Добрива для пшениці. Особливості застосування ЯРОС на різних етапах розвитку озимої пшениці

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Переваги технології ЯРОС для пшениці?

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Як правильно вирощувати пшеницю і збільшувати прибутковість? FAQ

Наскільки багато нам відомо про підживлення пшениці? Часто знання обмежуються всім відомими основами, на кшталт необхідності внесення азоту, фосфору та калію. На жаль, з таким підходом отримати хороший урожай не вийде.

Якість урожаю безпосередньо залежить від кількості органічних та мінеральних речовин у ґрунті, які пшениця отримує протягом свого зростання та розвитку. Лабораторні дослідження доводять, що у ґрунті майже ніколи не зустрічається достатня кількість елементів живлення, у доступній для засвоєння формі. А це означає, що фермеру потрібно купити мікродобрива для пшениці. Але серед величезного асортименту доступних препаратів важко вибрати найкращий. Розбираємось, яке добриво краще вибрати і як правильно його вносити.

Ідеальна схема внесення мікродобрива для озимої пшениці на стадії посіву виглядає так:

  • внесення добрива у ґрунт при основній обробці;
  • в рядок при сівбі пшениці.

На першому етапі знадобиться внести фосфорно-калійні та мінеральні добрива для озимої пшениці. Наприклад, ЯРОС дозволяє забезпечити рослину всіма необхідними поживними речовинами. Достатньо додати 2,5 л рідкого добрива на 1000 літрів води. Цього вистачить на підживлення 1000 квадратних метрів пшениці. Таке підживлення забезпечить максимальну ефективність, оскільки:

  • стимулює розвиток кореневої системи;
  • підвищує зимостійкість;
  • покращується кущіння.

Фахівці рекомендують вносити добриво після дощу чи рясного поливу. Справа в тому, що рослина вбиратиме поживні речовини поступово, а не всі відразу. Таке підживлення повинно проводитися при обробці ґрунту та при посіві пшениці.

 

Варто одразу сказати, що добриво ЯРОС, яке ми рекомендуємо вносити, розроблено на основі груп мікроцентів та інших видів бактерій. Це означає, що у його складі є всі мікроелементи, які сприяють транспортуванню всіх поживних речовин, зокрема фосфору. Це дуже важливо з однієї простої причини, пшениця дуже негативно реагує на дефіцит фосфору восени. Від нестачі цього компонента у пшениці погано розвивається коренева система, також відзначається недостатнє кущіння. Враховуючи цю особливість, критично важливо забезпечити пшеницю не тільки фосфором, а й мікроелементами, які сприятимуть його засвоєнню. Інакше пшениця “програмується” на слабкий урожай і менш ефективно поглинає азот навесні.

 

Озиму пшеницю важливо забезпечувати азотом протягом усього періоду вегетації. При цьому до питання внесення азотного добрива слід підійти максимально відповідально. Справа в тому, що внесення азоту восени погіршує зимостійкість та провокує переростання пшениці. За зиму невикористаний азот проникає в нижні шари ґрунту, і не дає результату. Повторне внесення добрив з азотом призведе до накопичення нітратів в пшениці, що зробить її небезпечною. Ми рекомендуємо використовувати добрива ЯРОС для покращення врожайності та якості пшениці.

 

Варто знати! Чомусь вважається, що для нормального росту та розвитку рослинам достатньо азоту, калію та фосфору, але геть-чисто ігнорується той факт, що ці компоненти живлення можуть засвоюватися лише за наявності достатньої кількості мікроелементів. Добриво ЯРОС містить усі мікроелементи, які сприяють засвоєнню трьох ключових компонентів. За рахунок кращого засвоєння, можна скоротити кількість азоту на 50, або навіть 70%.Те саме стосується фосфору та калію.

 

Для ефективного зростання та розвитку озимої пшениці потрібно вносити добрива в кілька етапів.

  • При посіві потрібно внести міндобриво для озимої пшениці ЯРОС для кращого засвоєння та транспортування азоту. Стандартна норма витрати азоту під час посадки становить 30 кг на 1 гектар. Полив розчином ЯРОСа 2500 мл на 1000 літрів води (цієї кількості розчину вистачить на 1 гектар) дозволяє скоротити кількість азоту до 15 кг на гектар.
  • Наступне підживлення азотом потрібне ранньою весною. Воно підвищує кущіння та густоту стояння на гектар. Норма внесення становить від 30 до 60 кг азотного добрива на гектар, залежно від стану рослини. Додавання ЯРОСу дозволяє знизити норму витрати на 50%.
  • Потім вносити добриво потрібно на етапі переходу пшениці у трубку. Це впливає на майбутній урожай, оскільки азот на цьому етапі стимулює зростання бічних стебел. Норма внесення повинна становити ½ від попередньої кількості внесеного азоту.
  • Останнє внесення азотного добрива припадає на період колосіння зерна. Підживлення у цей період продовжує вегетацію верхніх листочків, що стимулює процес фотосинтезу. Таким чином можна досягти кращих показників урожайності.

Ще раз наголосимо, що мінеральні добрива для озимої пшениці, на зразок, ЯРОСа, дозволяють скоротити витрати азотних добрив. Оскільки мікроелементи сприяють засвоєнню та вбиранню азоту з повітря. А це не тільки вигідно з економічної точки зору, а й покращує якість пшениці, оскільки в ній міститиметься менше нітратів.

Крім основного підживлення пшениці під корінь, можна вносити добрива через листову поверхню. У такому разі відсоток засвоювання добрива значно вище, ніж при внесенні через грунт. Справа в тому, що частина елементів живлення в ґрунті знаходяться у недоступній для пшениці формі. При цьому листове підживлення може розглядатися лише як допоміжний спосіб, і не замінює кореневого.

Для позакореневого підживлення рекомендовано використовувати комплексне мінеральне добриво ЯРОС.Озиму пшеницю обприскують кілька разів за сезон.

  • на стадії кущіння;
  • у період виходу у трубку;
  • на етапі колосіння;
  • при досягненні молочної стиглості.

Для приготування робочого розчину потрібно на 1000 л води додати 2,5 літра ЯРОСа. Норма витрати – 1000 літрів на гектар.

До складу ЯРОСу входять усі необхідні мікроелементи, у тому числі

  • Мідь, що стимулює формування додаткових пагонів.
  • Марганець, що покращує засвоєння фосфору. Також цей мікроелемент активізує природні механізми захисту від грибкових захворювань.
  • Залізо, що бере участь у синтезі хлорофілу. Хлорофіл потрібний для нормального фотосинтезу, завдяки якому рослина набирає масу.
  • Алюміній сприяє регенерації рослини.
  • Сірка, що стимулює засвоєння азоту.

Як бачите, достатня кількість мікроелементів не лише покращує якість урожаю, а й захищає рослину від захворювань та шкідників, оскільки активізує природний імунітет.

Серед іншого специфіка складу ЯРОС сприяє вирівнюванню рівня кислотності ґрунту. Для пшениці озимої оптимальний показник 6-7,5 pH.

Критично важливо забезпечити пшеницю всім необхідним у період від сходу до кущіння. Достатня кількість мікроелементів допоможуть у цьому.

Усього ⅓ азоту засвоюється пшеницею з ґрунту, решта ⅔ — із добрив. Застосування ЯРОС дозволить зменшити кількість азотного добрива. Вийде, що пшениці отримає азот із ґрунту, із добрив та з повітря в рівних частинах. Таким чином, ви скоротите кількість нітратів у культурі мінімум на третину.

Запорука гарного врожаю озимої пшениці – достатня кількість цинку та міді. Добриво для пшениці ЯРОС містить ці елементи в легкозасвоюваній формі, а значить, його внесення має сенс.

Замовляйте ЯРОС у нас і ви отримаєте докладну PDF інструкцію про особливості його застосування.

Технологія вирощування озимої та ярої пшениці з ЯРОС

Подарунок при замовлені

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для пшениці. В посібнику є опис про кожну стадію вирощування: обробка ґрунту, обробка насіння, робота зі сходами та обробка з гербіцидами

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Як покращити родючість ґрунту для вирощування пшениці з ЯРОС?
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
0.25 л на 100 л води
250 грн / шт
1 літр
1 л на 400 л води
429 грн / шт
5 літрів
5 л на 2000 л води
1875 грн / шт
Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top