Особливості поливу в осінньо-зимовий період

Дуже важливо приділяти увагу кімнатним рослинам, а у осінньо-зимовий період ще важливіше. Цей час для ваших рослин найскладніший, і догляд за ними повинен бути більш ретельним. Інакше рослинці загрожує великий стрес, який може призвести до необоротних наслідків. 

Оскільки в осінньо-зимовий період зростання рослин сповільнюється, поливати їх потрібно рідше – не частіше, ніж 1 раз на тиждень. До того ж буде дуже корисним регулярно рихлити землю, щоб забезпечити доступ кисню до коріння. Це загальні правила для кімнатних рослин, але деякі з них потребують ще рідшого поливу. Зокрема, сукуленти (толстянка, кактус, алое і ін.) взимку поливати потрібно ще рідше, ніж влітку і рідше ніж інші рослини взимку – приблизно 1 раз в 2-3 тижні. Також в цей період сукуленти потребують прохолоди, тому рекомендується тримати їх подалі від опалювальних приладів.

Рослини, що квітнуть з приходом зими, потребують регулярного поливу, особливо в період утворення бутонів і цвітіння. Різдвяник, що любить короткий світловий день, азалію, квітучу в грудні і січні, циперус та інші в період цвітіння поливайте відстояною водою кімнатної температури (або на декілька градусів вище) з додаванням ЯРОСу у пропорції від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води. Особливо важливо під час цвітіння не переставляти квіти в інше місце, і навіть не повертати горщики – інакше рослина може скинути квітки. 

Як приготувати розчин для поливу з ЯРОСом: взбовтайте пляшку ЯРОСу, потім на 1 л відстояної води додайте від 2,5 до 10 мл біодобрива. Чекати потрібно не менше 7 хвилин – після цього розчин буде готовий. 

На що звернути увагу з настанням весни

У зимовий період – період спокою рослини – абсолютно нормальним є повільний ріст або взагалі зупинка росту, тож не треба вашу рослинку до цього примушувати. А ось якщо ваша кімнатна рослина не росте з весни до осені, ймовірною причиною є брак поживних речовин або ще один варіант – занадто тісний горщик.

В цьому випадку рекомендуємо вам: пересадити рослину в більший горщик (на 5-7 см більший в діаметрі за попередній). Субстрат обов’язково треба використовувати спеціальний для цього виду або універсальний, і обов’язково покладіть дренаж на дно горщика. 

Після пересадки не заливайте вашу рослину, полив рекомендується на другий або третій  день. Потім поливайте вашу рослину по мірі підсихання субстрату на рівні 2-3 см верхнього шару.  Воду використовуйте, як завжди, тепленьку попередньо відстояну (не менше 12 годин) з додаванням ЯРОСу. Пропорції такі самі: від 2,5 до 10 мл на 1 л води. Всю рідину, яка витікає після поливу в піддон чи тарілку, необхідно злити через 20-30 хвилин.

Важливо не забувати і про обприскування – звичайно тих рослин, які цього потребують. Робити це краще 1-2 рази  на день, при чому дуже помірно. Бажано, щоб розпилення було дрібним, схожим на туман. Для цих цілей також стане у нагоді ЯРОС – з ним ваша рослинка буде більш стійкою та здоровою. Пропорції підготовки розчину такі самі. 

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС