Чим підживити перець

ЯРОС — добриво, що відновлює рослини і ґрунт екологічним шляхом.

Сприяє накопиченню всього комплексу мікро та макро елементів

Знижує нітрати та нітрити

Природне походження

image section 1
Як вирощувати перець з ЯРОС?

Підкормка перцю: способи та правила. Схеми підживлення для розсади перцю, при висадженні в ґрунт і після пікірування.

Розповідаємо, чим підживити розсаду перцю після появи сходів, щоб маленькі перчики швидко пішли у ріст, не хворіли і дали добрий урожай. Найкраще підживлення розсади перцю має бути комплексним. Ми рекомендуємо використовувати препарат ЯРОС, адже крім усіх необхідних для пасльонових макро- та мікроелементів у його складі є еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які покращують якість ґрунту та сприятливо впливають на рослини.

Перед посадкою потрібно замочити насіння перцю на 12 годин. Додайте 2,5 мл ЯРОС на літр води для приготування робочого розчину. Розчин, що залишився після замочування, використовуйте для поливу рядків.

Перше підживлення розсади перцю проводиться відразу після появи сходів. Полийте їх розчином ЯРОСу. Додайте 2,5 мл препарату на літр води та зволожте сходи за допомогою пульверизатора. Так само застосовуйте добрива для розсади перцю раз на 10 – 14 днів.

Після пікірування розсади також повторіть обробку добривом ЯРОС.

Якщо у вас вже є ЯРОС, не варто турбуватися про те, чим підкормити перець після висадки в ґрунт. При висадженні розсади солодкого перцю у відкритий ґрунт чи теплицю потрібно приготувати робочий розчин для підживлення. Додайте 10 мл ЯРОСу на 10 літрів води і рясно пролийте грядку. Для гіркого перцю застосовуйте ту ж схему, адже це різні сорти однієї рослини, а ЯРОС однаково благотворно впливає на всі овочі.

Підживлення для перцю у відкритому грунті здійснюється за наступним графіком: Як тільки розсада приживеться, а це приблизно через 10 днів після висадки, потрібне наступне підживлення для росту перцю. Додайте 50 мл ЯРОСу на 10 літрів води та полийте з розрахунку 1 літр робочого розчину на одну рослину. Якщо ви цікавитеся, чим підгодувати перець для росту в теплиці, то робочий розчин буде такою самою концентрацією, але для однієї рослини достатньо половини літра.

Де б ви не вирощували свій урожай, існує два способи внесення добрива для солодкого перцю або будь-якої іншої рослини. Рослини однаково потребують поживних речовин. Йдеться про кореневе і позакореневе підживлення.

Якщо говорити про внесення підживки для солодкого перцю під корінь, то мається на увазі внесення рідкого добрива. Ми рекомендуємо вносити комплексне добриво для солодкого і гіркого перцю, оскільки далеко не всі садівники зможуть правильно розрахувати норми внесення моно добрив.

Щодо листових підживлень, то суттєвої різниці у приготуванні робочого розчину не буде, за винятком того, що робочий розчин вноситиметься не в ґрунт, а безпосередньо по листі шляхом обприскування.

Такий спосіб підживлення показує високу ефективність, якщо рослині необхідні конкретні мікроелементи і це проявляється на його зовнішньому вигляді. У критичні періоди життєдіяльності листова підкоромка для перцю допоможе компенсувати дефіцит поживних елементів і поліпшить загальний стан рослини.

Цвітіння – вкрай важливий етап розвитку рослини, правильно застосовувати добриво для перцю – означає отримати багатий урожай.

Для стимуляції цвітіння та формування зав’язей необхідно вносити добриво таким чином: щоразу при поливі додавати на 10 літрів води 25 мл ЯРОСу.

Продовжуємо удобрювати перець у відкритому ґрунті у червні, коли вже є зав’язь: потрібно внести підвищену дозу добрива, щоб стимулювати формування плодів. Додати 50 мл ЯРОСу на 10 літрів води. Також у цей період потрібне листове підживлення. Додайте 2,5 мл ЯРОСу на літр води та обприскуйте перці увечері чи вранці, коли сонячна активність не така висока.

У середині літа йде процес дозрівання плодів, отже, треба продовжувати вносити добрива на шляху зростання перцю. Також не забудьте про листове підживлення перцю.

Коли настає період дозрівання перців, потрібно вносити добрива з обережністю. При цьому рослина відчуває максимальне навантаження і потребує частого поливу. Ми рекомендуємо додавати 10-20 мл ЯРОС на 10 літрів води при кожному поливі.

Симптоми дефіциту речовин, з якими впорається підживлення перцю

Симптоми нестачі поживних речовин будуть помітні неозброєним оком.

  • нестача азоту проявляється блідістю листя, а самі вони стають дрібнішими, перець погано росте;
  • дефіцит фосфору проявляється придбанням синюватого чи навіть фіолетового відтінку на листі;
  • пожовтіння листової пластини, що не зачіпає прожилки, а також дефекти на молодому листі сигналізують про нестачу заліза;
  • дефіцит магнію проявляється такими ж симптомами, але більше страждає не молоде листя, а навпаки, старе;
  • нестача кальцію проявляється уповільненим зростанням перцю та висиханням точок росту;
  • відсутність бутонів або затримка цвітіння сигналізує про дефіцит калію.

Відразу після того, як ви розпізнаєте причину поганого стану рослини, необхідно розібратися чим підживити перці, щоб поліпшити їхній стан. Ми рекомендуємо вибирати комплексні добрива для перцю, оскільки так ви зможете забезпечити рослину всім необхідним.

Як бачите, щоб отримати добрий урожай, потрібно використовувати комплексні добрива. ЯРОС — один із найкращих препаратів. Він не тільки ефективний, а й абсолютно безпечний, адже принцип його дії полягає не лише в підживленні як такому, а і в мобілізації ресурсів рослини.

Пропонуємо ознайомитися із загальними рекомендаціями щодо внесення добрив для перців.

  • Вносити підживку для перцю рекомендовано вранці або ввечері, коли спадає сонячна активність, інакше є ризик обпалити листя, адже краплі води створюють ефект лінзи. Також можна внести добриво для болгарського перцю вдень, якщо хмарна погода.
  • Вносити добриво потрібно лише по вологій землі. Оптимально робити це після дощу, якщо немає опадів, рясно полийте рослини і тільки після цього вносьте робочий розчин. Якщо внести добрива для перцю в суху землею, є ризик обпалити кореневу систему, а це призведе до загибелі рослини. При цьому немає значень, чим підживлювати болгарський перець, ризик занапастити рослину існує завжди. Помилково вважати, що натуральні добрива, на кшталт курячого посліду, не є небезпечними. Навпаки, вони можуть бути небезпечнішими, оскільки неможливо вирахувати їх концентрацію та правильне дозування.
  • Підживлення для перцю має бути збалансованим. На один кущ потрібен літр робочого розчину, для розсади – півлітра. Якщо ви вносите добриво для болгарського перцю в теплиці, кількість води можна скоротити на третину, оскільки в таких умовах волога випаровується повільніше.
  • Щодо частоти, то добрива для солодкого перцю необхідно вносити раз на 7-14 днів, залежно від стадії розвитку рослини. Оптимально вибрати комплексне добриво для перців, наприклад ЯРОС, і додавати його при кожному поливі.

Тим, хто вирощує кімнатний перець на підвіконні, в домашніх умовах, добриво ЯРОС теж знадобиться. Застосовуйте його так само, як для вазонів, будь-яких кімнатних рослин. Звертайте увагу на фази росту та розвитку кімнатного перцю, такі як цвітіння та плодоношення. Взимку частота обробки завжди знижується, це період спокою.

Замовте ЯРОС прямо зараз і ми надішлемо вам докладну PDF інструкцію про особливості застосування препарату.

Чому наші клієнти повторно купують ЯРОС

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Відео з використанням ЯРОСу
Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
250 грн / шт
1 літр
429 грн / шт
5 літрів
1875 грн / шт
20 літрів
4200 грн / шт
Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, поляризована вода.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Наші сертифікати та посвідчення

Популярні запитання

1. Чим підживити перець у відкритому ґрунті та в теплиці?

Комплексне добриво для перцю ЯРОС вноситься під час поливу під корінь та листям шляхом обприскування.

2. Погано росте перець: чим підживити розсаду солодкого перцю?

Якщо перець не росте, йому не вистачає органічних речовин та мінералів. ЯРОС – комплексне добриво для перцю, при посадці, під час цвітіння, після пікірування обробляйте згідно з інструкцією із застосування.

3. Чим підживити перець, якщо сповільнено ріст і жовтіє листя

Це симптоми дефіциту мінеральних речовин. Підживлення перцю добривом ЯРОС поповнить дефіцит фосфору, азоту, заліза, магнію, калію, кальцію та інших мікроелементів.

4. Чим підживити розсаду перцю?

Додайте 2,5 мл ЯРОС на літр води для приготування робочого розчину і зволожте розсаду за допомогою пульверизатора.

5. Чим підкормити перець після висадки у ґрунт?

При висадженні розсади болгарського перцю на городі потрібно приготувати робочий розчин для підживлення. Додайте 10 мл ЯРОСу на 10 літрів води і рясно пролийте грядку.

6. Яке добриво для перцю можна використовувати під час посадки?

10 мл добрива ЯРОС на 10 л води: цим розчином потрібно поливати перці для росту. Через 10 днів використовуйте концентрацію розчину 50 мл ЯРОС на 10 л води.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

To top