують ЯРОС

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Як доглядати за спатифілумом з ЯРОС? FAQ

Спатифілум – невимоглива рослина. Забезпечте достатню кількість вологи та тепло, і насолоджуйтесь квітами. Але для повноцінного росту та цвітіння також знадобиться регулярно вносити підживлення. Спеціалізоване добриво для цвітіння спатифілума забезпечить рослину всіма поживними речовинами та стимулюватиме формування бутонів.

Відразу після пересадки вносити добриво для антуріума і спатифіллума немає сенсу. Річ у тім, що новий субстрат містить усі поживні речовини та віддає їх рослині. У міру виснаження ресурсів ґрунту, квітку потрібно підживлювати. Якщо цього не зробити, з’являються такі негативні симптоми:

 • рослина уповільнює ріст, а листя в’яне — так проявляється дефіцит магнію;
 • листя і квіти втрачають інтенсивність забарвлення, листя стає дрібним, рослина не цвіте — дефіцит фосфору;
 • пожовтіння окремих фрагментів листя сигналізує про дефіцит кальцію;
 • рослина стає млявою, а на листі проявляється характерна жовтизна — це сигнал про необхідність внести комплексне добриво.

Щоб запобігти загибелі, важливо своєчасно вносити підживлення. Ми рекомендуємо використовувати комплексне добриво ЯРОС. До його складу входять макро- та мікроелементи, такі як азот, фосфор, калій, кальцій, мідь, залізо, марганець та інші, а також гумус та водорозчинні гумати. Усі компоненти природного походження. Спатифіллум дуже гостро реагує на надлишок добрив, з ЯРОС можна не хвилюватися, достатньо дотримуватись рекомендованої дози. Для спатіфіллуму – це 2,5 мл на літр води.

Підживлення спатифіллуму для цвітіння є критично важливим, але є ряд випадків, коли навіть найкращий препарат може завдати шкоди. Внесення добрива слід призупинити, якщо:

 • квітка лише адаптується;
 • рослина уражена шкідниками;
 • у разі зараження кореневою гниллю.

Також варто обережно вносити підживлення взимку. Якщо в теплу пору року удобрювати спатифілум варто раз на десять днів, то взимку не частіше ніж один раз на місяць.

Для нормального росту та розвитку спатифілума потрібні органічні та мінеральні речовини, а саме:: азот, фосфор, калій, сірка, бор, марганець, залізо, мідь та інші мікроелементи. Можна купити різні добрива і готувати підживлення для спатифілума самостійно, але спатифілум погано реагує на надмірну кількість добрив, а отже краще не ризикувати і відразу вибрати комплексне добриво, наприклад, ЯРОС.

Спатифілум цвіте лише за умови правильного догляду. Рослина боїться холодної води при поливі, низької температури, сухого повітря, нестачі освітлення. Якщо все зроблено правильно, але бутони так і не з’являються, можливо, ваш спатифілум росте в надто великому горщику. Пересадіть його в менший горщик або дочекайтеся, поки коренева система заповнить простір.

Не менш важливо регулярно підживлювати рослину. Оптимальна схема — внесення комплексного добрива невеликими порціями кожні 10 днів. Найкращий варіант – комплексне добриво ЯРОС. Цей препарат має багато переваг:

 • відновлює мікрофлору субстрату, що покращує родючість;
 • робить ґрунт більш пухким, що сприяє газообмінним процесам;
 • нормалізує кислотність ґрунту завдяки відновленню мікрофлори;
 • забезпечує рослину поживними речовинами – активізує фіксацію азоту, сприяє засвоюванню фосфору та калію, а також забезпечує рослину макро- та мікроелементами у легкодоступній формі.

Добриво природного походження. Технологія виробництва виключає хімічний синтез та опромінення, а значить – препарат абсолютно безпечний для навколишнього середовища та людини. 

З початку-середини квітня та до середини вересня вносити комплексне добриво рекомендовано кожні десять днів. Підживлення для спатифілума слід вносити частіше під час цвітіння. 

Зверніть увагу. Надлишок добрив також шкідливий, як і їх дефіцит. Якщо після частого підживлення на листя з’явилися бурі плями, негайно припиніть вносити добрива. Через місяць рослина має повернутися до норми.

Коли листя спатифіллума темніють по краю, потім чорніють і опадають, це явний симптом дефіциту поживних речовин. У такому разі терміново необхідно внести комплексне добриво. Крім поливу, рекомендовано обприскувати рослину живильним розчином. До речі, ЯРОС добре розчиняється у воді, а отже не заб’є розпилювач.

Щоб стимулювати формування нових бутонів, не забувайте обрізати пагони, що відцвіли. Ознака того, що час звільнити місце для нових квіток — зміна кольору з білого на рожевий або зелений.

 

Ви регулярно підгодовуєте свій спатіфілум, стежите за температурою та вологістю, але він відмовляється радувати вас квітами. Що ж робити у такому разі?

Влаштуйте рослині шокову терапію. Поставте його на два-три тижні у затінене місце, не вносьте добрив та поливайте по мінімуму. Потім виставте його в тепле та світле місце, рясно полийте, внесіть добрива та обприскуйте розчином комплексного добрива. Після таких процедур спатифілум просто зобов’язаний сформувати бутони.

Поливати спатифілум потрібно в міру висихання ґрунту. Для перевірки використовуйте дерев’яну паличку з тупим кінцем. Занурте її в горщик, якщо субстрат висох на ⅓ —  значить настав час поливати рослину.

Також характерною ознакою дефіциту вологи є опущені внизу краї листя. Добриво рекомендовано вносити після рясного поливу. Тоді квітка повільно вбиратиме підживлення, інакше є ризик пошкодити кореневу систему, особливо, якщо дозування розраховане неправильно.

ЯРОС – універсальне добриво для кімнатних квітів, у тому числі для спатифілума. Завдяки природному походженню препарат не завдасть шкоди рослині за умови дотримання дозування. Підживлення спатифілума для цвітіння передбачає додавання – 2,5 мл ЯРОСу на літр води. Такий розчин підходить як для поливу, так і для обприскування. Нижче наводимо загальні рекомендації щодо підживлення квітучих рослин:

 • не допускати надлишку добрив, підгодовуйте спатифілум не частіше одного разу на сім днів;
 • скоротити частоту підживлення взимку до одного разу на місяць;
 • не вноситие добриво у спеку, краще обприскувати листя водою кімнатної температури з додаванням ЯРОСу;
 • молоді рослини, а також квіти після пересадки підживлювати слабким розчином  — -1-1,5 мл ЯРОСу на літр води, замість 2,5 мл. 

Дотримуйтесь наших рекомендацій щодо застосування комплексного добрива ЯРОС, і ваш спатифілум обов’язково порадує вас рясним цвітінням.

Замовляйте ЯРОС прямо зараз і ми надішлемо вам докладну інструкцію у форматі PDF про особливості застосування препарату.

 

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Відео з використанням ЯРОСу
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, поляризована вода.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
250 грн / шт
1 літр
429 грн / шт
5 літрів
1875 грн / шт
Про нас пишуть
Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

To top