Забезпечте себе 100% органічною картоплею

Перетворіть ваш ґрунт на завод, по вирощування екологічних овочей

Реанімує ґрунт

Підживлює рослину

Вирощуйте БЕЗ ХІМІЇ

Добриво для картоплі

Картопля є рослиною, яка потребує якісного підживлення. Найкраще ця культура реагує на комплексні добрива, такі як ЯРОС. Вони мають всі необхідні мікроелементи для нормального зростання та розвитку культури. До таких елементів можна віднести:

 • кальцій;
 • азот;
 • залізо;
 • фосфор;
 • гумус;
 • поляризовану воду та інше.

Комплексне добриво для картоплі дозволяє наситити культуру корисними елементами та дати поштовх до зростання та розвитку бульб. Як правило, картопля обов'язково вимагає комплексного підходу, а новачкам буде складно розраховувати й удобрювати її кожним елементом окремо. Саме тому найбільш зручний варіант – придбання комплексного біологічного розчину, такого як ЯРОС.

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Як діє ЯРОС на ґрунт та рослини?

Збільшує вологу ґрунту і цим самим ростить рослину

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Дозволяє вирощувати більше та органічніше, ніж у ваших сусідів

100% органічний та екологічно чистий, без пестицидів і хімії

ЯРОС працює з ґрунтом, завдяки чому, родючість росте щороку

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

1 літр ЯРОСу замінює тонну перегною за ефективністю
Як впливає ЯРОС на ґрунт і рослини

Покращує родючість ґрунту

Відновлює мікрофлору ґрунту

Покращує структуру ґрунту

Робить ґрунт пухким, підвищує вологоємкість

Забезпечує рослину поживними речовинами

Активізує процеси фіксації азоту, мобілізує фосфор, містить мікро- та макроелементи в легкодоступній формі

Нормалізує кислотність ґрунту

Відновлює мікрофлору ґрунту, роблячи її більш приємною для рослини

ЯРОС має природне походження

Допомагає екологічно відновлювати рослини і ґрунт

При виробництві не використовується хімічний синтез

При цьому він вміщує весь комплекс мікро- та макроелементів, які стимулюють ріст рослин

ЯРОС - це більше, ніж добриво

ЯРОС - це справа всього нашого життя

Ми 19 років допомагаємо людям вирішувати їх проблеми з грунтом і рослинами.

Оксана і Олександр Чернецькі Власники ЯРОС

Про нас пишуть
Інструкція як розводити ЯРОС

СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, поляризована вода.

Як ярос вирішує проблеми:

Відновлює пригнічені або зниклі види бактерій та грибів. Які забезпечують ріст і розвиток рослини. Та які впливають на структуру і родючість грунту.

Детально:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Як позбутися нітритів, нітратів та пестицидів разом з ЯРОС

Нітрати нітрити та залишки пестицидів накопичуються в рослині через надмірне використання хімічних добрив. Вони дуже токсичні та небезпечні для людини

Нітрати

Основна небезпека надходження пестицидів і нітратів в організм людини пов'язується з виникненням метагемоглобінемії, канцерогенних новоутворень, імунодепресивної дії

Основна небезпека

Ми вирішуємо проблему залишку пестицидів, нітратів та нітритів в рослинах

Ярос заселяє і активізує природну мікробіоту, яка:

проблеми залишку пестицидів
Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
manual
200 грн / шт
1 літр
manual
350 грн / шт
20 літрів
manual
3 500 грн / шт
Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний об’єм упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією «Нова Пошта»

Доставка за 24 години по всій території України

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті

Особливості добрив для картоплі

Для того, щоб був багатий врожай картоплі, її удобрюють на різних етапах зростання. Найбільш відповідними є комплексні речовини або органічні, багаті азотом, калієм, фосфором, сіркою та іншими корисними поживними мікроелементами. Добриво для картоплі спочатку вносять під час посадки в кожну лунку, в процесі росту її підгодовують для зміцнення кореневої системи, а також періодично підживлюють по листку.

 1. При посадці необхідно удобрювати кожну лунку окремо, для чого комплексні добрива, такі як ЯРОС, розводять у великій кількості й поливають з відра. На 10 літрів рідини знадобиться 25 г добрива.
 2. Для того, щоб удобрити листя, потрібно використовувати розпилювач. Розводити добрива слід, виходячи із вказівок на упаковці.
 3. Для підживлення коренів відмінно підходять натуральні добрива, такі як сухий перегній із золою, де на 700 грамів припадає 5 столових ложок золи.

Щоб урожай був великим, потрібно добриво для картоплі купити, бажано в рідкому вигляді.

Яке добриво краще для картоплі?

Комплексне добриво для картоплі ЯРОС є добрим активатором росту культур і дозволяє отримати великий урожай. Згодом насіння для посадки втрачає цінні якості, які притаманні сорту, тому бульби не будуть досить великими й згодом смачними. Саме тому комплексне добриво на кожному етапі зростання дуже важливе. Добриво ЯРОС корисне для картоплі, оскільки:

 • допомагає стимулювати зростання та розвиток бульб;
 • покращує процес фотосинтезу;
 • підвищує стійкість культури до захворювань та паразитів.

Це добриво для картоплі безпечне для рослин та людини, тому що повністю біологічне й не має у складі хімічних реагентів.

Як вносити добрива для картоплі?

Картоплю слід підгодовувати на кожному етапі її зростання та розвитку. Спочатку необхідно обробити кожну лунку в процесі посадки. Після цього регулярно проводиться обробка листя та підживлення для зміцнення кореневої системи та активації зростання бульб. Якщо є питання, яке добриво для картоплі вибрати, то варто звернути увагу на засіб ЯРОС. На 10 літрів води необхідно розбавляти по 25 г поживного розчину.

 1. Перед посадкою достатньо обприскати посадкові матеріали, розсипані на поліетилені так, щоб бульби були мокрими. Почекати, поки вони висохнуть і садити.
 2. Також можна удобрити окремо кожну лунку, для цього слід розвести розчин вказаним вище способом та полити землю.
 3. Рекомендується також провести підживлення, коли з'являться паростки. Цю процедуру проводять двічі, обприскуючи листя, вперше, коли з'явиться 95% паростків, а потім через 14 днів.
 4. Остання підгодівля здійснюється після збирання врожаю на глибину до 14 сантиметрів. Це покращить стан ґрунту та стійкість рослин до поганих погодних умов.

ЯРОС, добриво для картоплі, купити можна в спеціалізованих магазинах або на сайті за прийнятною вартістю.

Як використовувати добриво для картоплі при посадці?

Добриво для картоплі ЯРОС є комплексним засобом, який можна використовувати на будь-якому етапі зростання. Воно не шкодить рослинам, тому що має біологічний склад та розроблено на основі гумусу. Такий засіб насичує не тільки рослини, а й землю, що дозволяє їм регулярно отримувати корисні мікроелементи.

У процесі посадки є кілька способів обробки матеріалу: обприскування бульб або полив лунок. У першому випадку необхідно розстелити плівку й ретельно обприскати картоплю так, щоб вона була повністю мокрою. Після того, як вона висохне, її можна висадити в ґрунт і закопати. Також можна обприскувати бульби в тарі, проте потрібно стежити, щоб добриво потрапило на всі матеріали для посадки.

У другому випадку потрібно розвести 25 мг розчину ЯРОС на 10 літрів води й поливати кожну лунку окремо, і тільки після того, як добриво вбереться, починати висаджувати картоплю. Кількість відер залежатиме від розміру території, на якій буде висаджуватися рослина. Купити добриво для картоплі потрібно, тому що воно легке у застосуванні й навіть новачок зможе розібратися у його використанні.

Добриво для гарного вражаю картоплі

Добриво для картоплі купити можна в інтернет-магазинах або спеціалізованих відділах у гіпермаркетах. Сьогодні у зв'язку зі збільшенням кількості заводів та важких підприємств земля та вода насичені шкідливими компонентами. Через це врожай стає меншим, як наслідок, культури вимагають регулярного підживлення.

Яке добриво краще для картоплі? Важливо підбирати лише комплексні суміші та бажано в рідкому вигляді. Вони легко вбираються, а також допомагають наповнювати рослину корисними мікроелементами. Важливо не підбирати підживлення з наявністю хімічних реагентів у складі, це лише погіршить ситуацію, й врожаю не буде. Добриво ЯРОС розроблене на основі гумусу з додаванням фосфору, калію, заліза та інших корисних компонентів. Такі розчини чудово підходять для регулярного добрива картоплі та інших культур.

Підживлення картоплі перед цвітінням

Підживлення в період, коли починають з'являтися паростки, дуже важливе. Саме в цей час формуються й ростуть бульби, а отже, потрібно удобрити ґрунт. Тільки якщо використовувати комплексне добриво для картоплі, бульби зростуть великими та соковитими. У цей період їм необхідний азот та кальцій у великій кількості. Зазвичай для приготування розчину потрібна велика кількість різних добрив, проте вимірювати та підбирати дозування складно. Підживлення ЯРОС є чудовою альтернативою, тому що містить всі необхідні в цей період мікроелементи.

Норма внесення добрив для картоплі

Сьогодні відомо, що зібрані 10 тонн картоплі з одного гектара землі забирають до 60 кілограмів азоту, близько 20 кілограмів фосфору та понад 80 кг калію із землі. Однак ці елементи потрібні рослинам на початковому етапі ще до цвітіння. Виходячи з цих даних, планують і норму добрив, які потрібно вносити. Мікродобрива, такі як ЯРОС, що є комплексними, необхідно вносити з розрахунку 2 літри на гектар, а якщо брати окремі, такі як залізо або бор – від 1 до 2 літрів, цинк не більше одного літра. Купити добриво для картоплі ЯРОС можна за прийнятною вартістю й при цьому отримати великий та якісний урожай.