Добриво для хвойних і туй ЯРОС
Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань
Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад
Природний стимулятор фотосинтезу
Природне походження
233 499
задоволених клієнтів
20
років реанімуємо рослини та ґрунт
100%
екологічно
100 000+
гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС
Детальніше про добриво для хвойних і туй
У природі рослини живуть у зручному для себе середовищі та отримують корисні мікрокомпоненти з ґрунту й дощу. Але коли їх переносять у сад чи у приміщення, про підживлення має подбати новий власник. Добриво для хвойних рослин і, зокрема, добриво для туй, може відрізнятися складом, тому треба обирати універсальні варіанти, наприклад добриво ЯРОС для хвойних.
Для того, щоб наповнити хвойні мінералами та корисними елементами, потрібно підбирати добриво для туї чи іншої хвойної рослини залежно від сезону та етапів зростання. Не знаєте, як вибрати добриво для хвойних рослин і туй, тоді варто ознайомитись з інформацією у статті.
Як вибрати добрива для хвойних рослин?
У хвойних рослин немає великих листових пластин, до того ж вони не скидають хвою. Саме тому підбирати добриво для хвойних — туй та інших рослин цього класу, — потрібно виходячи з цих характеристик. Туя також відноситься до хвойних дерев, має тьмяні, зелені голки і росте у формі дерева. Вдома її тримають у великих горщиках, а на відміну від листяних побратимів і квіток, їй потрібно менше поживних елементів. Підживлення хвойних рослин треба здійснювати не частіше двох разів за період вегетації і в момент висадки в новий горщик або в землю біля будинку. Добриво для хвойних рослин має бути обов’язково комплексним, тому що підживлення здійснюється рідко. У його складі присутні елементи:
- магній – допомагає стимулювати фотосинтез, надаючи рослині яскравий колір;
- залізо – при нестачі елемента розвивається хлороз, через що хвоя жовтіє;
- сірка – голки ростуть дуже повільно при нестачі і можуть пожовтіти;
При виборі треба звернути увагу на наявність цих складових. Добриво «ЯРОС» для хвойних та туй має ідеальний склад, з усіма необхідними мікрокомпонентами. Завдяки тому, що воно продається в рідкому вигляді, його легко розводити, не доведеться зважувати та вимірювати необхідну кількість. Цей засіб повністю безпечний для рослини, не призводить до опадання голок та осідання солей.
Чим не можна підживлювати хвойні?
Підживлення хвойних рослин має бути комплексним і не дуже частим. В осінній період потрібно обов’язково внести добриво для хвойних, щоб збагатити землю фосфором, бором, залізом і сіркою. Оскільки хвойні можуть переносити морози без наслідків до -65 градусів, то в домашніх умовах, якщо їх було вирішено пересадити в землю біля дачі або заміського котеджу, в жодному разі не можна використовувати гній. Причина проста: гній, навіть добре розбавлений, може пошкодити коріння хвойної рослини, починається активний ріст зелені, яка не встигає зміцніти й не перенесе зимовий період. Підживлення туй має здійснюватися комплексними засобами, бажано у вигляді рідини.
Як вибирати добриво для туї?
Туя – хвойне дерево, голки якого м’які та розташовуються у вигляді лусочок, і при цьому ростуть часто. Щоб зрозуміти, чим підживлювати туї в домашніх умовах, треба розібратися, звідки був узятий саджанець. Якщо рослину вирощували з насіння або за допомогою черенкування, потрібно купити добриво для туї зі складом, схожим на те, що використовували раніше. Якщо дерево придбали в магазині, перші півроку воно не вимагатиме регулярного догляду.
ЯРОС для хвойних має у складі корисні мікроелементи, які потрібні для того, щоб туя швидко розвивалася, а також гарантує, що голки завжди будуть зеленими. Використовувати Ярос для туй варто не частіше ніж двічі на місяць. В результаті власник прекрасної рослини помітить такі зміни:
- стійкість туї до морозів та спеки;
- туя легше приживається на новому місці;
- допомагає засвоювати ті мікроелементи, які потрібні рослині;
- хвоя туї має насичений колір.
Добриво ЯРОС для туй накопичується в землі і насичує дерево довгий час, захищаючи від нестачі корисних мікроелементів.
Безпечне добриво для хвойних
Особливості хвойних рослин у тому, що вони не скидають зелень на зиму. На зиму процес росту уповільнюється, тому у весняний та осінній періоди вони потребують додаткового комплексного підживлення. Сьогодні на ринку асортимент добрив дуже великий, тому важливо обрати правильний варіант для хвойних.
Добриво для туї «ЯРОС» є комплексним варіантом, який можна використовувати протягом усього року. Воно забезпечує хвою усіма необхідними мікрокомпонентами та активує кореневу систему. За допомогою цього рослина протягом довгого часу вбирає необхідні мінерали з ґрунту.
Добриво для туї та як його вносити
Добриво для туї ЯРОС є безпечним для всіх хвойних рослин і дозволяє наситити ґрунт і дерево корисними мікроелементами на тривалий термін. Добриво для туї такого типу має низку переваг перед іншими:
- у складі зібрано лише корисні компоненти, які допомагають рости та розвиватися;
- має антистресовий вплив та фунгіцидні характеристики;
- посилює природне поглинання корисних елементів з ґрунту у зимовий та літній періоди;
- Ярос для туй безпечний для рослин і людей;
- у складі цього добрива для хвойних не використано жодних хімічних речовин.
Таке добриво для туй можна використовувати, не побоюючись за здоров’я туї чи будь-якої іншої хвойної рослини.
Особливості використання добрив для хвойних
Після покупки дерева його необхідно пересадити в більший вазон чи відкриту землю, полити та внести добриво для хвойних рослин. Перші 10 років підживлення обов’язкове, оскільки необхідно, щоб саджанець прижився й активно розвивався. Після того, як рослина була куплена, її потрібно пересадити в землю. При цьому варто обов’язково внести добриво для хвойних, бажано комплексне і в рідкому вигляді.
«ЯРОС» є підживкою, що містить такі важливі елементи для туї або іншої хвої, як: магній, бор, залізо, сірка. У 10 літрів відстояної води необхідно додати 30-50 мл розчину, на кожне дерево йде 2-3 відра. Удобрювати таку рослину необхідно з квітня до глибокої осені. У зимовий період хвойні рослини не потребують підживлення. А завдяки добриву «Ярос» хвойна рослина отримуватиме і активно збиратиме корисні компоненти із землі. Процедура внесення добрив під хвойні проводиться не частіше ніж 2 рази в сезон.
Для того, щоб догляд за хвойними рослинами був правильним, варто вивчити рекомендації професійних садівників.
- Потрібно вибирати добрива для хвойних комплексні, в яких у складі є бор, магній, сірка та залізо.
- Найбільш зручно власникам туї обирати підживлення у формі рідини, оскільки не доведеться зважувати сухе добриво.
- Добриво для хвойних потрібно використовувати з середини весни до пізньої осені, трохи більше 2-х разів на місяць.
- Щоб пересаджений у землю саджанець активно розвивався, його потрібно удобрити. Для цього 30-50 мл добрива для хвойних «ЯРОС» потрібно розвести у 10 л води. Для одного дерева досить два відра.
- За день до внесення підживлення в ґрунт землю потрібно рясно полити.
Зважаючи на всі ці правила, можна не турбуватися про те, що ваша туя чи інша хвойна рослина не приживеться або пропаде.
Як підживити хвойні і туї
Для того, щоб туя або інша хвойна рослина прижилася й активно розвивалася, варти знати основні правила догляду за ним.
- При посадці хвойних важливо розуміти, що шийка коренів має бути відкритою, а якщо такої можливості немає, потрібно проводити повітряний дренаж.
- У зимовий період добриво для хвойних не потрібно, оскільки активність процесів туї знижується.
- У весняний період хвойні рослини необхідно ретельно очищати від голок, які нещільно тримаються і якщо є пожовклі частини. Потрібно вносити добриво для туй «ЯРОС», яке слід використовувати не більше 2 разів за сезон.
- Мінеральні добрива можна використовувати для дерева раз на два тижні.
- Якщо туї не пересаджують у ґрунт і тримають у вазоні, то удобрювати їх потрібно раз на 2 тижні, попередньо рясно поливши землю, щоб коріння могло максимально поглинати корисні мікроелементи.
- Вазони для туй потрібно підбирати великі, щоб корінню вистачало місця для правильного розвитку та зростання.
Дотримуючись основних правил догляду за туями, можна виростити прекрасне хвойне дерево як у вазоні, так і у відкритому ґрунті.
Забезпечення рослини поживними речовинами
Реанімації вмираючої рослини (відновлення необхідної мікрофлори + стимуляція рослини)
Приживаності рослини (заселення необхідної мікрофлори + стимуляція кореневої системи )
Забезпечення вологою навіть в спеку
Активізуються процеси фіксації азоту, мобілізується фосфор, містить мікро- та макроелементи в легкодоступній формі
Відновлення структури грунту
Що ви знайдете в електронному посібнику:
- • Як доглядати за туями з ЯРОС
- • Особливості вирощування в різні пори року
- • Поради по пересадці та реанімації
Замовити ЯРОС
- Усі
-
-
-
-
-
Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.
Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.
Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.
Рідина є повністю розчинною у воді.
Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок
Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /
Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води
Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /
Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.
Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.
Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.
10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.
Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.
Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).
Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.
Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.
Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.
Висадка розсади:
1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.
2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.
Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)
Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.
Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.
Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.
Восени остання обробка перед скиданням листя.
Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.
Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.
Налийте
чисту воду
Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)
Зачекайте
не менше 7-ми хвилин
(не перемішуючи)
FAQ (Популярні запитання)
Чим підживлювати туї в домашніх умовах?
Добриво для туй Ярос — комплексна підживка для туй, що містить необхідні поживні речовини, мінерали, мікроелементи. Ярос захистить туї від пожовтіння, покращить якість грунту, відновить його природну мікрофлору. Якщо ви не знаєте, чим підживити туї весною — обирайте Ярос, універсальне добриво для хвойних. Інструкція з використання — на сайті.
Чим підживити хвойні весною?
Добриво для хвойних Ярос — оптимальний спосіб підживлення туї та інших хвойних весною. Ярос для хвойних дерев містить ті необхідні цим рослинам мікроелементи і поживні речовини, які відповідають потребам саме цих рослин.
Підживка для хвойних вноситься не більше 2 разів на сезон, починаючи з квітня місяця.
Чим обробити туї від пожовтіння?
Добриво для туй Ярос є ефективним засобом від пожовтіння туй. Оскільки Ярос для туй містить всі необхідні цим хвойним рослинам макро- та мікроелементи, ваші туї з добривом Ярос будуть мати насичений, яскраво-зелений колір хвої. Завдяки тому, що це добриво для хвойних покращує якість грунту і відновлює його мікрофлору, рослини краще засвоюють поживні речовини і необхідні хімічні елементи з ґрунту. Для запобігання пожовтінню туї слід обробити Яросом щонайменше двічі за сезон.
Чим обприскувати хвойні дерева?
Обприскування хвойних весною робиться з метою захисту рослин від шкідників: жуків, щитівок, кліщів, що харчуються хвоєю і завдають шкоди рослинам. Для обприскування хвойних використовують мідний купорос або препарати системної та контактної дії проти цих шкідників та фунгіцидними препаратами від грибкових захворювань хвойних. Окрім обприскування, що безпосередньо знищує шкідників, для відновлення постраждалих рослин слід внести в грунт добриво для хвойних.
Як вибрати добриво для туї?
Добриво для туй має бути комплексним і екологічним: містити натуральні компоненти, мати в складі весь комплекс необхідних мікро- і макроелементів та покращувати мікрофлору грунту. Добриво для туї Ярос — найкращий вибір: це повноцінна підживка для туй починаючи з весни і до осені, засіб захищає туї від пожовтіння хвої, сприяє кращому укоріненню і росту хвойних рослин.
Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення
Після замовлення з вами сконтактує менеджер
Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"
Відправка протягом 3-х робочих днів
Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти
Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами