Краща підживка для троянд: коли та як часто вносити. Як зрозуміти, що потрібно рослині. Календар підгодівлі
Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань
Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад
Природний стимулятор фотосинтезу
Природне походження
233 499
задоволених клієнтів
20
років реанімуємо рослини та ґрунт
100%
екологічно
100 000+
гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС
Троянди – справжні королеви саду. Але без повноцінного підживлення вони не потішуть цвітінням. У цьому матеріалі розповідаємо, яке купити добриво для троянд в Україні, щоб рослина радувала рясними квітами.
У всьому світі розуміють, що для бездоганного розарію знадобиться купити добрива для троянд. Асортимент препаратів величезний, але вважається, що органічне підживлення ефективніше і безпечніше. На що тільки не йдуть садівники, щоб підживка для роз була натуральною: відвари картоплі, настоянки з кропиви, дріжджі, навіть борошно кісткове. Все це літрами та кілограмами сиплять під багатостраждальні квіти. Насправді такі засоби малоефективні, навчіть гірше, вони можуть призвести до загибелі троянд. Тому не варто сліпо вірити у твердження, що натуральне – це добре, а синтетичне – погане. Найкраще використовувати комплексні препарати. Один із найефективніших засобів — добриво для кімнатних троянд чи садових ЯРОС. До його складу входять всі необхідні макро- та мікроелементи, екологотрофічні групи мікроорганізмів, водорозчинні гумати та гумус. Це добриво для троянд можна купити недорого, а його ефективність перевірена роками і десятками тисяч садівників по всій країні.
Щоб говорити про те, які найкращі добрива для троянд варто розібратися, що потрібно квітці для нормального росту і цвітіння. І вже на підставі цієї інформації купити препарат. Але потрібно знати, що вибрати. Натуральне добриво для троянд повинне містити:
- Азот. Азотні добрива для троянди потрібні для набору вегетативної маси, формування органічних сполук та покращення загального стану рослин. Такі добрива для троянд купити рекомендовано лише для весняного підживлення для запуску ростових процесів.
- Фосфор. Це незамінний компонент для формування кореневої системи та енергетичного обміну. Також потрібен для покращення зимостійкості троянди.
- Калій. Потрібен для підтримки водного балансу, активізує імунітет рослини, і бере участь у транспортуванні поживних речовин.
- Магній. Компонент бере участь у фотосинтезі та активізує ферментативні процеси.
- Кальцій. Зміцнює стінки клітин, покращує обмін речовин та сприяє розростанню кореневої системи.
- Сірка. Потрібна для азотного та білкового обміну, також є компонентом амінокислот.
- Залізо. Бере участь у фотосинтезі та дихальних процесах, стимулює синтез ростових речовин та забезпечує білковий обмін.
- Марганець. Необхідний для вуглецевого та білкового обміну, а також для дихання та фотосинтезу.
- Цинк. Незамінний компонент для нормального обміну речовин.
- Мідь. Бере участь у фотосинтезі та газообміні, а також допомагає трояндам адаптуватися до посухи та заморозків.
- Бор. Компонент бере участь в обміні речовин, також борна підкормка для роз, купити яку можна окремо, допомагає покращити стійкість рослини до хвороб. Але тут важливо не перевищити дозування, краще вибирати комплексні препарати.
- Молібден. Сприяє фіксації азоту з повітря і бере участь у синтезі хлорофілу.
Кращі добрива для троянд містять усі поживні елементи одразу. Це спрощує підживлення. Ми рекомендуємо купити добриво для троянд ЯРОС. Одна з причин, чому варто купити цей препарат — екологічне походження, його розроблено без процесів хімічного синтезу. Завжди можна купити добрива для троянд окремо, але такий варіант підходить коли садівники точно розуміють якого конкретно елемента не вистачає їх зеленому вихованцю.
Ви можете купити добрива для роз, Київ або інше місто немає різниці, доставка передбачена по всій Україні.
Перш ніж розібратися чим підживка для троянди ЯРОС краща за інші препарати, скажемо що добриво не вносять перший рік, якщо посадкова яма була добре добрива. В інших випадках рекомендовано вносити підживлення. Найкраще добриво для роз, що містить всі поживні елементи – ЯРОС. Нижче даємо відповіді на популярні питання щодо внесення добрив під троянди.
Чим підживити рози навесні
Добриво вносять з початком зростання пагонів та набухання бутонів. Підживлення вносять в вологу землею, якщо дощу не було, то за день до внесення добрива потрібно полити троянди. Весняна підкормка для троянд має включати азот, але зовсім не обов’язково вносити хімічний препарат. Ми рекомендуємо використовувати ЯРОС, який стимулює рослину вбирати азот із повітря. Для першого підживлення додайте 50 мл ЯРОСа на 10 літрів води і рясно полийте троянди. Через два тижні процедуру можна повторити, особливо якщо у вас дорослі рослини. Ми розібралися, чим весною підживити рози, зробити це дуже легко.
Чим підживити троянди весною під час бутонізації
У період бутонізації троянди найбільше потребують підживлення. Щоб забезпечити їх всім необхідним, варто використовувати комплексні добрива. Тут на допомогу також прийде препарат ЯРОС. Оптимально застосовувати добриво для кожного поливу, але не частіше двох разів на тиждень. У період формування бутонів використовуйте 25 мл добрива на 10 літрів води та рясно поливайте квіти.
Чим підживлювати троянди під час цвітіння
У цей час всі ресурси рослини кинуті на формування квітів та їх живлення. Для тривалого цвітіння радимо додавати 10 мл добрива на 10 літрів води і поливати троянди в міру потреби. Під час дощів, коли скорочують частоту поливу, на 10 літрів води рекомендовано додавати 25 мл ЯРОСу.
Також під час цвітіння рекомендовано проводити позакореневе підживлення. Для приготування робочого розчину додайте 1-2 мл ЯРОС на літр води. Обприскуйте рослину ввечері, коли спаде сонячна активність, щоб листя не одержали опіки.
Чим підживити троянди після першого цвітіння
Чим підживити рози весною, під час цвітіння та формування бутонів ми розібралися. Але після того, як троянди відцвітуть, їм теж потрібне підживлення, інакше наступного року вони навряд чи вас порадують великою кількістю квітів. Для того, щоб рослина змогла відновити сили після цвітіння, використовуйте комплексне добриво. Норма внесення має бути такою самою, як і ранньою весною.
Чим підгодувати троянди на зиму
Тепер розберемося чим удобрювати троянди восени, щоб вони змогли пережити зиму. Більшість сортів троянди досить вимогливі у догляді, особливо якщо йдеться про зимівлю.
Перш ніж замульчувати троянди на зиму, потрібно:
- розпушити ґрунт;
- внести останню порцію добрива в сезоні – оптимальний варіант 50 мл ЯРОСа на 10 літрів води;
- дати ґрунту підсохнути;
- потім кущі троянд слід засипати мульчею.
Річ у тому, що ЯРОС містить достатню кількість міді, що дозволяє рослині пережити зиму.
Ми розібралися, чим підгодувати троянди восени. Тепер залишається чекати на весну, щоб почати все спочатку. Але вам не потрібно турбуватися, чим підживити троянди навесні, адже ви вже знаєте все про те, як підживити троянди з ЯРОСом.
Замість висновку пропонуємо корисні поради для удобрення троянд.
- Після рідкого підживлення не забудьте розпушити ґрунт. Так ви покращете доступ кисню до кореневої системи.
- Не оприскуйте рослину робочим розчином у дощову погоду або повторіть процедуру після дощу.
- Пам’ятайте, що надлишок добрив гірший за його дефіцит. Давайте квітці час на засвоєння препарату. Якщо говорити про ЯРОС, його можна застосовувати не частіше двох разів на тиждень, навіть при щоденному поливанні.
- Завжди поливайте троянду перед підживленням, щоб квітка вбирала макро- та мікроелементи поступово.
- Завжди мульчуйте троянди, тоді під кущами збережеться волога навіть у спекотні дні.
При цьому не менш важливим якісне добриво для троянд купити. В Україні пропонують чимало якісних препаратів. Але троянди дуже чутливі, тому важливо не перестаратися. Використовуйте екологічно чисті добрива, такі як ЯРОС, в яких є всі необхідні макро- і мікроелементи.
Замовте ЯРОС прямо зараз, і ми надішлемо вам докладну PDF-інструкцію про те, як підживити троянди весною, влітку та восени, а також про ефективність препарату та доцільність застосування для інших рослин.
Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані
Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб
Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів
Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії
Рослини стають в рази красивішими
Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду
Подарунок при замовленні
Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин
Замовити ЯРОС
- Усі
-
-
-
-
-
Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.
Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.
Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.
Рідина є повністю розчинною у воді.
Налийте
чисту воду
Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)
Зачекайте
не менше 7-ми хвилин
(не перемішуючи)
Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /
Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води
Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /
Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.
Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.
Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.
10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.
Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.
Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).
Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.
Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.
Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.
Висадка розсади:
1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.
2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.
Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)
Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.
Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.
Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.
Восени остання обробка перед скиданням листя.
Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.
Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.
Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок
Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення
Після замовлення з вами сконтактує менеджер
Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"
Відправка протягом 3-х робочих днів
Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти
Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами