ТОП-3 проблем для кімнатних рослин взимку

Зима – стресовий період, який негативно впливає на більшість офісних та домашніх рослин. І це не просто зміна температурного режиму, а ціла низка проблем, з якими стикаються наші зелені улюбленці. Розберемо головні фактори, які загрожують кімнатним рослинам в холодну пору року. 

Короткий світловий день

В холодну пору року великою проблемою для кімнатних рослин є погано освітлені приміщення. Світловий день скорочується, сонячного світла стає все менше і менше, температура стрімко падає. Після тривалого зростання і цвітіння більшість рослин переходять у так званий «період спокою», таким чином накопичуючи сили на наступний сезон. 

В цей час вам треба розібратись, для яких рослин така ситуація може стати критичною. Наприклад, широко відомий фікус Бенджаміна необхідно додатково освітлювати спеціальною лампою. І більшість інших рослин теж будуть краще себе почувати завдяки додатковому освітленню, виключенням може стати яскрава пуансетія – вона не дуже полюбляє довгий світловий день, тому іноді її навпаки краще накривати спеціальним матеріалом – детальніше про це ви можете прочитати у нашому попередньому матеріалі

Сухе повітря

При включеному опаленні повітря стає сухим, що робить свій негативний вклад у здоров’я кімнатних рослин. Вони  швидше сохнуть і втрачають свій зовнішній вигляд, листя тьмяніють та іноді починають опадати. Тому потрібно своєчасно їх поливати, але не допускаючи при цьому застою вологи у горщику, тобто регулярно виливати воду з піддону чи блюдця, на якому стоїть горщик. Також необхідно більше зволожувати повітря і обприскувати саму рослину.

Тепла підлога теж може стати причиною захворювань рослини. Щоб уникнути негативного впливу тепла, потрібно правильно розмістити рослину в приміщенні, і уберегти її від впливу тепла на кореневу систему.

Холодне підвіконня та протяги

Одним із самих небезпечних факторів взимку вважається холодне повітря, а також протяги, які часто можуть бути біля вікон. Через це листя рослин можуть повністю опасти. Іноді все починається з потемніння листви, а тільки потім рослина їх скидає. Особливо цього бояться фікуси, їх листя реагують миттєво.

Треба зауважити, що відносно температури у приміщенні є різниця для різних видів рослин. У цей період часу рослини можна поділити на дві групи: кімнатні рослини, які витримують зниження температури, і які люблять тепло. І вже залежно від цього формувати відповідні температурні умови для вашого зеленого улюбленця. 

На що також варто звернути увагу

Якщо ви створили необхідні умови – добре зволожене приміщення без протягів, для рослин може з’явитись нова небезпека – загроза шкідників і хвороб. З’являється підвищена небезпека появи попелиці, щитівок і борошнистого червеця. Саме тому важливо не забувати зміцнювати імунітет кімнатних рослин, допомагаючи їм стати більш стійкими до захворювань. З цією задачею відмінно справляється ЯРОС

При підживленні домашніх квітів ЯРОС:

• стимулює розвиток та ріст рослини;

• покращує фотосинтез;

• підвищує стійкість рослин до хвороб та шкідників.

Як приготувати розчин для кімнатних рослин: взбовтати пляшку ЯРОСу. На 1 л відстояної води додати від 2,5 до 10 мл ЯРОСу. Міряти можна кришечкою – це 10 мл. Потім почекати 7 хв., і розчин готовий.

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС