Добриво для кукурудзи: чим підживлювати найкраще, схема удобрення та поради по догляду від експертів

ЯРОС — добриво, що відновлює рослини і ґрунт екологічним шляхом.

Сприяє накопиченню всього комплексу мікро та макро елементів

Знижує нітрати та нітрити

Природне походження

image section 1
Як вирощувати кукурудзу з ЯРОС?

Кукурудза – досить вимоглива культура, якій потрібно багато поживних речовин та нейтральний грунт. Щоб отримати добрий урожай цієї культури, потрібно підібрати комплексне добриво для кукурудзи, яке забезпечує рослину всіма поживними речовинами. Розповідаємо, чому не всі добрива для кукурудзи однаково ефективні, як правильно вносити підживлення протягом періоду вегетації та чому варто купити добрива для кукурудзи ЯРОС та в чому його переваги?

У тих, хто вперше стикається з вирощуванням кукурудзи, виникає безліч питань щодо догляду та вибору добрива культури. Купити добрива для кукурудзи – це перше, що необхідно зробити для отримання нормального врожаю.

Перш ніж ми перейдемо до того, яке добриво потрібне для кукурудзи, хочемо розповісти, які елементи живлення потрібні культурі.

 • Азот. Цей елемент живлення один із найважливіших, особливо на етапі формування репродуктивних органів. При нестачі азоту спостерігається зупинка росту та пожовтіння листя.
 • Фосфор. Незамінний компонент на етапі формування кореневої системи та при цвітінні. Дефіцит фосфору уповільнює ростові процеси.
 • Цинк. Цей елемент підвищує стійкість рослини до перепадів температури. Нестача цього елемента проявляється жовтими плямами на листі та відсутністю зав’язей.
 • Калій. Цей компонент містять у достатній кількості найкращі добрива для вирощування кукурудзи. Він необхідний на рівні з фосфором та азотом, оскільки калій допомагає правильно розподіляти воду. Дефіцит цього елемента живлення призведе до скручування верхівок і вилягання кукурудзи.
 • Мідь та бор. Ці елементи живлення сприяють виробленню цукрів та аскорбінової кислоти. Якщо ви шукаєте, чим підживити цукрову кукурудзу, зверніть увагу, щоб у складі добрива були мідь і бір. Крім того, нестача цих елементів призведе до появи плям на листі, а цукристість зерна буде низькою.
 • Магній та марганець. Ці речовини покращують загальний стан рослини та допомагають збільшити обсяг урожаю.

Як бачите, добриво для зростання кукурудзи має бути комплексним, бажано, щоб воно містило відразу всі поживні речовини. У такому разі оптимальне рішення ЯРОС – добриво для кукурудзи. Купити його можна онлайн, а завдяки низькій витраті його вистачить на великі площі посіву.

Інформацію про терміни внесення добрива для вирощування кукурудзи можна знайти у календарі агронома. Реальні терміни внесення підживлення залежать від сорту та призначення культури (на силос чи зерно). Незалежно від цього добрива для кукурудзи для прискорення зростання вносяться у два етапи:

 1. Якщо ви цікавитеся, чим підживити кукурудзу при посадці, то ви вже припустилися помилки. Починати підживлення цієї культури потрібно ще з осені, тобто до посадки. Найкращий час внести добриво — середина жовтня, доки температура вночі плюсова. Правильно удобрений грунт восени допоможе отримати щедрий урожай. Оптимально використовувати добрива ЯРОС. Норма витрати 200 мл на 100 л води.
 2. Другий етап добрива для кукурудзи – при посадці. Тобто ви вносите підживлення при сівбі, а потім у міру зростання. Найкраще вносити комплексні добрива, наприклад, ЯРОС. До препарату входять усі макро- та мікроелементи, а також еколого трофічні мікроорганізми, які активізують природні процеси в рослині та мобілізують її приховані ресурси.

Нижче ми ще поговоримо про особливості ЯРОСу та норми внесення препарату.

Добриво для кукурудзи при сівбі має бути комплексним, це дасть поштовх до розвитку. Рекомендуємо застосовувати ЯРОС, оскільки крім макро- та мікроелементів у складі містяться еколого трофічні групи мікроорганізмів, що стимулюють обмінні процеси та мобілізують природні ресурси рослини. Нижче наводимо норми внесення препарату:

 • Добриво для кукурудзи під час посадки не можна шкодувати, додайте 250 мл ЯРОСу на 100 літрів води для стимуляції приросту зелені. Якщо ви вирощуєте цю культуру на невеликій грядці, готуйте робочий розчин з розрахунку 25 мл на 10 літрів води. Додатково можна внести азот, але оскільки ЯРОС містить невелику дозу азоту, а мікроорганізми з його складу стимулюють вбирання азоту з повітря, то зменште рекомендовану дозу азотного добрива в два рази.
 • Влітку добрива для цукрової кукурудзи також потрібні. Рекомендована доза ЯРОСу – 10-20 мл препарату на 10 літрів води або 100-200 мл, якщо ви готуєте робочий розчин відразу на 100 літрів. Хочемо відзначити, що ЯРОС сумісний із більшістю засобів захисту рослин. Для повної впевненості радимо приготувати пробну порцію робочого розчину. Для цього приготувати робочий розчин об’ємом 1 літр, якщо суміш препаратів не випаде в осад, можна готувати великий об’єм робочого розчину.
 • Ще один спосіб підживлення – листовий. Для цього готують робочий розчин тієї ж концентрації, що і для поливу, але натомість він розпилюється по листю і на стебла. Проводити обприскування потрібно ввечері чи рано-вранці, коли сонячна активність низька. Позакореневе підживлення слід проводити з моменту появи 7 листків і протягом трьох тижнів. Рекомендовано обприскувати кукурудзу хоча б 3-4 рази на тиждень, можна частіше.

Зверніть увагу. Потрібно суворо дотримуватись рекомендацій, інакше ви можете нашкодити кукурудзі. Стартові добрива для кукурудзи купити потрібно ще на етапі посіву і суворо дотримуватись правил підживлення. Ця культура дуже чутлива до несвоєчасного підживлення, нерівномірного поливу та внесення добрива по сухому грунті. Не забудьте рясно полити кукурудзу перед підживленням, так дія добрива буде пролонгованою, і коренева система може поглинути добриво без ризику отримати опіки.

Щоб отримати добрий урожай, потрібно підібрати якісні рідкі добрива для кукурудзи. Ціна на них може бути досить високою, особливо якщо ви плануєте купувати монодобрива. Проте далеко не всі можуть правильно розрахувати норми внесення, терміни підживлення та комбінації препаратів, тому ми рекомендуємо одразу купити комплексне добриво ЯРОС та не ризикувати майбутнім урожаєм.

 1. Чим підживити кукурудзу у червні? У цей час культурі необхідна стимуляція для активного зростання. Рекомендуємо приготувати робочий розчин 25-30 мл ЯРОСу на 10 л води і рясно поливати кукурудзу. Наступні поливи у червні передбачають внесення ЯРОСу з розрахунку 10-15 мл на 10 літрів води.
 2. Чим підживити кукурудзу у липні? У цей період потрібно внести добрива для розвитку кореневої системи та провести листове підживлення.
 3. Чим підживити кукурудзу у серпні? У період дозрівання качанів потрібно внести фосфор, калій та мікроелементи. Це зробить зерно більш соковитим та смачним.

Як бачите удобрювати кукурудзу нескладно. Достатньо одного препарату для підживлення культури на всіх етапах розвитку.

Щоб отримати соковитий урожай кукурудзи, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

 • робочий розчин потрібно рівномірно розподіляти по грядці, щоб усі корені отримали однакову кількість харчування, інакше є ризик, що коренева система окремих екземплярів загине, а рослини, що вижили, будуть слабкими;
 • яке б удобрення ви не вносили, завжди рясно зволожувати грунт перед їх внесенням, інакше ви ризикуєте занапастити свої рослини;
 • не використовуйте відразу кілька добрив з однаковими компонентами, інакше буде надлишок живлення;
 • якщо ви використовуєте ЯРОС і додатково хочете підгодувати кукурудзу, наприклад азотом, то норма витрати азотного добрива повинна бути зменшена вдвічі, інакше ви перегодуєте рослину, а підвищений рівень нітратів у кукурудзі з грядки вам точно не потрібен.

Ми розповіли, як підгодовувати кукурудзу для отримання гарного врожаю. Як бачите, в цьому немає нічого складно, але варто розуміти, що завдяки одному добриву отримати хороший урожай неможливо.До вирощування кукурудзи потрібно підходити комплексно – полив, боротьба з бур’янами, шкідниками та хворобами, розпушування ґрунту тощо. Тільки в такому разі ви отримаєте добрий урожай.

Замовте ЯРОС прямо зараз і ми надішлемо докладну PDF інструкцію в подарунок.

Чому наші клієнти повторно купують ЯРОС

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Відео з використанням ЯРОСу
Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
250 грн / шт
1 літр
429 грн / шт
5 літрів
1875 грн / шт
20 літрів
4200 грн / шт
Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, поляризована вода.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

To top