Найкраща підживка для кімнатних рослин. Симптоми дефіциту та правила підживлення квітів навесні, влітку, восени та взимку
Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань
Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад
Природний стимулятор фотосинтезу
Природне походження
233 499
задоволених клієнтів
20
років реанімуємо рослини та ґрунт
100%
екологічно
100 000+
гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС
Кімнатні рослини живуть в обмеженому контейнером просторі, тому їм потрібно більше поживних елементів, ніж садовим. Універсальне підживлення для кімнатних рослин ЯРОС покращить зовнішній вигляд квітів та продовжить терміни цвітіння. Спеціалізовані магазини пропонують величезний асортимент препаратів, але які добрива для кімнатних рослин купити найкраще.
Розповідаємо як вибрати найкраще універсальне добриво для кімнатних рослин.
Любителі квітів воліють обрати органічні добрива для кімнатних рослин, адже вважається, що вони набагато безпечніші. Але чи це так насправді? Коли потрібне ефективне підживлення для кімнатних рослин, купити рекомендуємо ЯРОС. До його складу входять усі необхідні квітам макро- та мікроелементи у легкозасвоюваній формі. Добриво для кімнатних рослин ефективно бореться з симптомами дефіциту елементів живлення.
- Нестача азоту проявляється уповільненням темпів зростання зеленої частини рослини. Також листя стає втрачає інтенсивність окраски.
- Дефіцит калію призводить до погіршення роботи провідних тканин та знижує загальний тонус рослини. Візуально це проявляється зівялим листям навіть після поливу.
- Відсутність фосфору проявляється пожовтінням країв листя та формуванням малої кількості квітів.
- Потреба в кальції, магнії, борі, залізі, сірці та інших мікроелементах також проявляється різними симптомами. Найчастіше змінюється забарвлення чи форма листя. Єдине вирішення цієї проблеми — комплексні добрива для кімнатних рослин, Україна пропонує ефективні препарати, наприклад, ЯРОС.
Розповідаємо, чим удобрювати кімнатні рослини залежно від пори року. Внесення добрив – невід’ємна частина турботи про кімнатні рослини для їх нормального росту та цвітіння. Препарати варто вносити приблизно раз на два тижні в період вегетації, інакше це відобразиться на їхньому зовнішньому вигляді.
Часто люди експериментують і підгодовують квіти кавовою гущею, відваром лушпиння цибулі, акваріумною водою і всілякими органічними відходами. Але з таким підходом квіти навряд чи вас порадують, тому відповідь на питання, чим підживити кімнатні рослини буде простою. Вибирайте добриво ЯРОС, адже у ньому є всі поживні елементи, а виробляють його без хімічних реагентів та різних видів опромінення.
Як підживити кімнатні рослини навесні
Якщо ваші квіти взимку перебували у стані спокою, то навесні вони “виходять із сплячки” і починають стрімко рости. У цей період дуже важливо внести підживлення. Найкраще добриво для кімнатних рослин – ЯРОС рекомендовано вносити один раз на 10-14 днів, починаючи з середини березня.
У цей час квітці потрібен азот, фосфор та калій для стимуляції цвітіння. На літр води додайте 2,5-5 мл ЯРОС і рясно поливайте квітку.
Зверніть увагу! Рідкі добрива не можна вносити у сухий ґрунт. За день до підживлення рясно полийте рослину.
Особливості підживлення ЯРОСом влітку
Влітку рослина потребує великої кількості енергії, оскільки цвітіння забирає багато сил. в цей період кімнатній рослині потрібно багато калію. Для нормалізації стану вносьте підживлення кожні десять днів. На літр води додайте 2,5 мл ЯРОСу. Якщо є характерні симптоми дефіциту мікроелементів, дозу можна збільшити до 5-10 мл на літр води.
Також рекомендовано щодня або через день проводити позакореневе підживлення. Для цього на літр води додайте 2,5 мл ЯРОСу. Обприскуйте квіти обережно, щоб робочий розчин не потрапив на суцвіття, інакше на них можуть з’явитися коричневі плями.
Як удобрювати кімнатні рослини восени
Чим ближче до зими, тим рідше потрібно поливати кімнатні квіти. Але внесення підживки ніхто не скасовував. Щоб квітка могла нормально підготуватися до зимівлі та відновити сили за час спокою, їй потрібно багато фосфору та калію. Часто квітникарі купують монодобрива, але ми рекомендуємо підгодувати кімнатні квіти ЯРОСом на зиму. Він стимулює вбирання цих речовин у потрібних кількостях із грунту.
Препарат варто вносити раз на два тижні до середини жовтня, та раз на 30 днів до настання зими.
Зверніть увагу. Підживлення в першій половині осені має бути більш інтенсивним. Потім доза препарату скорочується на 50%. Якщо говорити про ЯРОС, то до середини жовтня на літр води додають 5 мл добрива, потім зменшують дозування до 2,5 мл на літр.
Після останнього осіннього підживлення виникає питання, чим підгодовувати кімнатні рослини взимку і чи є в цьому сенс. Відповідаємо на нього нижче.
Чим удобрювати кімнатні рослини взимку
З настанням холодів кімнатним рослинам потрібно дати спокій і забезпечити їм нижчу температуру. Це може бути балкон або дальній кут кімнати, орієнтуйтеся на потреби тієї чи іншої рослини. Взимку кімнатні квіти не лише відпочивають, а й закладають бутони наступного року.
Взимку вносити добрива не потрібно, оскільки рослина користується тим, чим її підгодували восени. Також немає потреби часто поливати зелених вихованців, достатньо разів на два-три тижні.
Щоб перевірити, чи потребує поливу, використовуйте дерев’яну паличку з тупим кінцем. Застроміть її в грунт, але обережно, щоб не зачепити коріння. Якщо земля суха на половину чи дві третини, то треба полити квітку. При цьому ми рекомендуємо додавати у воду добрива ЯРОС приблизно 3 мл (одна кришечка) на літр води. Так ви допоможете рослині краще засвоювати калій та фосфор. За це квітка віддячить вам буйним цвітінням або стрімким набором зеленої маси вже наступної весни-літа.
Замість висновку ми хочемо нагадати загальні правила внесення добрив. Пам’ятайте, що препарат повинен нести рослині лише користь. Нижче наведені поради будуть актуальними для всіх рослин та всіх випадків.
- Після пересадки квітки в новий грунт, особливо покупний, вносити підживлення не треба приблизно протягом двох місяців. Далі вносити добриво потрібно за звичайним графіком. Пам’ятайте, що надлишок підживки набагато небезпечніший за дефіцит поживних елементів.
- Для стимуляції росту та захисту від хвороб та шкідників замочіть кореневу систему квітки при пересадці в розчин ЯРОСу. Цей препарат знезаразить корінь і дасть квітці поштовх для зростання.
- Перед тим як внести робочий розчин для підживлення, полийте ґрунт чистою водою. Це дозволить продовжити ефект препарату. Суха рослина швидко вбирає вологу, а коли вона напоєна, то повільно споживатиме добриво.
Не забувайте, що рослини сильніше страждають від надлишку добрива, ніж його дефіциту, тому не перестарайтеся.
ЯРОС стимулює природні механізми рослини, що сприяє засвоєнню азоту з повітря та кращому вбиранню фосфору та калію з ґрунту. Препарат нешкідливий, але вносити його варто із суворим дотриманням дозування.
Замовте ЯРОС прямо зараз і ми надішлемо докладну PDF-інструкцію про особливості застосування препарату та приготування робочого розчину.
Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані
Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб
Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів
Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії
Рослини стають в рази красивішими
Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду
Подарунок при замовленні
Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин
Замовити ЯРОС
- Усі
-
-
-
-
-
Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.
Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.
Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.
Рідина є повністю розчинною у воді.
Налийте
чисту воду
Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)
Зачекайте
не менше 7-ми хвилин
(не перемішуючи)
Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /
Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води
Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /
Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.
Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.
Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.
10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.
Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.
Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).
Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.
Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.
Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.
Висадка розсади:
1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.
2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.
Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)
Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.
Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.
Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.
Восени остання обробка перед скиданням листя.
Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.
Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.
Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок
Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення
Після замовлення з вами сконтактує менеджер
Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"
Відправка протягом 3-х робочих днів
Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти
Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами