ТОП-5 невибагливих рослини, догляд за якими найпростіший

Якщо потрібно знайти кімнатну рослину, з якою не виникне ніяких проблем з більшою долею вірогідності, шукайте по практичності: які з них не вимагають занадто ретельного догляду. 

Характеристики, на які варто звернути увагу в першу чергу:

 • здатність рости та розвиватись при різному освітленні; 
 • невисокі вимоги до температури та її перепадів;
 • посухостійкість і здатність вижити навіть з перебоями у поливі;
 • здатність витримувати сухе повітря;
 • швидке відновлення після пошкоджень.

Гавортія

Вдалий вибір для облаштування флораріумів та різноманітних композицій з сукулентів. Ця кімнатна рослина водночас може прикрашати ваше приміщення, і бути при цьому максимально невибагливою. Розетки із м’ясистих листків із зазубринами виглядають гарно та акуратно. При цьому здатність розростатися цілими колоніями лише підкреслює красу цієї рослини.

Гавортії обожнюють яскраве освітлення, тому їх можна лишати на сонячному вікні без страху, що рослина загине. Оберігати їх варто від одного — перезволоження. Гавортії здатні витримати посуху, тому не варто дуже часто її поливати: дочекайтесь, коли ґрунт повністю просохне, і тільки після цього поливайте. 

Кактус

Вдовольняться мінімальним доглядом також і кактуси. Підійде будь-який кактус —опунції, цереуси, маміляри, але краще обирати неквітучі види. Форма стебла цих рослин — від круглої до циліндричної і навіть овальної. 

Кактус здатен розвиватися колоніями чи поодинокими рослинами, тому ви можете розсаджувати ці рослини без будь-яких складностей. Але при цьому не забувайте, що саджають їх у спеціальний ґрунт для кактусів. З попередженнями те саме: не допускайте жодного надлишку води. Поливають ці рослини мінімальною кількістю води приблизно раз на тиждень.  Взимку, залежно від виду кактусу – як наприклад, для ехінокактусу, буде гарно, якщо ви зможете забезпечити рослині додаткове штучне освітлення

Фіалка узамбарська або сенполія

Фіалки прості у догляді, тому дуже часто зустрічаються в різних оселях, салонах краси, офісах. Вирощувати їх дуже просто, однак треба враховувати декілька важливих деталей. 

Щоб з сенполіями не виникло труднощів, їх краще поливати методом нижнього поливу. Забризкувати листя й основу розетки категорично не рекомендується – від цього рослина може почати хворіти. По тим же причинам не потрібне й обприсування. Пересаджують сенполії щорічно навесні. Вони добре вкорінюються у піску або торф’яному субстраті.

Хлорофітум чубатий

Хлорофітуми формують неймовірно гарні зелені каскади. Яскраво-зелені листочки чи листочкі зі смугами, вони здатні піднімати настрій своїм дивовижним виглядом. Ця рослина має феноменальну швидкість зростання та легкість розмноження.

Хлорофітум добре росте на яскравому освітленні, а також в затінку, тому місцеположення для них не дуже важливе. При цьому варто пам’ятати: хлорофітум не загине при несприятливих температурах, але це обов’язково позначиться на його зовнішньому вигляді, тому протяги та занадто холодні приміщення не підуть йому на користь. Поливати треба вміру: між двома поливами верхній шар повинен підсохнути на рівні 2-3 см верхнього шару – перезволожувати рослину теж не варто. 

Дифенбахія

Ряболиста рослина, що здатна прикрасити будь-яке приміщення. Дуже популярна у різних оселях, і одна з причин – простий догляд при наявності такої краси у будинку.

При вирощуванні варто враховувати, що дифенбахії не люблять холоду, однак непогано переносять пересихання землі та разовий перелив. Якщо поставити їх в захищеному від протягів та на гарно освітленому місці, зрідка підживлюючі, проблем, як правило, не виникає. А обрізка і пересадка допоможе рослині оновитися та стати більш здоровою.

Важливо знати

Своєчасне підживлення усіх домашніх рослин, і навіть самих невибагливих з них, зробить їх більш стійкими до негативного впливу оточуючого середовища. Для цього краще за все використовувати органіку, яка зміцнює імунітет рослини і не шкодить їй, тому ще не має у своєму складі жодної краплі хімії. Саме так працює біодобриво ЯРОС

Як приготувати розчин для кімнатних рослин: взбовтати пляшку ЯРОСу. На 1 л відстояної води додати від 2,5 до 10 мл ЯРОСу. Міряти можна кришечкою – це 10 мл. Потім почекати 7 хв., і розчин готовий.

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС