Сіємо розсаду квітів взимку з ЯРОС

Власники своїх ділянок, садів та дач знають, що гарні квіти навколо будинку починаються з правильної та своєчасної висадки розсади. Цей період, як правило, настає у січні-лютому, тому важливо підготуватися і запастись усім необхідним. А ми від себе дамо декілька важливих порад про те, як виростити здорову та стійку розсаду за допомогою біодобрива ЯРОС.

Підготовлюємо ґрунт

Перше, на що треба звернути увагу – це відповідний ґрунт. Для того, щоб квіткова розсада інтенсивно проростала, повинен використовуватися якісний ґрунт. Важливо врахувати, що розсаді не підійде земля, в якій ростуть дорослі рослини. В такому ґрунті має бути мінімум домішок, а також його варто просіяти, перед тим, як приступити до висаджування. 

Важливо, щоб субстрат мав пористу і легку структуру, утримував вологу і пропускав повітря. Ґрунти для розсади можна приготувати і своїми руками – це досить просто. Необхідно взяти кілька кілограмів ґрунту, змішати його з чистим річковим піском. Отримана суміш матиме легкий склад і пухку структуру, але після цього його треба буде злегка утрамбувати у горщиках, щоб він утримував насіння. 

Замочуємо насіння в ЯРОСі

При замочуванні насіння треба на 1 л відстояної води додати 25 мл ЯРОСу. Міряти можна кришечкою – це 10 мл, тому додаємо 5 таких повних кришечок. Далі потрібно, щоб розчин 7 хвилин постояв і потім замочити в ньому насіння. Буде достатньо 2-3х годин. Але не більше 14-15 годин – не тому, що може статися щось погане, а тому що насіння може почати проростати, і тоді, при висадці, буде травмування ростка. А цього допустити не можна. 

Підготовка насіння з ЯРОСом – важливий крок при висіванні будь-якого насіння. Але якщо так сталося, що ваш час обмежений і ви пропустили цей етап, особливо уважно поставтесь до наступного – підготовки ґрунту з ЯРОСом.

Висіваємо насіння

Ґрунт попередньо полийте перед самою висадкою відстояною водою з додаванням ЯРОСу: на 1 л води додайте 10 мл біодобрива. Це необхідно для збереження запасу рідини, адже занадто частий полив насіння може його пошкодити. 

У вологій землі можна зробити глибокі борозенки для кращого надходження повітря. В одній ємності найоптимальніша висадка має бути у кілька насінин на глибину в 0,5-1 см – в залежності від розмірів майбутнього кореня і стебла. Після цього розсада квітів поміщається під поліетиленову плівку або замотується пакетом. Це дозволить забезпечити оптимальний температурний режим з утриманням необхідного рівня вологи.

Використовуємо ЯРОС при поливі

Кожен наступний полив проводьте при підсиханні верхнього шару ґрунту. Для цього використовуйте тепленьку відстояну воду з додаванням ЯРОСу: на 1 л води від 2,5 мл до 10 мл  ЯРОСу.

Чому саме ЯРОС буде максимально ефективним при висадці вашої розсади:

 • ЯРОС заселяє в ґрунт необхідну мікробіту;
 • сприяє міцному вкорененню;
 • підсилює імунітет та захисні властивості рослини;
 • робить рослини більш стійкими до шкідливої мікрофлори.

Висаджуйте розсаду квітів своєчасно, а ЯРОС допоможе вам отримати гарні та міцні сходи вже у найближчий час. Періодично повторюючи полив з додаванням біодобрива ЯРОС, ви надасте вашим рослинам більшої стійкості до хвороб та перепадів температури, а також зможете виростити гарну розсаду, яка допоможе прикрасити ваш сад та подвір’я гарними барвистими квітами.

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС