Стан пшениці та ячменю у наших клієнтів (квітень-травень 2024)

Україну облетіли новини про ранні жнива, які у цьому році передбачаються через зміну клімату. Ситуація стосувалась південного регіону, але, як показує практика, це може спостерігатись і у інших областях, де поля знаходяться у низинах та схильні до запливання. Причина цього – відсутність нормального водно-повітряного режим ґрунту, що призвело до загибелі кореневої системи, сформованої восени. 

Коренева система, яка почала формуватися весною з вузла кущення, була невідповідно малою відносно наземної вегетативної системи (стебла та листя), через що рослина почала викидати колос задля продукування насіння. Це закон природи – якщо рослині немає умов для повноцінного розвитку, вона таким чином зберігає свою популяцію. Але ж усі ми розуміємо, що очікувати прибутку у такій ситуації аграріям не приходиться. Що ж робити та які є інші приклади розвитку озимини? Показуємо стан полів наших клієнтів та відповідаємо на питання. 

Озима пшениця. Стан посівів з ЯРОСом, Вінницька область

Стан пшениці у господарстві на 07.04.2024 видно на відео, де аграрії поділились інструкцією по внесенню ЯРОСа. Завдяки плідній співпраці господарів з агротехнологічною службою ЯРОС, пшениця розвивається оптимально, має відмінний стан посівів. Всі хто починає роботу з ЯРОСом на цьому відео можуть побачити, як вносити біодобриво згідно з технологією: 

Як вносити ЯРОС: інструкція від аграріїв. Господарство у Вінницькій області. Озима пшениця

На фото від 11.05.2024 можна бачити стан цієї ж озимини. Це фото того самого поля і викопаних рослин, де чітко видно розвиток первинної та вторинної кореневої системи. В той час, коли озимина у багатьох фермерів не змогла зберегти первинну кореневу систему через несприятливі умови водно-повітряного режиму у ґрунті, і внаслідок чого нерозвинена рослина почала викидати колос, можна бачити що при застосуванні ЯРОС такої проблеми немає. На цьому полі ЯРОС застосовується другий сезон.

Ярий ячмінь. Стан посівів з ЯРОСом, Тернопільська область

Станом на 11.04.2024 (11 днів від посіву) було відзняте відео, на якому видно і формування кореневої системи рослини, і можна оцінити рівномірність сходів на полі. У цьому господарстві ЯРОС застосовується 5 років:

Стан ячменя з ЯРОСом: 11 днів від посіву. Господарство у Тернопільській області

На фото від 12.05.2024 видно, як розвинулась рослина за місяць: чітко видна повноцінна коренева система і поле загалом. Стан ячменя можна оцінити як відмінний, і це ще раз підтверджує, що ЯРОС дозволяє вирощувати здорові культури незалежно від погодних умов. Насичуючи ґрунт необхідною мікробіотою та регулюючи водно-повітряний режим ґрунту, ЯРОС допомагає розкривати генетичний потенціал рослини. А це означає, що рослина розвивається та приносить врожай, який максимально закладається цим сортом чи різновидом. 

Фактично підтверджена дія технології ЯРОС зафіксована у звітах досліджень, які проводяться вже більше 20 років в Україні та Європі. Головним критерієм ефективності ЯРОСа на полях є дотримання правил внесення. Відеоінструкція застосування ЯРОС є вище на відео, тож це набагато спрощує початок роботи по цій технології. 

Для отримання найшвидшого ефекту від ЯРОС на будь-яких культурах, краще попередньо замовити безкоштовну консультацію агротехнологічної служби компанії ЯРОС. Отримати її можна, звернувшись за контактами, що вказані на сайті.

Технологія ЯРОС. Як поради академіка Ситника К.М. допомагають досягати максимальної прибутковості
Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
  • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
  • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
  • Природня родючість ґрунту падає щороку
  • Ефективність добрив падає
  • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
  • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
  • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
  • Має більшу вологоємкість
  • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
  • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
  • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
  • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
  • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top