Добриво ЯРОС, інструкція з застосування для обробки насіння, розсади та дорослих рослин. Склад та переваги препарату

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Як використовувати ЯРОС для отримання максимального ефекту?

Всім городникам та любителям декоративних квітів хочеться, щоб добрива були лише натуральними та простими у використанні. Ми пропонуємо ефективне екологічне підживлення для різноманітних рослин, в цьому матеріалі додається інструкція. ЯРОС підходить для всіх рослин: від кімнатних квітів до овочевих культур, включаючи насіння та розсаду. Але про все по черзі. 

Біодобриво ЯРОС абсолютно безпечне та екологічно чисте. При його виробництві не використовують хімічні реагенти та шкідливі види опромінення. Завдяки його властивостям рослина забезпечується всіма необхідними мікро- та макроелементами.

Інструкція вказує, що до складу входять: таксономічні екологотрофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь у фіксації та перетворенні азоту, фосфору та інших елементів живлення, які так потрібні для нормальної життєдіяльності рослини. Крім того у препараті є водорозчинні гумати, гумус та поляризована вода. Добриво продається у вигляді рідини, яка добре розчиняється в воді.

Незалежно для чого ви використовуєте ЯРОС, інструкція буде актуальна і для вазонів, і для інших рослин, які вирощуються в саду, на городі чи підвіконні. Перейдемо до переваг біодобрива:

  1. Покращує родючість ґрунту завдяки відновленню мікрофлори.
  2. Робить структуру ґрунту більш пухкою, що дозволяє тривалий час підтримувати субстрат вологим. Тобто ЯРОС не лише живить рослини, але й допомагає скоротити частоту поливу.
  3. Забезпечує рослину всіма поживними речовинами та дозволяє суттєво скоротити використання хімічних добрива, наприклад, азоту. Як результат рівень нітратів в овочах чи ягодах значно знизиться.
  4. Нормалізує кислотність ґрунту завдяки корисній мікрофлорі. При використанні ЯРОСу для рослин, які зростають в кислому ґрунті, потрібно щомісяця проводити підкислення.

Перейдемо до практичних рекомендацій по використанню біодобрива.

Щоб отримати щедрий врожай, недостатньо купити якісне добриво, його потрібно правильно вносити. Розглянемо, як застосовувати ЯРОС для різних культурних та декоративних рослин, насіння та розсади. 

Обробка насіння

Для кращого проростання та підживлення насіння його рекомендовано замочити їх в розчині ЯРОС. Для цього до одного літра води додають 2,5 мл добрива. Після замочування робочий розчин використовують для поливу рядків після посіву. Насіння слід замочити на 12 годин. Те саме стосується і картоплі. Її теж рекомендовано замочити в ЯРОСі на 12 годин. 

Розсада

Перед висадкою розсаду замочують в розчині ЯРОСу (25 мл на 10 літрів води) на 12 годин. Так ви отримаєте подвійний ефект:

  1. Знезаразите кореневу систему, адже ЯРОС чинить і протимікробний ефект. 
  2. Забезпечите молоду рослину всіма поживними речовинами. Цього вистачить для кращого вкорінювання та початкового розвитку. 

Коли розсада прийметься її знову слід полити розчином ЯРОСу (25 мл на 10 літрів води). Через два тижні підживку повторюють.

Зверніть увагу. Добриво вносять лише по вологому ґрунті. Якщо напередодні внесення препарату не йшов дощ, то за день до внесення підживки потрібно рясно полити розсаду. 

Кімнатні рослини

Кімнатні квіти потрібно поливати раз на два тижні з ранньої весни і до середини вересня. На 1 літр потрібно додати 2,5 мл ЯРОСу. Також добриво можна використовувати для позакореневого підживлення. В такому випадку на 1 літр води додають від 2,5 до 10 мл добрива. 

Також підходить ЯРОС для орхідей, інструкція нижче. 

ЯРОС: інструкція для орхідей

Орхідеї доволі вибагливі квіти, вони потребують уваги господаря цілий рік. Універсальний спосіб захистити їх від шкідників, хвороб та загнивання – використовувати ЯРОС. Як не дивно, його можна вносити цілий рік кожні два тижні. 

Препарат вносять шляхом напування, тобто наливають в піддон робочий розчин (10 мл на 1 літр води). 

В теплу пору року, приблизно з початку травня до середини вересня орхідеї можна оприскувати. Для цього на літр води додають 2,5-5 мл ЯРОСу. 

Застосування ЯРОСу для хвойних рослин

Також можна використовувати ЯРОС для хвойних, інструкція  передбачає особливий спосіб внесення ЯРОС. Інструкція для туй говорить про те, що препарат можна вносити лише методом проливки. Тобто воду слід розбризкати, імітуючи дощ. Робиться це над поверхнею самої рослини та ґрунту відповідно. Робити це слід ввечері або зранку до 9 години, коли сонячна активність низька. На 10 літрів води потрібно додати 25 мл ЯРОСу. Таку процедуру можна проводити раз на два-три тижні з травня по вересень включно. 

Удобрення кухонного саду

Якщо ви вирощуєте зелень на підвіконні, то ЯРОС і тут прийде на допомогу. Після посіву зелені потрібно щедро полити водою кімнатної температури з додаванням 5-10 мл ЯРОСу на літр води. 

Грунт зволожують щодня, можна пульверизатором. ЯРОС слід використовувати для кожного п’ятого поливу. Так ви підвищите вміст мікроелементів у зелені та пришвидшите темпи росту. 

Підживлення овочевих культур

Овочі слід поливати так, щоб листя будо повністю мокрим, а робочий розчин стікав на землю. На 10 літрів води слід додати 25 мл ЯРОСу. 

Передозування ЯРОСом неможливе, тому можна не хвилюватися про перевищений вміст нітратів чи ініших речовин. Більше того ЯРОС “змушує”рослину поглинати азот з кисню, це дозволяє суттєво знизити або зовсім відмовитися від використання азотних добрив. А це позначиться на якості овочів та зробить їх більш безпечними. 

Щоб приготувати робочий розчин, потрібно дотримуватися наступної інструкції:

  • Набрати літр відстояної води.
  • Додати потрібну кількість ЯРОСу (1 кришечка це 2,5-з мл), попередньо добре збовтавши пляшку. 
  • Зачекати 7-10 хвилин не перемішуючи.
  • Додати води, якщо готуєте більшу кількість робочого розчину. Визначити кількість води та добрива допоможуть нескладні арифметичні дії. 

Більше інформації про використання ЯРОСу ви знайдете в нашій PDF-інструкції. Замовте добриво прямо зараз і ми надішлемо її безкоштовно.

Чому наші клієнти повторно купують ЯРОС

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Відео з використанням ЯРОСу
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС