Найкращі добрива для квітів. Ефективність застосування ЯРОСу для садових та кімнатних квітів

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Сприяє накопиченню всього комплексу мікро та макро елементів

Знижує нітрати та нітрити

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Чому наші клієнти повторно купують ЯРОС

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Як доглядати за квітами з ЯРОС?

Нині дедалі менше людей вирощують квіти на підвіконні чи в саду. Але добриво для квітів ЯРОС повністю змінює підхід до садівництва. ЯРОС – найкраще добриво для кімнатних квітів та садових рослин. З ним ваші квіти принесуть лише радість і створять домашній затишок. Про те, як купити добриво ЯРОС для квітів і правильно його застосовувати, дізнаєтеся з нашого матеріалу.

Незалежно від того, які рослини ви вирощуєте, добриво для квітів купити краще обрати універсальне. Так ви точно не перевищите допустиму норму внесення препарату. Універсальне добриво для квітів повинне мати у складі:

 • Азот. Один із ключових макроелементів. Без нього неможливий обмін речовин та нарощування вегетативної маси. При його дефіциті листя жовтіє від судин до країв, а зростання сповільнюється.
 • Фосфор. Без цього елемента неможливий нормальний обмін речовин та дихальні процеси. Також добрива для квітів з фосфором допоможуть рослині пережити зиму та періоди посухи, особливо, якщо ми говоримо про садові рослини. Також фосфор стимулює розростання кореневої системи та сприяє кращому цвітінню. Без нього листя стає дрібним і темно-зеленим.
 • Калій. Крім участі в обмінних процесах він потрібен для підтримки тургору в листі, тобто вони не виглядатимуть млявими. Також калійне добриво для квітів варто купити для стимуляції роззростання кореневої системи. При дефіциті калію рослина не цвіте або квіточки будуть дуже дрібними та з сухими краями.

Крім того, кімнатним та садовим рослинам потрібні всі мікроелементи. Оптимально вибирати комплексні добрива для квітів, до їх складу входять усі необхідні компоненти для нормального зростання та розвитку. Якщо ігнорувати потребу рослин у підживленні мікроелементами, то через кілька місяців ви побачите ослаблення росту, хлороз та відмирання листя, що призведе до загибелі рослини.

Брак навіть одного мікроелементу не дозволяє рослині повноцінно поглинати інші елементи живлення. ЯРОС — підживка для квітів, купити яку варто, адже вона містить усі поживні елементи, а заразом покращує структуру субстрату та нормалізує мікрофлору. Тобто варто купити добриво для квітів, Україна пропонує різні препарати, але краще вибирати комплексні підживлення, на кшталт ЯРОСу.

Добриво ЯРОС для кімнатних квітів здатне суттєво покращити зовнішній вигляд рослин та продовжити терміни цвітіння. Люди часто хочуть використовувати лише органічні добрива для квітів, тому охоче експериментують із рослинами. Але спроби підгодовувати квіти дріжджами, відваром картоплі чи перегноєм навряд чи дадуть належний результат. Найкраще підживлення для кімнатних квітів — добриво ЯРОС. Воно містить всі необхідні поживні елементи, а його склад екологічно чистий. Щоб отримати очікуваний ефект від застосування ЯРОСу, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

 • Перед висаджуванням замочіть кореневу систему або насіння в розчин ЯРОС на одну годину. На 1 літр води 2,5 мл препарату.
 • Якщо для висадки ви використовуєте покупний ґрунт, в якому вже є всі поживні елементи, то вносити ЯРОС не потрібно протягом двох-трьох місяців. При цьому рослині не завадить обприскування розчином ЯРОС (1 мл на 1 літр води). Але тільки за умови, що позакоренева підкормка для квітів не зашкодить вашому зеленому вихованцю.

Зверніть увагу. Кімнатні рослини з бархатистим, тонким і “мереживним” листям обприскувати не можна. Це може їх занапастити.

 • З третього місяця  ЯРОС потрібно вносити приблизно раз на тиждень. На 1 л води додайте 2,5 мл робочого розчину. За потреби продовжуйте обприскувати квітку з додаванням ЯРОСа.
 • Якщо виявляються характерні симптоми дефіциту макро- або мікроелементів, підживлення для кімнатних квітів має бути інтенсивнішим — 5 мл на літр води.

ЯРОС можна застосовувати не лише для кімнатних рослин, він однаково ефективний для всіх культур. Це універсальне добриво для садових квітів дозволить продовжити терміни цвітіння та покращити зовнішній вигляд. Щоб стан рослин покращився, необхідно правильно вносити добрива для садових квітів, навіть якщо це ефективний препарат такий як ЯРОС.

 1. Найкращі добрива для садових квітів – комплексні препарати. Так ви будете впевнені, що рослина отримала все необхідне та не постраждає від надлишку добрив. Пам’ятайте, що підживлення понад норму небезпечніше, ніж дефіцит поживних елементів.
 2. Перше підживлення для садових квітів проводиться як тільки повністю зійде сніг. На 10 літрів води додайте 50 мл ЯРОСу, це остаточно розбудить рослину після зимової сплячки.
 3. Наступне підживлення вноситься в період формування бутонів. У цей час універсальні добрива для садових квітів сприятимуть появі міцних бутонів із тривалим терміном цвітіння та більш інтенсивним забарвленням. На 10 літрів води достатньо 25 мл ЯРОСу. Поливати варто раз на десять днів.
 4. У період цвітіння краще додавати ЯРОС при кожному поливі, але норму внесення потрібно скоротити до 10 мл препарату на 10 літрів води.
 5. Після цвітіння. Комплексні добрива для садових квітів допоможуть рослині відновити сили та підготуватись до зимівлі. Остання підгодівля у вегетаційному періоді передбачає внесення 50 мл ЯРОСу на 10 літрів води.

Також ЯРОСом можна здійснювати позакореневе підживлення. Для обприскування достатньо додати 1-2 мл препарату на літр води. Обприскувати потрібно увечері, коли інтенсивність сонячного світла знизиться, інакше рослина може отримати опіки.

Чим удобрювати кімнатні квіти?

Для кімнатних рослин підходять такі самі препарати, що і для садових. Оптимально вибирати комплексні добрива, такі як ЯРОС. У їхньому складі будуть усі необхідні поживні елементи. Тобто вам не доведеться експериментувати з дозуванням окремих добрив або випробовувати народні засоби.

Чим підгодувати квіти восени?

Будь-яку багаторічну рослину потрібно удобрювати на зиму. Це допоможе знизити рівень стресу з настанням холодів. Ми рекомендуємо поливати рослину ЯРОСом. Додати 5 мл добрива на літр води. Цього буде достатньо для стабілізації стану квітки та її вдалої підготовки до зими. У холодну пору року підживлювати кімнатні рослини не треба, оскільки вони припиняють зростання до весни.

Вибираючи ЯРОС, вам не потрібно думати, чим підгодувати квіти навесні, адже цей препарат є ефективним на всіх етапах вегетації.

Чим підгодувати квіти для рясного цвітіння?

Щоб продовжити термін цвітіння, необхідно регулярно підгодовувати рослину. Ми рекомендуємо вносити ЯРОС, підживка для квітів вноситься з моменту формування бутонів раз на десять днів. На 1 літр води додайте 2-3 мл ЯРОСу.

Тобто вам не потрібно підбирати кілька видів підгодівлі та шукати, чим удобрювати квіти для рясного цвітіння. Достатньо внести один ефективний препарат, такий як ЯРОС. Зробити це анітрохи не складніше, ніж просто полити рослину. 

Купуйте ЯРОС прямо зараз і ми надішлемо вам докладну PDF-інструкцію про застосування препарату для різних кімнатних та садових рослин.

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Відео з використанням ЯРОСу
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, поляризована вода.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
250 грн / шт
1 літр
429 грн / шт
5 літрів
1875 грн / шт
Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

To top