Відгук про картоплю з ЯРОС: дрібної немає

Нам регулярно поступають відгуки про роботу біодобрива ЯРОС. Публікуємо досвід з Черкаської області, де ЯРОС застосовувався на городині.

Мене звати Лариса Завірюха, ми з чоловіком все життя живимо у своєму будинку на Черкащині у Золотоніському районі. Хочу поділитися своїми враженнями від застосування ЯРОСу на нашому городі, по-перше – на картоплі.

Чоловік працює далекобійником, дуже часто в поїздках, тож город на мені. Що казати, буває важко. Постійно треба шукати хто той перегній привезе, розкидає, город перекопає… Для мене це з року в рік просто жах якийсь! Але ж звісно, без городу ніяк. Тож почали шукати варіанти – як можна полегшити працю. Вирішили спробувати ЯРОС, бо підживлення біодобривом значно легше, ніж перегноєм.

Як використовувався ЯРОС на картоплі

ЯРОС застосовуємо другий рік, але системно під картоплю – перший сезон. Навесні ЯРОС був внесений під посадку картоплі. Потім ЯРОС додавався з обробітком проти бур’яну. Через місяць був зроблений повторний обробіток. 

Хочу зазначити, що картоплю не сапала, бо мала багато іншої роботи. Сама земля немов пух стала, що дійсно здивувало. Хоча дійсно побоювання були: що за врожай отримаємо?

Прийшов час – все скосили та почали вибирати картоплю. І можу запевнити, що такого я ще не бачила. Результат здивував: отримали повністю здорову картоплю, дрібних плодів майже немає. Прийшлось гукати родичів, щоб вибрати та носити. Самі вже не могли то все перетаскати. Урожай з 10 соток склав 3 тонни, лише з 300кг посаджених! Як саджали – думали лише для себе, а роздали родичам, та й ще продавати прийшлось. Такого ми не очікували.

Чому вирішила спробувати ЯРОС замість перегною?

1. Не потрібно наймати машину, щоб перегній привезти.

2. Не потрібно наймати людину, щоб перекопувати перегній на городі, так як жінці це робити важко.

3. ЯРОС простий у використанні – справляється навіть жінка вагою 45 кг, в якої чоловік постійно на заробітках, і город вона обробляє сама.

4. Немає запаху як в перегною.

5. Економія коштів на добривах – окрім ЯРОСу більше нічого не треба вносити.

Баклажани та перець з ЯРОСом

Також вражені, які гарні перець та баклажани в цьому році. Перше правило – щоб отримати гарний урожай, має бути гарна розсада. Наша розсада була вирощена  за технологією ЯРОС по відео на каналі.

Городину поливали теплою відстояною водою з додаванням ЯРОСу (набирали бочку 200 л води, додавали 1 л ЯРОСа). Поливали 1 раз в 3-4 дні. ЯРОС використовували при кожному поливі. Також проводилось розпушування грядок. Наприклад: сьогодні полила грядки, а завтра розпушила ґрунт. Як і на картоплі, ніяких інших добрив окрім ЯРОСа не використовували. Плоди без жодних ознак хвороб – маємо здоровий смачний врожай.

Хочемо, щоб наш досвід побачили інші городники, тому що робота ця дуже важка. Тепер на наступний сезон вже немає побоювань важкої праці, бо точно буду мати час на перепочинок. Такого досвіду ще не було ні у сусідів, ні у знайомих, бо звикли все робити по-старому – возитися з перегноєм бозна-скільки. Потім тхне на все подвір’я, навіщо ж це терпіти? Біодобриво значно легше та ефективніше – ЯРОС дійсно працює та допомагає!

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

To top