Добриво для газону ЯРОС

Зелений газон на вашому подвір'ї. Перший результат за 2-3 тижні

Сприяє накопиченню всього комплексу мікро та макро елементів

Знижує нітрати та нітрити

Природне походження

image section 1
Як правильно доглядати за газоном? FAQ

Зелені та доглянуті газони є невіднятною частиною пейзажу багатьох присадибних ділянок та скверів, це мальовничі оази у світі бетону та асфальту міських кварталів, що пом’якшують враження від «кам’яних джунглів». Вони служать місцем для активних ігор та пікніків, пляжного відпочинку після купання в басейні, але щоб зберегти цю красу, що створює перед багатоповерхівкою, дачним будиночком, котеджем або парковим фонтаном ауру природної гармонії та спокою, необхідно приділити особливу увагу вибору добрива для газону. У цій статті ми розповімо, яке купити добриво для газону й коли здійснювати підживлення трави.

До газонів у місцях громадського відпочинку та на присадибних ділянках висуваються досить суворі вимоги. Рослинне покриття має демонструвати ідеальний стан з усякого погляду, й першим кроком до досягнення цієї мети є створення умов нормальної життєдіяльності рослин.

Тільки потужна трава після стрижки має гарний та доглянутий вигляд, що особливо цінно для ділянок елітних котеджів, центральних громадських парків та футбольних полів. Здорова трава краще витримує механічні навантаження та швидко відновлюється від дрібних пошкоджень.

Щоб забезпечити оптимальні умови для трави, необхідно використовувати хороше добриво для газону, що доставляє необхідне харчування. Це дозволить зберегти красу та функціональність газону з ранньої весни до пізньої осені.

Щоб трава залишалася здоровою, радуючи погляд яскравою зеленню, необхідно правильно вибирати й застосовувати підживлюючи препарати, дотримуючись таких основних положень:

 1.   Добрива для газону повинні мати у відповідних пропорціях основні макроелементи. Азот стимулює зростання листя, фосфор сприяє розвитку коренів, а калій покращує стійкість до стресів та зимостійкість.
 2.   Можна купити добрива для газону в гранулах, порошках або розчині. Вибір залежить від ваших уподобань та нюансів застосування.
 3.     Добриво для газону під час посадки дозволить створити оптимальні умови для проростання насіння. Весняне добриво для газону допомагає стимулювати зростання нової зелені після зими, а осіннє добриво для газону посилить кореневу систему та допоможе пережити зиму.
 4.     Дозування. Важливо правильно розрахувати дозу відповідно до розмірів та стану трав’яного покриву. Дотримуйтесь інструкцій на обгортці та враховуйте площу, яку ви маєте намір удобрювати.
 5.     Добриво для газону має бути розподілене по всій площі, щоб отримати рівномірне забарвлення.
 6.     Погодні умови. Уникайте використання добрив для газону перед сильним дощем, щоб уникнути їх змивання.
 7.   Періодичність внесення. Траву не можна перегодовувати! Необхідні великі паузи для запобігання надлишку поживних речовин.

Зверніть увагу! Добриво для газону ЯРОС, що повністю відновлює життєдіяльність ґрунту, формує ідеальні умови для зростання густої трави з яскравим забарвленням. Цей склад відрізняється абсолютною екологічною чистотою й може використовуватися у безпосередній близькості від місць відпочинку, дачних басейнів та дитячих майданчиків.

Склади цього класу мають наступні характеристики:

 1.   Весняне добриво для газону зазвичай містить більше азоту, що сприяє швидкому набору зеленої маси. Воно також включає достатню кількість калію, заліза та магнію, щоб допомогти рослинам отримати стійкість до посухи, високої температури, появі жовтизни.
 2.   Відрізняються надшвидким вивільненням поживних речовин, щоб задовольнити величезну потребу молодих паростків.
 3.   Використовуються протягом теплого сезону, коли трава активно розвивається та потребує підтримки, а також коли їй потрібно відновлюватись після численних підстригань.

Оптимальним рішенням експерти вважають екологічно чисте добриво для газону ЯРОС. Цей унікальний склад працює не безпосередньо з рослинами, а утворює у ґрунті колонії мікроорганізмів, у процесі життєдіяльності яких виділяється колосальна кількість поживних речовин. На відновленому грунті трава почувається якнайкраще, демонструючи потужну та яскраво забарвлену зелень з весни до пізньої осені.

Використання добрива для газону ЯРОС дозволяє буквально перетворити запущений зелений килим, який протягом 3-х тижнів нарощує зелену масу та наливається кольором. Такого результату не зможе досягти жоден ваш сусід, який використовує традиційну «хімію».

Рекомендація щодо використання добрива для газону ЯРОС:

 1.     Добриво для газону після стрижки необхідно розчиняти з розрахунку 25 мл препарату на 10 л.
 2.     Можна додавати препарат до системи поливу з розрахунку 250 мл на сотку.

Добрива цього типу повинні включати більше фосфору та калію з меншою кількістю азоту. Це допомагає газону підготуватися до холодів та сприяє зміцненню коренів та утворенню запасів харчування.

Осіннє добриво для газону повинне використовуватись за кілька тижнів до перших холодів. Це допомагає траві відновитися від літніх стресів та зберегти здоров’я кореневої системи. Осіннє добриво для газону має вивільняти харчування повільніше, щоб вже після перших весняних відлиг трава мала основу для розвитку.

Використовуючи добрива для газону ЯРОС, ви вирішуєте одразу всі проблеми. По-перше, цей склад розпушує ґрунт, що дозволяє забезпечити доступ кисню до кореневої системи. По-друге, ЯРОС робить ґрунт вологоємнішим, дозволяючи накопичити необхідну для життєдіяльності воду. Це має вирішальне значення для газонів, що поливаються нерегулярно.

Головне, що передозувати ЯРОС неможливо, він відрізняється абсолютною екологічною чистотою й може використовуватись повсюдно.

Рідке комплексне добриво для газону ЯРОС має у своєму складі найважливіші екологотрофічні групи бактерій та мікроміцетів, які запускають процес утворення речовин, необхідних для повноцінної життєдіяльності трави. Ефективність ЯРОСА настільки висока, що внесення 1 літра препарата в грунт можна порівняти з використанням 1 тонни гумусу.

Стимуляція зростання газонної трави відбувається завдяки наявності водорозчинних гуматів та гумусу.

Які основні типи добрив підходять для покращення стану газону?

Основні типи добрив для газона включають азотні, фосфорні та калійні компоненти. Азотні добрива сприяють зростанню трави, фосфорні покращують кореневу систему, а калійні підвищують стійкість до стресів та посухи.

Коли і як часто слід удобрювати газон?

Частота використання добрив для газона залежить від складу, але рекомендується удобрювати газон до 4 разів на рік. Навесні та восени – для створення живильного середовища, а також влітку, якщо газон потребує додаткового підживлення після стрижки.

Як правильно вносити добрива для газону, щоб уникнути перенавантаження чи нестачі?

Добрива для газону слід рівномірно наносити за допомогою розподільника, дотримуючись рекомендованої дози на обгортці. Важливо відразу полити газон після внесення, щоб прискорити розчинення та проникнення добрива у ґрунт.

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Які проблеми газону ви вирішите з ЯРОС

Збільшення вологи в ґрунті та приживаємість газону

Зміцнення імунітету рослини та захист від хвороб

Газон стає більш густим та пишним ніж у сусіда

Доглядати за газоном буде значно простіше

Стабільне зростання завдяки роботі з ґрунтом

Безпека для ваших дітей та тварин. Газон без хімії

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Як максимально ефективно використати ЯРОС для газону
Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
250 грн / шт
1 літр
429 грн / шт
5 літрів
1875 грн / шт
20 літрів
4200 грн / шт
Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Наші сертифікати та посвідчення
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, поляризована вода.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

To top