Підкормка для полуниці в різні пори року, коли та як правильно вносити ЯРОС та його вплив на врожайність

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Чому наші клієнти повторно купують ЯРОС

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Полуниця — доволі невибаглива культура, але для отримання хорошого врожаю знадобиться докласти трохи зусиль. Підживка для клубніки забезпечить нормальний розвиток рослини, але надзвичайно важливо правильно підібрати добрива для полуниці. Саме добриво для клубніки дозволить забезпечити кущі всім необхідним, щоб на них дозріли великі та солодкі ягоди. 

Розповідаємо все, що потрібно знати про удобрення полуниці на різних етапах її розвитку.

Щоб отримати хороший врожай важливо регулярно використовувати комплексні добрива для полуниці. 

  1. Весна. Ранньою весною проводиться перша обробка полуниці. Потрібно прибрати старі, хворі та засохлі листочки, а також непотрібні вуса. Добрива для клубніки в цей час має містити достатньо азоту, що стимулювати формування зеленої маси. Вносячи ЯРОС на цьому етапі ви забезпечите рослину всіма поживними речовинами. Додайте 50 мл препарату на 10 літрів води та рясно полийте полуницю. Додатково можна внести азотне добриво, але в невеликій кількості, адже ЯРОС “змушує” рослину поглинати азот з повітря.
  2. Кінець весни-середина літа. В цей час полуниця цвіте та формує ягоди. Це потребує чимало сили. Калій, бор, цинк та магній життєво необхідні, водночас потреба в азоті знижується. В цей період важливо приблизно раз на тиждень поливати полуницю розчином добрива ЯРОС, вистачить 25 мл препарату на 10 літрів води.
  3. Після плодоношення. Коли врожай зібраний, а рослина формує квіткові бруньки на наступний рік, то їй теж потрібні поживні речовини, а саме калій та фосфор. Підживіть рослину розчином ЯРОСу (50 мл на 10 літрів води) одноразово .

Найкраще добриво для полуниці — це екологічно чистий препарат ЯРОС, який активізує процеси фіксації азоту та мобілізує фосфор, а ще містить всі потрібні макро- та мікроелементи.Також добриво відновлює мікрофлору ґрунту, робить його більш пухким та підвищує вологомісткість, тобто частоту поливу можна буде скоротити.

Як тільки дачники не експериментують зі своїми грядками полуниці. Кущі поливають молоком, розчином дріжджів, відваром з картоплі, і це ще найбезневинніші способи. Але набагато гірше коли вирішують добриво для полуниці купити та починають безконтрольно вносити його, експериментуючи з власною ділянкою. Про яку користь полуниці можна говорити в такому випадку?

Купити добрива для полуниці потрібно відповідально, інакше врожай може стати небезпечним для здоров’я. Пропонуємо обирати органічні добрива для клубніки, наприклад, ЯРОС. Цей препарат містить всі поживні речовини, покращує структуру ґрунту, відновлює мікрофлору, а також дозволяє суттєво знизити кількість азотних добрив або зовсім відмовитися від їх використання, адже ЯРОС сприяє фіксації азоту із повітря. Подібні органічні добрива для полуниці дозволять отримати максимум користі від ягід.

Щоб отримати хороший врожай полуниці недостатньо прополювати її, поливати та розсаджувати, потрібно ще й знати, чим підживити клубніку. 

Чим підживити клубніку перед цвітінням

Щоб отримати врожай ягоди, потрібно дбати про рослину на всіх етапах її розвитку та добре розуміти, чим підживити полуницю весною, як тільки зійде сніг. 

В першу чергу ранньою весною в рослинах видаляють сухе та пошкоджене листя, прибирають сміття з грядки та розпушують між рядками. Після цього можна внести добриво перший раз.

Проте, перш ніж дізнатися, чим підживити клубніку навесні, слід розуміти, як підживити клубніку, щоб вона отримала всі поживні речовини. Річ у тім, що в непрогрітому ґрунті коренева система не зможе поглинути добриво. Дочекайтеся коли сніг повністю зійде, а температура ґрунту не опускатиметься нижче + 8 градусів за Цельсієм вночі. 

Отож, як підживити клубніку навесні. Найкраще використати комплексне добриво, наприклад, ЯРОС. Воно містить всі поживні речовини, які потрібні для нормального росту та розвитку рослини. Приготуйте розчин (50 мл добрива на 10 літрів води) та рясно полийте полуницю. Це активізує процеси росту. З таким універсальним засобом вам більше не потрібно думати, чим підживити полуницю навесні, щоб отримати щедрий врожай. 

Чим підживити клубніку під час цвітіння

Після першого весняного підживлення виникає питання, чим підживити полуницю під час цвітіння. Щоб дати відповідь на це питання, потрібно розібратися, які речовини потрібні рослині для формування квітів та ягід. Отож, крім азоту, калію та фосфору, критично важливо забезпечити полуницю:

  • марганцем — забезпечує окислювально-відновлювальні процеси, дихання та фотосинез;
  • бором — регулює обмін білків та вуглеводі, підвищує ефективність фотосинтезу та стимулює накопичення вуглеводів, а також підвищує природний імунітет;
  • залізом — потрібне для перетворення азоту та сульфатів при поділі клітини. 

Це далеко не повний перелік того, чим можна підживити клубніку для нормального цвітіння. Досвідчений городник може окремо придбати різноманітні добрива та власноруч приготувати поживну суміш, але тут важливо правильно провести розрахунки та не перестаратися. Ми рекомендуємо одразу придбати комплексне добриво, таке як ЯРОС. До його складу входить: азот, фосфор, калій, кальцій, мідь, залізо, марганець, магній, а також водорозчинні гумати та гумус. 

Вам більше не треба турбуватися, чим підживити клубніку в період цвітіння. Достатньо додати 50 мл ЯРОСу на 10 літрів води для першої обробки з появою перших квітів, надалі вистачить 10-25 мл ЯРОСу на той же об’єм води. 

Чим підживити полуницю під час плодоношення

Чим підживити клубніку коли цвіте, ми розібралися. Кожен господар хоче зібрати якнайбільший врожай та подовжити терміни плодоношення, але як підживити полуницю, щоб в ягодах не був перевищений вміст нітратів та інших шкідливих речовин? 

Тут потрібно діяти досить обережно. Ми рекомендуємо відмовитися від використання нітрофоски, перегною чи пташиного посліду. Ці поширені способи удобрення, які вважаються екологічними, можуть негативно вплинути на смакові якості та зробити ягоди небезпечними через перевищення вмісту нітратів. 

Найкраще обирати добрива природного походження, які відновлюють мікрофлору ґрунту та стимулюють рослину самостійно акумулювати поживні речовини. ЯРОС — один із найкращих препаратів. Проте і тут варто не перевищувати норму. На 10 літрів води додайте лише 10 мл ЯРОСу та поливайте полуницю за потреби. Якщо триває засушливий період і ви поливаєте клубніку щоденно, то використовуйте ЯРОС не частіше двох разів на тиждень. 

Чим підживити полуницю восени

Після того як ягоди зібрані та заготовлені на зиму, виникає питання, чим підживити полуницю після плодоношення, щоб наступного року отримати ще кращий врожай. 

Залежно від погоди та кліматичних умов потрібно востаннє за сезон підгодувати полуницю. Зробити це слід до того як температура ґрунту опуститься нижче +8 градусів за Цельсієм. 

Коли постає питання, чим підживити клубніку осінню, то слід розуміти, що азот на зиму не потрібен, адже він провокуватиме ріст коли рослині слід готуватися до зимівлі. Достатньо знову використати ЯРОС (50 мл на 10 літрів води). Додатково можна внести фосфор і калій, але зовсім трохи. ЯРОС допомагає рослині захоплювати ці елементи з ґрунту, тому важливо не перевищити норму, щоб полуниця не постраждала. 

Враховуючи той факт, що до складу ЯРОСу входять всі необхідні макро- та мікроелементи в легкозасвоюваній формі, можна зробити висновок, що цей препарат здатен суттєво підвищити врожайність. Більше не потрібно думати, чим підгодувати полуницю навесні, під час цвітіння чи після збору врожаю. Збалансований склад та екологічність препарату позитивно вплине на кількість та якість ягід.

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Відео з використанням ЯРОСу
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС