Як підготувати ґрунт у теплиці з ЯРОС

Ґрунт у теплиці вимагає особливого догляду. Від якості та здоров’я ґрунту залежить весь майбутній урожай, тому за його обробкою потрібно пильно стежити. Головна проблема ґрунту в теплицях – це загроза патогенної мікрофлори.

Особливості ґрунту в теплицях

Для роботи в теплиці рекомендується використовувати окремий набір інструментів, а також окреме взуття і рукавички. Якщо немає можливості придбати окремий набір інструментів та окреме взуття, необхідно ретельно зчищати землю, щоб «вуличний» ґрунт не попадав у вашу теплицю.

Чому це настільки важливо: дуже часто у ґрунті з’являються шкідливі мікроорганізми, які здатні погубити весь урожай, і мікроклімат теплиць сприяє їхньому розмноженню. Тому догляд та знезараження ґрунту – дуже важливі етапи, якими неможна нехтувати.

Повне знезараження теплиці і ґрунту має проводитися за необхідністю. Можна це робити восени перед консервацією парника і навесні – перед посадкою у ґрунт нового врожаю.

Методи знезараження:

  1. Повна або часткова заміна ґрунту в теплиці.
  2. Гаряча обробка – вилити кілька відер з окропом до висадки врожаю.
  3. Виморожування ґрунту – низькі температури вбивають більше 50% шкідливих бактерій.
  4. Хімічна обробка – найефективніший метод, але застосовується в крайніх випадках, тому що разом із патогенною мікрофлорою вбиває й корисну.

Але краще не доводити ситуацію до такого, коли ваш ґрунт буде потребувати складної обробки. Заздалегідь дбаючи про баланс необхідної мікробіоти ґрунту та підтримуючи його здоровий стан, ви зможете не турбуватись про виникнення хвороб на ваших рослинах.

Рекомендація. Після збору врожаю в теплиці, зачищення рослинних решток та перекопування, щоб підвищити родючість ґрунту, знизити ураження рослин хворобами і зменшити кількість шкідників посійте сидеральні культури (гірчицю, редьку олійну, овес або боби). Для збільшення ефективності цього заходу та продовження використання ґрунту до 4-5 років необхідно сходи сидератів обробити ЯРОСом із розрахунку 250 мл на оприскувач об’ємом 16 л. В разі неможливості сівби сидерату, необхідно обробити сам ґрунт, після перекопування, при температурі вище +5ᵒС.

Що потрібно знати про підживлення ґрунту в теплицях

Ресурси ґрунту в теплиці обмежені, їх не вистачає на весь період вегетації. І патогенна мікрофлора для теплиць особливо небезпечна, тому що активізується передусім у виснаженому ґрунті, баланс мікробіоти якого порушений. Якщо не вносити достатньо органіки, ваш ґрунт може стати домівкою для шкідливих мікроорганізмів.

При виборі у якості підживлення мінеральних добрив, ви отримаєте великий ризик підвищення рівня нітратів та токсинів у плодах. Та й при використанні мінеральних добрив у теплиці всі їхні «мінуси» проявляються сильніше – ґрунт може стати ущільненим і повністю втратити свою родючість. Інше діло – органіка. Саме вона здатна оновити мікробіоту ґрунту без будь-якого негативного впливу ані на землю, ані на майбутній врожай.

Як працює органічне добриво ЯРОС:

  • Заселяє у ґрунт необхідну мікробіту.
  • Робить склад ґрунту збалансованим.
  • Сприяє міцному викоріненню рослин.

ЯРОС не вилікує ваші рослини, коли у ваші теплиці вже прийшла біда.  Але він може допомогти не допустити розвиток патогенної мікрофлори – це буде набагато ефективніше та вигідніше, ніж покласти всі сили на боротьбу, коли хвороба вже проявиться.

Рекомендація. Для підживлення вашого ґрунту за допомогою поливалки використовуйте теплу відстояну воду з додаванням добрива ЯРОС у пропорції 25-30 мл ЯРОСу на 10 л води. Для обприскувача пропорція буде: 50-70 мл на 10 л води. Різниця у витраті робочого розчину на одиницю площі. Оптимально підживлювати ґрунт після збору урожаю, коли він максимально виснажений, а також у період підготовки до висадки рослин.  

Як виростити здорову розсаду з ЯРОСом

Від того, як буде вирощена розсада, залежить і врожай, який ви отримаєте. Тому на цьому етапі треба приділити насінню певну вагу.

Перший крок до здоров’я та своєчасного розвитку ваших рослин – замочування насіння з ЯРОСом. Пропорція для замочування: на 1 л відстояної води додайте 50 мл ЯРОСу. Нехай розчин построїть 7 хвилин, після чого замочіть в ньому насіння. Необхідний час: 2-3 години, але не більше 14 годин, щоб насіння не проросло (тоді при посадці може травмуватися росток – цього допускати не можна).

Зверніть увагу, що ЯРОС має мікробіологічну складову, тому він не використовується разом з препаратами, які змінюють PH середовища. При замочуванні насіння в ЯРОСі не використовуйте «марганцовку» (перманганат калію) або перекис водню.

Другий крок – використання ЯРОСу при посадці ваших рослин. Це не менш важливий етап, з яким ви закладаєте майбутню стійкість та здоров’я вашого врожаю: додайте 50 мл препарату на 10л-12л  води і пролийте цим розчином рядок перед висівом. Це допоможе наситити ґрунт необхідною мікробіотою, а рослинам – отримати гарне підживлення, яке їм максимально необхідне для активного та здорового розвитку.  

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
  • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
  • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
  • Природня родючість ґрунту падає щороку
  • Ефективність добрив падає
  • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
  • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
  • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
  • Має більшу вологоємкість
  • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
  • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
  • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
  • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
  • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top