Як обрати найкраще добриво для сукулентів. Симптоми нестачі поживних речовин та загальні рекомендації з догляду за кактусами та сукулентами

ЯРОС — добриво, що відновлює рослини і ґрунт екологічним шляхом.

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1
Як доглядати сукуленти з ЯРОС?

Кактуси та сукуленти часто обирають для озеленення дому завдяки їх невибагливості. Але неправильно стверджувати, що ці рослини не потребують догляду. Справді, поливати їх потрібно нечасто, а от добриво для кактусів і сукулентів життєво необхідне. Не менше важливо забезпечити правильні умови, інакше ваша рослина в кращому випадку не зацвіте, в гіршому — загине. Розповідаємо, яке найкраще добриво для сукулентів обрати, як правильно його застосовувати, а також як розпізнати дефіцит тих чи інших поживних елементів. 

Для кактусів та сукулентів характерні потовщені стебла з колючками та волосками у кактусів та потовщеним листям у сукулентів, а також поодинокими квітками та неїстівними плодами. Для вирощування таких рослин важливо збалансувати кількість світла, вологу, забезпечити оптимальну температуру, а також регулярно вносити підживлення. 

Одразу після покупки сукулентної рослини потрібно її пересадити. Якщо на кореневій системі помітні ознаки гниття, то заражені ділянки потрібно терміново видалити. Кактус висаджують у неглибокі, широкі горшки. Субстрат має бути поживним, нейтральним або слабокислим. Найкраще обирати готові субстрати до складу яких входить пісок, торф та поживні речовини. 

Сукулентам необхідне розсіяне світло, адже прямі сонячні промені можуть стати причиною опіків. Щодо поливу, то він має бути регулярним влітку та не частим взимку. Кактусам необхідне свіже повітря, але без протягів. Найкраща температура влітку — від 17 до 25 градусів за Цельсієм, взимку — від 9 до 15 градусів. Забезпечивши прохолодну зимівлю ви зможете насолодитися цвітінням кактуса. 

Зверніть увагу. Якщо сукуленти ростуть круглий рік при однаковій температурі, то вони точно не зацвітуть. 

Добриво для сукулентів купити потрібно одразу. Його вносять  в період активного росту, тобто з початку весни і до кінця вересня раз на два тижні. 

Ми рекомендуємо обрати добриво ЯРОС, адже до його складу входять всі необхідні поживні речовини. А чому це важливо розповідаємо нижче. 

Зверніть увагу. До того як підживлювати кактуси чи сукуленти рясно пролийте рослину та видаліть несиметричні відростки, лише після цього можна вносити добриво. Так дія препарату стане більш пролонгованою, а рослина гарантовано не отримає завелику дозу добрива. 

Будь-яка рослина сигналізує про нестачу поживних речовин. По характерних зовнішніх ознаках можна зрозуміти яких саме елементів не вистачає.

  1. Раптова зупинка росту — характерна ознака дефіциту азоту. 
  2. Відмирання пучків та поява червоних плям сигналізує про нестачу сірки. 
  3. Якщо рослина перестає цвісти та вяне, то це явна ознака нехватки фтору. Дефіцит цього мікроелементу призводить до зупинки фотосинтезу та порушення процесів дихання. 
  4. Зупинка розвитку кореневої системи говорить про нестачу кальцію. 
  5. Дефіцит калію проявляється розвитком хлорозу. 
  6. Зміна інтенсивності забарвлення та затримка цвітіння можуть свідчити про нехватку магнію 
  7. Нестача марганцю проявляється порушеннями дихальних процесів та як результат — зупинкою росту 
  8. Відмирання точки росту та опадання бутонів говорить про дефіцит заліза. 

Крім того, причиною повільного росту може стати дефіцит йоду, бору, міді, хлору чи молібдену. 

ЯРОС — це добриво для сукулентів, склад якого ідеально збалансований. Препарат містить всі поживні речовини, які знадобляться рослині на всіх етапах росту та розвитку. 

Добриво ЯРОС потрібно вносити раз на два тижні, починаючи з початку березня та до кінця вересня. З початку жовтня підживку рослини припиняють, адже вона готується до зимівлі. 

Після пересадки в новий горщик рослину не варто удобрювати три тижні, адже вона адаптується до нових умов. 

Увага. Добриво можна вносити лише після рясного поливу, щоб не допустити опіків кореневої системи. 

Почему стоит купить удобрение ЯРОС для сукулентов

Поширена думка, що сукулентам не потрібне підживлення, достатньо лише правильних умов. Але це не так. Рослини потребують поживного грунту, регулярного поливу та внесення добрив. Якщо говорити про ЯРОС, то достатньо додати 2,5 мл препарату на літр води. Цього достатньо для забезпечення кактусів чи сукулентів всім необхідним. 

Увага. Підживлювати сукуленти потрібно лише під корінь, обприскування їм шкодить. 

ЯРОС слід вносити з активізацією росту в березні, посилити при цвітінні, скоротити осінню та повністю припинити взимку. Як і іншим рослинам, сукулентам потрібен азот, калій, фосфор, калій та інші поживні елементи, але важливо не перевищити дозу. Кожен елемент, який є в складі ЯРОСу живить рослину:

  • Калій. Стимулює розвиток рослини та сприяє загрубінню тканини, це дозволяє краще переносити коливання температури. Також калій стимулює цвітіння та формування бутонів. При цьому надлишок калію призводить до зупинки росту та пригнічує кореневу систему. 
  • Азот. Без цього макроелемента не можливий нормальний ріст та розвиток рослини. Проте сукуленти ростуть повільно, а тому потреба в азоті значно нижча, ніж в інших рослинах. Надлишок цього елементу призводить до стрімкого росту, витягування стебел та надмірної водянистості. 
  • Фосфор. Макроелемент стимулює ріст та розвиток кореневої системи. Також ця речовина стимулює закладання бутонів. При значному дефіциті фосфору сукуленти не цвістимуть, а ріст та розвиток сповільнюються. 
  • Кальцій. Він сприяє росту волосків та колючок. При дефіциті цього мікроелементу рослина стає ламкою, а коренева система слабо розвивається. 

До складу ЯРОСу входять всі поживні речовини в легкозасвоюваній формі. 

Нижче наводимо поради по внесенню підживки:

  • Не вносьте добрива після початку жовтня. В цей період рослина готується до зими. Припиніть вносити підживку до початку березня.
  • Відмовтеся від внесення добрива якщо рослина хворіє. Вона має одужати та відновитися. Зазначимо, що ЯРОС посилює природний імунітет, але не лікує від хвороб, спричинених вірусами, та не бореться зі шкідниками. 

Зверніть увагу. Якщо в рослині загнила коренева система, то внесення добрива не має сенсу, сукулент просто не може засвоїти поживні речовини. 

  • Сукуленти перебувають в стані спокою не тільки взимку, але й в спекотні дні. В такий період вони погано всмоктують воду, а тому вносити підживлення немає сенсу. 
  • Перевищення дози добрива негативно впливає на сукуленті рослини. Тому вносити ЯРОС потрібно не частіше двох разів на місяць в дозування 2,5 мл на літр води. 
  • ЯРОС  нормалізує кислотність ґрунту, але кактуси потребують злегка підкисленого субстрату. Щоб підтримувати потрібний рівень кислотності, можна раз на місяць приготувати слабокислий розчин. Для цього на літр води додайте третину чайної ложки лимонної кислоти. 

Щоб ваші кактуси та сукуленти радували вас, рекомендуємо купити добриво ЯРОС. Воно містить всі поживні речовини та забезпечує нормальний ріст та розвиток рослин. Замовте препарат прямо зараз, і ми надішлемо детальну електронну інструкцію про особливості застосування добрива. 

 

Чому наші клієнти повторно купують ЯРОС

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Відео з використанням ЯРОСу
Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top