Яке купити добриво для лохини: особливості застосування ЯРОСу на різних етапах вегетації

Реанімуйте ґрунт і лохина почне рости максимально швидко

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Чому наші клієнти повторно купують ЯРОС

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Поради з вирощування лохини

Останніми роками лохина все частіше зустрічається на дачних ділянках. Але одного бажання виростити незвичайну рослину недостатньо, знадобиться постійно підгодовувати її та стежити за рівнем кислотності ґрунту. І якщо з підкисленням доведеться заморочитися, то проблему з підживленням можна вирішити легко, достатньо ефективне добриво для лохини купити, наприклад, препарат ЯРОС. Але про все послідовно.

Висаджуючи на своїй ділянці таку незвичайну рослину, одразу хочеться підібрати найкраще добриво для лохини. Безумовно, підживлення — один із ключових факторів, що впливають на якість та кількість урожаю. Але у випадку з лохиною одного лише добрива недостатньо.

Запорука гарного врожаю лохини — кисле середовище на рівні 3,5-5 pH при нейтральному показнику 7 pH. Для цього лохину висаджують у підкислену торф’яну суміш. Використовують верховий торф або болотяний рудий з перепрілими сосновими голками і піском у співвідношенні 6:3:1. У звичайному нейтральному ґрунті лохина не дасть урожаю, а в лужному може й зовсім загинути.

Далі потрібно внести комплексне добриво для лохини, наприклад, ЯРОС. Це універсальне, екологічно чисте підживлення від українського виробника. Воно розроблене на підставі екологотрофічних груп мікроорганізмів, що беруть участь у трансформації азото-, фосфоро- та вуглецевмісних сполук. Також до складу препарату входять мідь, залізо, магній, калій, кальцій, марганець та інші мікроелементи. Специфіка складу добрива сприяє вирівнюванню кислотно-лужного балансу ґрунту, тому при внесенні ЯРОСу потрібно додатково підкисляти субстрат. Рекомендуємо купити спеціальний прилад для вимірювання кислотності або хоча б лакмусовий папір.

Зверніть увагу! Кисле середовище потрібне не самій лохини, а специфічному грибу — ерикоїдній мікоризі, що живе на кореневій системі рослини в тісному симбіозі. Цей гриб трансформує поживні речовини у простіші, і лохина легко їх засвоює. Ваше завдання — вносити підживлення з мікроелементами, яке гриб перетворить на краще добриво для лохини.

Добрива для лохини купити в Україні простіше простого, але необхідно розуміти, як правильно вносити їх на різних етапах розвитку. Розбираємось за порядком.

  • Вперше внести добрива варто відразу після сходження снігу та набухання бруньок. Зазвичай рекомендовано вносити азотні добрива, наприклад, сульфат амонію. Але азот – рівноцінний нітратам. Не дуже приємно власноруч вносити хімікати у корисні ягоди. Вихід є, можна приготувати розчин добрива ЯРОС. Додайте 25 мл добрива на 10 літрів води та полийте кущі лохини. Справа в тому, що ЯРОС містить усі поживні речовини, а заодно стимулює вбирання азоту з повітря. Таким чином лохина отримає лише необхідну кількість цієї речовини. Звичайно, ви можете внести ту ж нітрофоску або інше добриво, що містить азот, для кращого ефекту, але кількість сміливо можна зменшити на 50 або 1 70%.
  • Другий раз внести добриво слід у період формування зав’язей та дозрівання ягід. Мета цього підживлення — збільшити відсоток вмісту цукру в плодах та покращити якість ягід. Для цього вносять калійні добрива та мікроелементи. На цьому етапі критично важливо забезпечити лохину достатньою кількістю магнію. Як уже говорилося вище, добриво ЯРОС містить усі необхідні мікроелементи. Додайте 25 мл добрива на 10 літрів води й поливайте цим розчином кущі за потреби.
  • Осіннє підживлення роблять після збирання врожаю. Його мета — допомогти рослині підготуватися до зимівлі. Ви можете купити добрива для лохини, наприклад, ЯРОС. У ньому містяться всі необхідні компоненти, які допоможуть лохині пережити зиму та зміцнити імунітет.

Для отримання хорошого врожаю недостатньо придбати добриво для лохини садової, потрібно подбати про достатній рівень кислотності. Вже при pH понад 5,5-6,0 лохина може загинути. Усього за три роки субстрат відновлює нормальний рівень кислотності. Для підтримки оптимального рівня рекомендовано щорічно вносити 40-50 г сірки. Можна додати 1 чайну ложку лимонної кислоти на 3 літри води або 100 мл 9% оцту на 10 літрів води. Подбайте, щоб розчин кислоти не потрапив на листя, інакше воно отримає опіки.

Для максимального ефекту вносити добриво також потрібно правильно. Нижче ми наводимо загальні правила та поради для ефективного підживлення такої вимогливої ​​рослини як лохина.

  • Перш ніж внести добрива, необхідно навколо куща зробити неглибоку борозну діаметром приблизно 40 см. У це заглиблення потрібно внести рідке добриво, а потім засипати пухким ґрунтом, який ви забрали при формуванні борозни або кислим верховим торфом чи хвойними голками.
  • До внесення добрива потрібно рясно полити лохину звичайною водою. Наступного дня можна внести добрива. Річ у тім, що мінеральні добрива краще засвоюються саме у вологому ґрунті, оскільки рослина вбиратиме їх потроху. При цьому якщо йшов дощ і земля досить волога, то додатковий полив не знадобиться. Надлишок вологи не несе нічого хорошого навіть для такої вологолюбної рослини як лохина.
  • Вносити рідке добриво краще рано-вранці або ввечері, коли сонячна активність спаде. Також важливо, щоб робочий розчин не потрапив на листя, інакше є ризик, що вони отримають опік.
  • Навесні та восени рекомендовано вносити добрива лише під корінь. Влітку ж можна виконувати позакореневе підживлення, тобто шляхом обприскування. Для цього на літр води додають 2,5 мл ЯРОСу. Обприскувати краще у похмуру погоду, оскільки краплі на листі перетворюються на лінзу, яка стає причиною опіку. При цьому позакореневе підживлення може розглядатися лише як додатковий спосіб внесення добрива, але не як заміна кореневого підживлення.

Зверніть увагу! Позакореневе підживлення особливо ефективне, коли рослині потрібно швидко отримати певні мікроелементи. Тобто коли в період дозрівання врожаю лохині потрібен магній, то його краще вносити методом обприскування. ЯРОС підходить і для кореневої і позакореневої підгодівлі. До того ж препарат абсолютно безпечний для людини і тварин.

Для отримання очікуваного результату, рекомендовано суворо дотримуватись дозування. При замовленні добрива ЯРОС у нас, ви отримаєте докладну PDF-інструкцію про норми застосування препарату.

Добриво абсолютно безпечне, але це не означає, що його можна вливати неконтрольовано. Найкращий спосіб вносити препарат – тричі на рік: навесні, влітку та восени. А також використовувати його при кожному поливі у мінімальній концентрації. Усього 2-3 мл ЯРОСу на 10 літрів води – і лохина буде радувати вас неймовірним урожаєм.

Зазначимо і те що, що ЯРОС стимулює природний імунітет рослин, отже, ризики розвитку захворювань, зокрема грибкових, істотно знижуються. При цьому використовувати ЯРОС для лікування можна лише у складі комплексної терапії. Звичайно, якщо йдеться про хвороби, пов’язані з дефіцитом того чи іншого мікроелемента, цього препарату буде цілком достатньо. Що стосується інфекційних, вірусних або грибкових захворювань, то ЯРОС лише стимулює природний захист зеленого організму, але не має лікувального ефекту. Тому якщо рослина все ж таки захворіла, використовуйте спеціалізовані препарати або знищте хворі екземпляри, якщо хвороба серйозна, а здорові обробіть для профілактики відповідними засобами захисту рослин.

 

Як доглядати за лохиною з ЯРОС

Подарунок при замовлені

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за лохиною. В посібнику є опис рослини та її особливостей, а також інформація, як реанімувати лохину та вирішити більшість її проблем

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Як вирощувати лохину з ЯРОСом?
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
0.25 л на 100 л води
250 грн / шт
1 літр
1 л на 400 л води
429 грн / шт
5 літрів
5 л на 2000 л води
1875 грн / шт
Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top