Здоровий ґрунт – основа та запорука стабільного врожаю

Твердий як «каміння» ґрунт не живить рослину. В ньому немає води, немає повітря і пожива в недоступних для рослини формах. Саме ґрунтова мікробіота працює на оздоровлення ґрунту та в цілому покращує його структуру та склад.

Здоровий ґрунт – основа та запорука стабільного врожаю

Оструктурений ґрунт надзвичайно цінний в рослинництві. В такому ґрунті:

 • створюються оптимальні умови водного, повітряного та теплового режимів,
 • відбувається активний розвиток мікробіологічної діяльності,
 • природним шляхом накопичуються поживні речовини для рослин.

Оструктурений ґрунт має кращі водопроникні властивості, його якості активно сприяють проростанню насіння та росту кореневої системи. Для аграрія такий ґрунт цінний ще тим, що зменшуються енергетичні затрати на його механічний обробіток. Це стає можливим за рахунок зменшення опору.

Основна роль у структуроутворенні належить біологічним чинникам, тобто мікробіоті, яка заселяє ґрунт. Тому органічне підживлення для ґрунту настільки важливе – і під час обробки ґрунту, і при посіві рослин. Так працює біодобриво ЯРОС: допомагає перевести пожнивні рештки в поживу та насичує ґрунт необхідною мікробіотою.

ЯРОС сприяє оптимальному розвитку рослини, що особливо допомагає при вирощуванні озимих культур. За умов своєчасного розвитку кореневої системи, дружності сходів та стійкості рослини до перепадів температур, буде закладатися основа для міцного та високого врожаю у наступному сезоні.

ЯРОС для озимих – запорука високої врожайності

В першу чергу ЯРОС працює з ґрунтом, роблячи його оструктуреним. Це дозволяє оминути ризик травмування вузла кущення. В другу чергу ЯРОС безпосередньо працює на розвиток рослини. За рахунок того, що містить гумінові кислоти та фульвокислоти, біопрепарат сприяє накопиченню цукрів в клітинному соці озимих культур. Таким чином фульвокислоти є природними «антистресантами» проти хімічних та температурних стресів.

Для комфортної перезимівлі озимині необхідно до морозів сформувати розвинену вторинну кореневу систему та накопичити потрібну кількість цукрів у складі клітинного соку. Також рослині важливо витримати температурні коливання, спокійно увійти у перезимівлю. Саме тому підживлення ЯРОСом для озимини є найціннішою допомогою та запорукою високого врожаю.

Системно застосовуючи ЯРОС на своїх полях, ви закладаєте основу для здорового розвитку рослин, а також дбаєте про якість і оструктуреність ґрунту на роки вперед. Тому що мікробіота має властивості накопичуватись, та активно сприяти активізації поживних елементів. З технологією ЯРОС вашому ґрунту не загрожує виснаження, в той час як на міндобриві можна буде зекономити: потрібно дотримуватись балансу, тому що надлишок мінерального живлення може призвести до пригнічення біологічної активності. Таким чином, вже в перший рік застосування ЯРОСу кількість міндобрив рекомендується знизити на 30%. Головне – дотримуватись рекомендацій по внесенню.

Найчастіші грубі порушення технології ЯРОС

ЯРОС – не просто біодобриво, це технологія по реанімації ґрунту та рослин. Якщо застосовувати ЯРОС згідно рекомендацій, ви не просто підживите свої поля, а й зможете повністю змінити структуру ґрунту. А як відомо, здоровий ґрунт є основою стабільного та рясного врожаю.

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

To top