Вся правда про ЯРОС

Вітаємо! Хочемо познайомитись з вами ближче. Якщо ви вже купували ЯРОС, тут ви знайдете відповіді на питання, які можливо у вас залишились. Якщо ви вперше завітали на наш сайт – запрошуємо ознайомитись з відгуками, дізнатися як купити оригінальний продукт і правильно його використовувати. Ви також зрозумієте нашу філософію та зможете зробити висновок, чому ЯРОС 100% заслуговує на вашу довіру.  

Відгуки про ЯРОС

Ідея продукту на основі натуральних компонентів народилася в 2001 році, після чого почались випробування технології. Завдяки професійному підходу та практичним дослідженням, у 2007 році ми досягли найвищої ефективності та з цього моменту розпочався шлях ЯРОСА до споживача. На вітчизняному ринку ЯРОС став доступний у 2008 році, на польському – дебютував у 2020 році. Наш продукт застосовується роками, завдяки чому з’являється велика кількість відгуків. Зворотній зв’язок, що ми отримуємо, свідчить про ефективність продукту. Користувачі надають фото- та відеозвіти, публікують їх у власних соціальних мережах, коментарях на наших сторінках та інших ресурсах. Ви можете побачити велику кількість відгуків наших клієнтів, які ми зібрали за роки роботи компанії. Станом на цей час, маємо більше 3800 відгуків з фото, та близько 300 відеовідгуків. За цими посиланнями ми лишаємо ім’я та прізвище користувача відкритим, тому ви можете переконатися, що люди, які залишають зворотній зв’язок – реальні. 

На Prom.ua маємо 1000+ замовлень та 97% позитивних відгуків, що свідчить про високий рейтинг ЯРОСу серед споживачів.

Що з рослиною? Поширені помилки

Іноді в інтернеті можна зустріти відгуки, що містять сумніви або питання. Ми маємо на них відповіді, які відрізняються залежно від проблематики. Нижче ми зібрали декілька типів поширених ситуацій.

По-перше, варто розуміти, що кожна рослина особлива та унікальна, як і ви. Коли користувач придбав ЯРОС, і загальних правил по використанню продукту виявилося недостатньо, необхідна професійна консультація. Для цього можна написати нам у viber, telegram, або звернутися через сайт. Ми також відкриті до питань у наших соціальних мережах – facebook та instagram.

Як це працює: для отримання консультації коротко опишіть питання та надайте фото вашої рослини. Після цього наш ботанік ознайомиться з проблемою, і зможе надати не тільки інструкцію по застосуванню продукту в цьому конкретному випадку, а й механізми реанімації у разі необхідності (наприклад: пересадка, зміна розташування рослини). 

По-друге, іноді буває так, що рослина втрачає свій життєвий потенціал не через стан ґрунту. Проблема – в його небажаних мешканцях. Наприклад, травневий хрущ полюбляє смакувати корінням ягідних, овочевих та плодових культур, чим ставить під  загрозу весь врожай. Тому перед тим, як робити висновки, треба знайти причину, а потім приймати відповідні міри.  

Третя група питань пов’язана з тим, що була куплена підробка, а не оригінал ЯРОС. На превеликий жаль, будь-який популярний продукт привертає увагу шахраїв, які хочуть заробити швидкі гроші. Зазвичай, вони рекламують добриво за допомогою нереалістичних обіцянок. Про те, як не пійматися на гачок та уникнути такої ситуації – детально описано в наступному розділі.  

Як відрізнити оригінал від підробки

Коли до нас звертаються користувачі, які придбали речовину, що немає відношення до нашого продукту – ми розуміємо наскільки це неприємно. Звичайно, що людина обурена такою ситуацією, бо це пряма загроза її рослинам, а може й цілому полю. Щоб такого не сталося, ми зібрали конкретні поради – на що звертати увагу при покупці. 

Ключові ознаки оригіналу ЯРОС

1. ЯРОС завжди продається виключно в чотирьох варіантах об’єму: 250 мл, 1 літр, 5 л, 20 літрів.

2. Кожна пляшка ЯРОСу має маркування логотипом.

3.  Унікальна етикетка містить назву ЯРОС, штрихкод та контакти, що вказані на нашому сайті.

4. Консистенція та колір продукту: ЯРОС має щільну структуру світло-коричневого кольору.

5. Офіційні точки продажу ЯРОС:

1. Сайт виробника – iaros.com.ua

2. Сайт rozetka.com.ua, продавці:  Calmhome, Rozetka

3. Сайт prom.ua, продавець: Виробник ЯРОС

4. Мережа гіпермаркетів ЕПІЦЕНТР

5. Мережа гіпермаркетів Нова Лінія

6. Мережа супермаркетів Мега Маркет

7. Мережа супермаркетів Велмарт 

8. Мережа магазинів Novus

9. Мережа магазинів Ta-Da!

Замовлячи ЯРОС на нашому сайті, або через наші соцмережі, звертайте увагу на розгорнуті консультації, про які ми писали вище. На відміну від нас, жоден шахрай не зможе надати аргументовані відповіді на ваші запитання!

Чому ЯРОС не варто порівнювати з мінеральним добривом

Базова відмінність мінерального добрива від органічного полягає в тому, що перші виготовляються за допомогою виключно хімічних методів. Але головна різниця в тому, який ефект ви отримуєте. Так, застосування мінеральних добрив веде до ущільнення ґрунту, зниження його пористості. На відміну від них, виключно органічний продукт ЯРОС відновлює та підтримує природну структуру ґрунту, робить його більш пухким. Наш продукт абсолютно безпечний для навколишнього середовища, в той час як мінеральні добрива потребують дотримуватись правил безпеки. Тому порівняння, а тим паче узагальнення, як ви самі розумієте, не мають сенсу. 

Для фактичного підтвердження, давайте розберемо властивості ЯРОСУ. Структурна формула ЯРОС являє собою комплексну сполуку органічних речовин, гумінових і фульвокислот, оксидів кальцію і магнію, макро- і мікроелементів: калію, заліза, марганцю, міді. За даними лабораторії ґрунтової мікробіології Інституту землеробства УААН загальний бал мікробіологічної активності ЯРОСУ становить близько 18 млн колонієутворюючих одиниць, в той час як для окультуреного чорнозему ця цифра в середньому становить 15-16 млн. Серед них значну частину займають целюлозоруйнівні та автохтонні мікроорганізми, які сприяють деструкції високомолекулярних сполук і трансформації їх у мінеральні форми, доступні вищим рослинам.

Сертифікація Органік Стандарт

Продукт ЯРОС має Сертифікат Органік Стандарт. Що це означає? Органік стандарт дбає про здоров’я споживачів, гарантуючи професійний контроль виробництва органічних продуктів. Досвід та компетенція експертів підтверджуються акредитацією міжнародної організації IOAS відповідно до стандартів серії ISO/IEC 170-65. Органік Стандарт включено в офіційний перелік сертифікаційних органів, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарії. Продукт, який сертифікований Органік Стандарт, на 100% відповідає заявленим характеристикам та свідчить про його якість.

Відкрити Сертифікат Органік Стандарт

Про наші цінності

Одна з ключових цінностей нашої компанії: людина для людей. Це означає, що кожен з нас і ми разом вирішуємо проблеми людей, діємо відповідально, відкрито та чесно по відношенню до наших клієнтів, партнерів, працівників і людей взагалі. 

Для тих, кому здається наш маркетинг занадто активним – запевняємо, що ми просто робимо свою роботу. Про більшість брендів, які знає весь світ, ви дізнались завдяки саме такому підходу. Це не про негатив, а про впевненість у своєму продукті та активну життєву позицію. Наші цінності ефективність та результативність це підтверджують. 

Чим більше людей дізнаються про ЯРОС та його унікальні властивості, тим більше ґрунту та рослин ми врятуємо. Ми за екологічність та користь для природи,  і що там приховувати – ми просто любимо всі рослини і на 100% впевнені в якості нашого продукту. ЯРОС – найпотужніший засіб, який перевертає уявлення про можливості ґрунту. Все, що для цього необхідно – дотримуватись інструкцій по використанню.  ☺

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС