Застосування добрива для огірків ЯРОС на всіх етапах розвитку: коли вносити, норма застосування та ефективність

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

В чому особливість технології ЯРОС для огірків

Вирощуйте та стабільно заробляйте навіть у посуху

Збільшення вологоємності та родючості ґрунту

Сходи мають кращий іммунітет та живляться від мікроорганізмів в ґрунті

Збільшення виживаємості та якості врожаю

Отримуйте більше прибутку за рахунок екологічності та якості продукції

Обробка насіння пришвидшує проростання та покриває мікротріщини

Технологія вирощування огірків

Огірки настільки поширена та звична культура, що господарі часто нехтують її підживленням. Саме через таку легковажність листя та стебла передчасно всихають, а плоди скручуються. Важливо розуміти, що все це пов’язано з ослабленням природного імунітету. В цьому матеріалі ми розкажемо, чому підживка для огірків така важлива, яке добриво краще використовувати та як правильно це робити на різних етапах росту.

Головний секрет отримання щедрого врожаю огірків — родючий ґрунт. Природно субстрат повинен бути пухким та легким з нейтральним рівнем кислотності. Найчастіше господарі вносять гній з осені чи безпосередньо перед посадкою, та сподіваються на хороший врожай. З таким підходом зібрати багато плодів навряд чи вдасться. 

Використовуйте комплексне добриво для огірків ЯРОС, щоб забезпечити огірочки всіма поживними речовинами. Між іншим, за вмістом поживних речовин та мікроелементів літр ЯРОСу замінює тонну гною. Додайте на 10 літрів 25 мл добрива та рясно зволожте грядку. Застосування добрива має чимало переваг:

  • нормалізує кислотність;
  • підвищує вміст вологи в ґрунті та насичує його повітрям, від чого субстрат стає більш пухким;
  • насичує ґрунт всіма потрібними мікроелементами в легкозасвоюваній формі, що стимулює фіксацію азоту та всмоктування фосфору.

Крім того, ЯРОС натурального походження.

Добриво найкраще вносити хоча б за 2-4 тижні до посадки насіння. Перший етап позаду. Переходимо до підготовки посадкового матеріалу. 

Перед висадкою насіння рекомендовано замочити у розчині комплексного добрива ЯРОС. До того ж шляхом замочування можна відсортувати насіння. Річ у тім, що пусте насіння спливає, а те, що осяде на дно місткості, майже гарантовано зійде та дасть хороший врожай. Використання ЯРОСа на етапі підготовки насіння дозволить вже на початку життєвого шляху забезпечити насінину поживними речовинами, які дозволять їй швидше зійти та радувати смачними плодами. 

Для замочування насіння достатньо розчинити 2,5 мл добрива в 1 літрі води. Залишки розчину після замочування вилийте прямо на грядку. 

Вирощуючи огірки у відкритому ґрунті, підживлення вносять через сім-десять днів. За цей час рослина подолає стрес та почне вкорінюватися. Для покращення смакових якостей та кількості плодів господарі часто експериментують з добривами, використовують гній, нітрофоску чи навіть дріжджі. Але такі спроби рідко дають результат, адже кожен з них має чимало недоліків. Нітроамофоска без проведення аналізу ґрунту може стати причиною підвищеного вмісту нітратів, а такі огірки вже становлять суттєву небезпеку здоров’ю та навіть життю, якщо мова йде про малюків. Те саме стосується і гною, попри те, що гній вважається органічним добривом, він може спричинити надлишок нітратів. Інші види підживлення зазвичай науково не обґрунтовані, а тому є ризик що огірки загинуть. 

Найкраще використовувати комплексні добрива, такі як ЯРОС. Всього 25 мл на 10 літрів води забезпечать рослину всіма поживними речовинами. 

Вносити таке підживлення варто два-три рази на сезон:

  • через два тижні після висадки в ґрунт розсади чи насіння;
  • на початку цвітіння для стимулювання зав’язі;
  • після першого плодоношення. 

Також можна додавати невелику кількість добрива до води під час кожного поливу рослини. Нагадаємо, що поливати огірки потрібно по мірі висихання ґрунту, адже дефіцит вологи погано впливає на смакові якості огірка. 

Огірки — дуже чутлива до добрив культура, тому краще підживляти їх частіше, але невеликими дозами. Оптимально півлітра-літр робочого розчину під один кущ. 

Напевно ви помічали, що в середині періоду плодоношення формуються огірки неправильної форми — зі стоншеними верхівками чи взагалі у формі бублика. Це перша ознака дефіциту поживних речовин у ґрунті. Звісно, це не впливає на смакові якості, але для консервування вони точно не підійдуть. До того ж застосування комплексного добрива для огірків здатне продовжити терміни плодоношення. 

Оптимально додати на 10 літрів води 25 мл ЯРОСу. Ця кількість препарату здатна забезпечити один квадратний метр площі посівів огірка всіма поживними речовинами та мікроелементами.

Також можна застосовувати різноманітні стимулятори росту, але краще відмовитися від хімічних добрив, адже всі ці речовини потраплять в огірочки. Найкраще завести звичку завжди додавати добриво ЯРОС до води під час поливу. Зазвичай огірки в період активного плодоношення поливають через день-два. Найкраща порада — стежити за підсиханням землі. Пам’ятайте, що нестача вологи робить огірки гіркими. Якщо хочете отримати хрумкі, соковиті та смачні огірки, щедро полийте рослини хоча б за день перед збором. Полив здійснюють ввечері, коли спаде сонячна активність, інакше є ризик що листя отримає опіки через інтенсивне випаровування вологи в спекотний літній день. 

Також розчином ЯРОСу можна оприскувати рослини, надлишок робочого розчину стікатиме у землю, що забезпечить рослинам додаткову поживу. 

Добриво ЯРОС — це насправді універсальна річ. Його застосування  має чимало переваг:

  • реанімує кволі рослини, але слід розуміти, що ЯРОС не лікує від хвороб, а лише підсилює природний імунітет рослин;
  • підживлені рослини потребують менше догляду, адже рідше хворіють та стають більш стійкими до поширених шкідників;
  • добриво екологічно чисте, для його виробництва не застосовуються хімічні реагенти чи різноманітні випромінювання. 

Бажаєте більше дізнатися про застосування ЯРОС при вирощуванні огірків, замовляйте добриво в нашому інтернет-магазині, і ми надішлемо детальну інструкцію в PDF форматі. 

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Як працювати ЯРОСом з огірками
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

Про нас пишуть
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top