20 років компанії ЯРОС

ЯРОС – екологічний абсолютно безпечний продукт для відновлення родючості ґрунтів та стимулятор розкриття генетичного потенціалу рослин. Технологія ЯРОС, що створена на основі детального вивчення природних процесів, дозволяє отримувати повноцінні врожаї навіть у несприятливих кліматичних умовах та скоротити витрати на міндобрива та обробіток ґрунту.  

Ідея та винахід продукту

У 2023 році компанія ЯРОС відзначає своє 20-річчя. Але сама ідея та винахід унікального біодобрива ЯРОС починає свій шлях ще у липні 2001 року – як науково-дослідний проєкт. Метою його було створення продукту, що відповідав би гармонічній взаємодії з природною системою «ґрунт-рослина-навколишнє середовище» і, уникаючи негативного впливу на ґрунт, сприяв би забезпеченню рослин необхідною кількістю поживних речовин для формування високих врожаїв. 

Двома роками пізніше відбувається реєстрація приватної компанії ЯРОС. Весь цей час, а також наступні 5 років, триває ретельна робота по дослідженню та вдосконаленню усіх властивостей біодобрива. Автор продукту та президент компанії ЯРОС Олександр Чернецький детально розбирає, як склад препарату впливає на склад та властивості ґрунту та рослин. Дослідження проводяться у різних регіонах країни, за несхожих погодних умов та на різноманітних ґрунтах. Плідна робота над продуктом та фактичне підтвердження його ефективності дає основу для переходу до наступного кроку. 

Реєстрація та шлях до споживача

У 2008 році ЯРОС вноситься у Державний реєстр пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні. З цього моменту і починається велика історія біодобрива ЯРОС і його шлях до споживача. 

У цей же час відбувається одна із значущих подій – відкриття властивості біодобрива, яка не була закладена при створенні. Під час випробувань на цукровому буряку працівниками Весело-Подолянської дослідно-селекційної станції відмічається ефект зняття фітотокстичності (антистрес). Зокрема ЯРОС, завдяки своєму унікальному складу, зменшує стрес, який отримують культурні рослини при контакті з гербіцидом та мінімізує його негативний вплив на ґрунт. 

Активні продажі ЯРОСу починаються у сфері рослинництва – біодобриво застосовується на полях, сільгоспкультурах. Агротехнологічна служба ЯРОС виїзджає на кожне внесення, результати застосування ЯРОСу ретельно фіксуються. 

Постійне вивчення впливу ЯРОСу на ґрунт та продуктивність

З 2010 року компанія цілеспрямовано вивчає вплив ЯРОСу на ґрунт та зміни, що відбуваються в ньому. На Білоцерківській станції цукрових буряків через спостереження за змінами нітрифікаційної здатності та активності ґрунтового «дихання»  робляться висновки по фактичній дії біодобрива у цьому напрямку. 

У 2012 році також вивчається дія ЯРОСу  при вирощуванні технічних конопель в Інституті сільського господарства північного сходу (м. Глухів).

У 2012 році проводяться аналізи в Інституті Землеробства України. А з 2014 року по сьогоднішні день аналізи ґрунту систематично робляться у Eurofins (Нідерланди). У результаті отримується такий комплексний показник як Soill life, що відображає кількість мікробіоти на 1 га в 30 см шарі ґрунту. Також визначається грибково-бактеріальне співвідношення та активність мікробіоти. 

Реєстрація в ЄС та сертифікація Органік Стандарт

2015 рік став особливо значущим в історії компанії – ЯРОС починає свій шлях в Європі, з попереднім дворічним дослідженням та проходженням сертифікації в Науково-дослідному інституті землеробства в Скрівері (Латвія). 

25 жовтня 2019 року відбувся важливий юридичний крок – зареєстрована торгова марка “ЯРОС” з відповідним внесенням у реєстр. 

У 2021 році ЯРОС проходить сертифікацію Органік Стандарт, що підтверджується відповідним сертифікатом. Органічність продукту визнана на європейському рівні – Органік Стандарт включено в офіційний перелік сертифікаційних органів, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарії. Продукт, який сертифікований Органік Стандарт, на 100% відповідає заявленим характеристикам та має фактичне підтвердження якості. 

Популяризація екологічності та продуктивності ЯРОС: з нами лідери ринку

На сьогодні, окрім сайта-виробника, ЯРОС представлений у великій мережі онлайн-платформ та мегамаркетів по всій Україні:

1. Сайт виробника – iaros.com.ua

2. rozetka.com.ua, продавець Rozetka

3. Сайт prom.ua, продавець: Виробник ЯРОС

4. Мережа гіпермаркетів ЕПІЦЕНТР

5. Мережа гіпермаркетів Нова Лінія

6. Мережа супермаркетів Мега Маркет

7. Мережа супермаркетів Велмарт 

8. Мережа магазинів Ta-Da!

А також у Європі: Allegro

На сьогодні ЯРОС об’єднав понад 200 000+ задоволених клієнтів. Було отримано >4000 відео- та фото-підтверджень ефективної роботи ЯРОСу на домашніх рослинах, в саду та на городі, а також у сфері рослинництва та агробізнесу. Це є міцним фундаментом до подальшого розвитку та повномасштабного впровадження технології ЯРОС в Україні та за її межами. 

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС