Добрива для винограду: з ЯРОСом краще

ЯРОС — добриво, що відновлює рослини і ґрунт екологічним шляхом.

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Технологія вирощування винограду з ЯРОС

Виноград — одна з найбільш примхливих культур. Виростити здорові пагони нелегко, недостатньо купити комплексне добриво для винограду та чекати на врожай. Потрібно правильно посадити, поливати та обрізати виноград.

Ми зібрали інформацію, яка допоможе вам розібратися як підкормити виноград під час цвітіння, а також про полив та підживлення винограду після цвітіння та на інших етапах життєдіяльності, коли закладається майбутній урожай. Розбираємось, як піклуватися про лозу протягом року.

Перш ніж розповісти, яке добриво для винограду купити, ми зупинимося на тонкощах посадки саджанців у відкритий ґрунт.

Висадити виноград можна навесні чи на початку літа, а саме з кінця березня до середини червня. Або ж відкласти посадку до осені. Щоб точно визначити час посадки, недостатньо вибрати найкраще добриво для винограду, спершу придивіться до саджанців. Здерев’янілі висаджують з кінця березня до середини травня, зелені, що ростуть, — з середини травня до кінця другої декади червня. Саджанці, куплені восени, потрібно відразу висаджувати в ґрунт, зазвичай вони засихають за зиму або покриваються пліснявою. У такому разі ніяке добриво для винограду навесні не допоможе реанімувати такі саджанці.

Щоб виноград гарантовано прижився, вибирайте здоровий саджанець, орієнтуючись на такі поради:

  • зріз кореня повинен мати білий колір, а чи не бурий;
  • в однорічному пагоні зріз має бути насиченого зеленого кольору;
  • якщо доторкнутися до вічка, то вон має залишитися на місці, а не опасти;
  • саджанець не повинен бути пересушеним.

Щоб саджанець прижився, потрібно відразу купити комплексне добриво для винограду, ми рекомендуємо ЯРОС. Пізніше ми ще поговоримо про препарат та його особливості. А зараз розповімо про підготовку до посадки, а також чому добрива для винограду потрібно вносити ще на етапі посадки.

Підготовка саджанців підвищить їхні шанси на вкорінення. Вона передбачає:

  • замочування кореневої системи на 12-24 години у воду, для кращого ефекту та стимуляції росту можна додати комплексні добрива для винограду ЯРОС. Достатньо 25 мл на 10 літрів води.
  • однорічний пагін потрібно обрізати на висоту 3-4 вічка;
  • на верхніх вузлах потрібно видалити коріння, а на нижніх злегка вкоротити.

Які б добрива для посадки винограду ви не вибрали, вони не дадуть очікуваного результату, якщо ви неправильно виберете місце для посадки. Виноград потрібно висаджувати із західної, південної чи південно-західної сторони будівель. Цій рослині потрібно багато сонця та тепла. Також експерти рекомендують висаджувати виноград у середній частині схилу, оскільки внизу є ризик підмерзання.

А ще важливо забезпечити щонайменше п’ять метрів відстані між виноградом та будь-яким іншим деревом. З одного боку це пов’язано з потребою винограду у великій кількості світла та тепла, з іншого внесені добрива для винограду під час посадки можуть споживати дерева або кущі, що ростуть в парі метрів. У такому разі підживлення для винограду не принесе жодної користі.

Полив та підживлення винограду відіграють вирішальну роль у перші тижні та місяці. Завдання садівника —  регулярно поливати саджанці, але не перестаратися з водою. Нижче ми розповімо як правильно підкормити виноград залежно від сезону, а зараз розповімо, чому ЯРОС вважається одним із найефективніших добрив.

Почнемо з того, що ЯРОС діє за зовсім іншим принципом. До його складу входять усі необхідні макро- та мікроелементи в невеликих кількостях, але вони призначені не для рослини, а для еколого трофічних груп мікроорганізмів. У процесі життєдіяльності ці мікроорганізми допомагають рослинам отримувати поживні речовини прямо з повітря, якщо йдеться про азот, або з ґрунту. Тобто таке підживлення для молодого винограду або для дорослих рослин буде максимально результативним. До того ж завдяки ЯРОС у ваших ягодах не буде перевищеного рівня нітратів або інших небезпечних речовин. Препарат органічний та абсолютно безпечний.

А тепер, як і обіцяли, перейдемо до того, як підживити виноград залежно від сезону.

Раніше ми вже говорили, що перше підживлення винограду навесні проводиться при посадці. Це якщо говорити про саджанці. Що стосується рослин, що прижилися, то кореневе підживлення винограду навесні потрібне приблизно в середині-кінці березня. Потрібно орієнтуватись на погоду.

Доглядати лозу складно, але якщо все зробити правильно і знати чим підкоромити виноград навесні до цвітіння для активізації росту, то восени ви отримаєте відмінний урожай. Починаємо працювати з ранньої весни:

  • як тільки провесною на вулиці буде стабільно більше -5, потрібно зняти укриття з винограду;
  • якщо є ризик повторних заморозків, не прибирайте укриття цілком, а лише зробіть у ньому отвори, хай виноград прокидається;
  • приберіть надмірну воду від танення снігу, вичерпайте її або проробіть канавки в грунті;
  • видаліть травмовані та пошкоджені морозами пагони;
  • уважно огляньте рослину, чи немає на ній якихось неприємних симптомів, у разі виявлення терміново вживіть заходів;

Що стосується здорових кущів винограду, то їм потрібне підживлення ЯРОСом, додайте 50 мл препарату на 10 літрів води.

Підживлення винограду до цвітіння, а точніше на етапі розпускання бруньок, стимулюватиме його правильно розвиватися. До того ж, ЯРОС допоможе стимулювати природні механізми захисту від хвороб та шкідників.

Взагалі винограду достатньо чотирьох підкормок на рік. Але щодо того, чим краще підживити виноград весною, то відповідь однозначна – ЯРОСом. Якщо ви хочете знати, яка краща підживка для винограду навесні, тут все просто. Додайте ЯРОС у воду, зачекайте близько 7 хвилин, не перемішуючи розчин. Потім полийте кущі. Додатково проливати кущ перед внесенням підживки не треба, оскільки субстрат і так достатньо вологий після зими.

Комплексне добриво для винограду навесні достатньо внести одноразово, норма 50 мл ЯРОСа на 10 літрів води. Додатково можна внести азот, але на ⅔ менше, ніж прописано в інструкції, оскільки ЯРОС стимулює зв’язування азоту з повітря. Якщо ви внесете дуже багато, то потім у ягодах винограду буде перевищення рівня нітратів.

Ми ж рекомендуємо, щоб підживлення для винограду навесні складалося тільки з ЯРОСу. Більше того, якщо вас цікавить, чим підкормити молодий виноград навесні, ми радимо не експериментувати. Додайте близько 25 мл ЯРОС на 10 літрів води при кожному поливі. І пам’ятайте, що це органічний препарат, тобто він не нашкодить рослині. Також можливе позакореневе підживлення винограду, але його краще відкласти до літа.

Тут ви дізнаєтеся, як проводиться підкормка винограду після цвітіння для хорошого врожаю. Але спочатку коротко нагадаємо про догляд за лозою.

Важливо вчасно проводити прищипку лози, не допускайте щоб вона виростала довше 170 см. Крім того:

  • забирайте пасинки, які випускає виноград, нехай рослина витрачає ресурси на дозрівання плодів;
  • у середині липня виріжте листові пластини, що закривають ягоди від сонця.

Добрива для винограду влітку потрібно вносити двічі, і це до середини літа. Приблизно на початку серпня знадобиться ще одне підживлення. Ми рекомендуємо вносити ЯРОС, оскільки це органічне добриво і точно не нашкодить рослині.

Підживлення молодого винограду влітку повинне проводитися при кожному поливі. Рекомендовано додавати 25 мл ЯРОС на 10 літрів води. Виноград вологолюбна рослина, якщо у вас облаштований краплинний полив, то у воду можна додавати ЯРОС, адже він повністю розчиняється. Також можливе позакореневе підживлення винограду перед дозріванням. Обприскуйте лозу увечері, коли спаде сонячна активність.

Правильна підкормка винограду влітку дозволить зібрати смачні, ароматні ягоди. Зазначимо, що ЯРОС абсолютно безпечний для навколишнього середовища і людини.

Зараз зупинимося на тому, чим підкормити виноград восени та навіщо це потрібно. Підкормка винограду після збору врожаю також необхідна, тому що лоза витратила всі ресурси на плодоношення. Добриво допоможе винограду підготуватися до зимівлі та добре перенести холод.

Восени після збирання врожаю потрібно внести комплексне добриво для винограду, щоб за зиму рослина відновила сили. Оптимально внести ЯРОС (50мл на 10 літрів води). І в жодному разі не вносите добрив, що містить азот, навіть якщо ви обираєте такі добрива для посадки винограду восени. Справа в тому, що азот стимулює ріст, що категорично не потрібно з настанням холодів. Восени винограду потрібен калій та фосфор. Що ж до ЯРОСа, він містить азот, але, по-перше, у малих кількості, а по-друге, він призначений не рослині, а еколого трофічним групам мікроорганізмів.

Ми розібралися, чим підживити виноград восени, все дуже просто. Декілька корисних порад після збирання врожаю:

  • Підживлення та полив винограду з настанням холодів скорочується.
  • Після того як опаде все листя, потрібно буде приступити до формуючої обрізки. Але не чекайте холодів, оскільки під час морозу деревина більш тендітна.
  • На зиму виноград потрібно вкрити, зокрема молоді рослини зимостійких сортів.

Як добриво для посадки винограду восени краще використовувати ЯРОС. Осіннє підживлення молодого винограду також передбачає внесення ЯРОСу. Це універсальний препарат, вище ми описували його принцип дії. Нагадаємо, що препарат органічний та безпечний, адже макро- та мікроелементи у його складі призначені для мікроорганізмів, а не для рослин.

Висновок з усього, сказаного вище: найкраще добриво для винограду – все ж таки ЯРОС, так як це добриво а) комплексне, б) універсальне.

Комплексне, оскільки містить весь спектр корисних лозі мікро- та макроелементів, органіку, а також мікрофлору для ґрунту. Універсальне, тому що його можна застосовувати у всі сезони та всі періоди вегетації винограду, різниця лише у дозуваннях та правилах підживлення.

Купуйте ЯРОС прямо зараз, і ми надішлемо вам докладну інструкцію у форматі PDF про особливості застосування цього препарату.

Чому наші клієнти повторно купують ЯРОС

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Відео з використанням ЯРОСу
Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
0.25 л на 100 л води
250 грн / шт
1 літр
1 л на 400 л води
429 грн / шт
5 літрів
5 л на 2000 л води
1875 грн / шт
Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Наші сертифікати та посвідчення

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ

Яке добриво для винограду використовувати навесні перед цвітінням?

Підживлення винограду перед цвітінням рекомендоване комплексним добривом ЯРОС. Це допоможе рослині прокинутися від зимової сплячки. Норма витрати – 50 мл препарату на 10 літрів води. Додатково можна внести азот, але лише 30% від дози, що рекомендується, інакше в ягодах буде перевищено вміст нітратів.

Підживлення винограду під час цвітіння: треба чи ні?

Як тільки починається цвітіння, внесіть добрива ЯРОС. Додайте 25 мл ЯРОС на 10 літрів води. Вносити підживку можна при кожному поливі або додавати ЯРОС у систему крапельного поливу, оскільки препарат повністю розчиняється у воді.

Чим підкормити виноград після цвітіння?

Після цвітіння формуються ягоди. Підживлення винограду після цвітіння стимулює цей процес. При кожному поливі додайте 25 мл добрива ЯРОС на 10 літрів води. У ЯРОС міститься всі необхідні макро-і мікроелементи, необхідні в цей період.

Добрива для визрівання винограду: які краще?

Правильно підібране добриво дозволяє скоротити час дозрівання винограду. Регулярне підживлення ЯРОСом забезпечить виноград усіма поживними речовинами. Еколого-трофічні групи мікроорганізмів активізують природні обмінні процеси.

Яке осіннє добриво для винограду застосовувати після збирання врожаю?

Щоб допомогти виноградній лозі підготуватись до зимівлі та відновити сили, необхідно внести добриво ЯРОС. Також можна підкормити ⅓ від дози фосфору і калію, що рекомендується, їх можна додати прямо в розчин ЯРОСу.

Як проводиться підкормка молодого винограду?

Молодим саджанцям винограду потрібно багато поживних речовин для нормального зростання та розвитку. Додайте 50 мл ЯРОСу на 10 літрів води під час посадки. А потім додайте ЯРОС (25 мл на 10 літрів води) при кожному поливі. Пам’ятайте, що вносити добриво для молодого винограду потрібно лише по вологому ґрунту, інакше є ризик обпалити кореневу систему.

Чим підкормити виноград для росту?

ЯРОС – універсальний препарат, який можна використовувати для підживлення винограду на всіх етапах розвитку. Це добриво стимулює природні процеси обміну речовин, що дозволяє винограду вбирати макро- та мікроелементи з ґрунту та повітря.

Які норми внесення добрив під виноград?

Норми внесення основних мінеральних добрив під виноград у вигляді водного розчину 40-50 г азотних добрив, 50 г суперфосфату та 30-40 г калійних добрив у розрахунку на один кущ. Проте лозі потрібні і мікроелементи, і органіка. Найкраще використовувати комплексне добриво ЯРОС, в якому вже є всі необхідні речовини. Норма – 50 мл ЯРОСу на 10 літрів води.

 

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top