Як доглядати за різдвяником з добривом ЯРОС та як стимулювати цвітіння

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

В чому особливість технології ЯРОС для різдвяника

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Технологія вирощування різдвяника

Напевно, всі хоч раз чули про вазон різдвяник, догляд за ним має бути правильним, якщо ви хочете, щоб на ньому з’явилися квіти напередодні Різдва. Інша назва цієї квітки – декабрист. 

Ця рослина вже встигла стати символом зимових свят, але далеко не всі можуть насолодитися цвітінням. З цього матеріалу ви дізнаєтеся, чому не цвіте різдвяник, як здійснюється догляд за квіткою різдвяник, а також як правильно пересадити різдвяник.

Якщо у вашому будинку з’явився різдвяник, догляд у домашніх умовах не буде надто складним. Ми почергово розглянемо все, що стосується квітки різдвяник, пересадка та догляд правильним чином – запорука цвітіння.

Як часто поливати різдвяник

Якщо у вас росте квітка різдвяник догляд за ним передбачає регулярний полив. Пам’ятайте, що ця рослина – сукулент, а отже, надлишок вологи йому шкодить. Але повного пересихання земляної грудки теж допускати не можна. З початку весни і до кінця літа варто регулярно поливати квітку, приблизно раз на тиждень, а також обприскувати її за допомогою пульверизатора, оскільки різдвяник родом з тропіків.

Чи знаєте ви. Свою назву квітка різдвяна отримала через те, що в наших широтах вона цвіте напередодні Різдва.

Якщо у вас різдвяник, догляд полив — це запорука здоров’я та пишного цвітіння. 

Влітку догляд за вазоном різдвяник простіший, фахівці рекомендують виносити його на балкон або на вулицю. Але враховуйте, що різдвяником можуть поласувати слимаки. Вже на початку вересня потрібно поступово скоротити полив та помістити рослину у приміщення з температурою близько 15 градусів за Цельсієм на південне підвіконня. Як тільки починають формувати бутони, це приблизно в листопаді, варто збільшити полив і поступово збільшувати температуру. Пам’ятайте, що під час цвітіння не можна переміщувати квітку, інакше вона може скинути квіти.

Чим підживлювати різдвяник

Як добриво для декабриста ми рекомендуємо вибрати ЯРОС. Це комплексне добриво містить усі необхідні рослині мікро- і макроелементи. Воно рекомендується для використання на кімнатних рослинах через свою високу ефективність та універсальність.

Добриво ЯРОС сприяє зміцненню коренів та стимулює зростання рослин, що дозволяє їм швидко розвиватися та стати здоровішими. Крім того, добриво ЯРОС збагачує ґрунт необхідними поживними речовинами, покращує його структуру та сприяє утриманню вологи.

Завдяки своїм властивостям, добриво ЯРОС допомагає кімнатним рослинам краще переносити стреси, такі як низька температура, нестача світла або пересадка. Тому це добриво рекомендується для використання як підживлення кімнатних рослин, щоб забезпечити їм здоровий ріст та розвиток. Якщо йдеться про різдвяник, догляд за квіткою передбачає внесення добрива раз на два тижні з розрахунку 2,5 мл на літр води.

Різдвяник: догляд після цвітіння, обрізка 

Обрізка різдвяника найчастіше пов’язана з необхідністю сформувати гарну крону. Догляд за різдвяником передбачає видалення методом “відкручування” зайвих стебел і старих гілок.

Якщо вас цікавить, як доглядати різдвяник в домашніх умовах та виростити новий символ свята, то зверніть увагу, що віддалені пагони можуть стати живцями для отримання нових екземплярів рослин.

Коли пересаджувати різдвяник та як зробити це правильно

Ви досить багато знаєте про те, як доглядати різдвяник. Тепер зупинимося на тому, як розмножити різдвяник, як садити його правильно. 

  • Живцювання. Живці різдвяника можна отримати, відрізавши від материнської рослини пагони довжиною близько 8-10 см. Залишіть їх на кілька днів, щоб підсушити зріз. Потім вам потрібно підготувати субстрат для посадки живців. Він повинен складатися з піску та торфу у співвідношенні 1:1.  Зробіть невеликі ямки в землі, куди ви будете поміщати живці. Після цього полийте субстрат водою і помістіть у нього живці, трохи ущільнивши його. Для прискорення процесу можна спорудити теплицю, для цього обріжте прозору пластикову пляшку або зробіть укриття з поліетилену. Далі помістіть живці у тінисте місце та зволожуйте субстрат регулярно, щоб зберегти його вологим, але не мокрим. Через кілька тижнів у живців має з’явитися коріння, і вони починають активно рости. Не забувайте щодня знімати укриття на короткий час, щоб провітрювати живці.
  • Щеплення. Для розмноження різдвяника цим методом потрібно вибрати здорову рослину, наприклад, опунцію Відріжте на ній верхівку, залишивши кілька сантиметрів стебла. Далі вам потрібно вибрати здоровий пагін, який підходить за розміром та формою, і зрізати його так, щоб він мав гострий кінець. Потім вставте живець у розтин стебла материнської рослини, трохи притиснувши його до місця щеплення. Закріпіть місце щеплення, щоб живець мав доступ до поживних речовин. Після щеплення рослину потрібно помістити в тінисте місце та зволожувати регулярно. У середньому за два тижні рослина приживається.

Тепер ви знаєте, як доглядати різдвяного в домашніх умовах, а також як розмножувати цю рослину. Далі ми наведемо коротку схему догляду такої рослини як різдвяний. Догляд, пересадка, розмноження – все це допоможе насолоджуватися пишним цвітінням напередодні Різдва.

Розповідаємо, як треба доглядати різдвяник та його висаджувати. Схема виглядає так:

  • У період зростання, що триває з березня по серпень, не забувайте рівномірно поливати рослину, забезпечувати їй тепло та вносити добрива двічі на місяць (2,5 мл ЯРОСу на літр води).
  • З жовтня по листопад рослина переходить у стан спокою. У цей час помістіть його в прохолодне місце і поливайте раз на тиждень або раз на десять днів.
  • З середини листопада до грудня – час бутонізації. Щоб отримати чудові квіти, поливайте рясно в міру підсихання ґрунту та підтримувати температуру близько 30 градусів за Цельсієм.
  • У період цвітіння, який триває з грудня до лютого, не переміщуйте рослину, щоб вона не втратила квіти.

Якщо у вас виникає питання, що робити, щоб зацвів різдвяник, то уважно перечитайте схему догляду, і перевірте, чи не допускаєте ви помилок.

Тепер ви знаєте як доглядати різдвяного під час цвітіння. Але навіть якщо ви все робите правильно, різдвяник посадка та догляд може викликати труднощі, особливо, якщо рослина атакую ​​шкідники чи хвороби.

Якщо у вас різдвяник вазон, догляд, навіть правильний, не гарантує того, що ваші рослини будуть здорові. Розповідаємо про різдвяник вазон, догляд за ним у разі розвитку хвороб чи атаки шкідників.

Поширені хвороби різдвяника

Декабриста можуть атакувати грибкові захворювання, наприклад, фітофтора або фузаріоз. Впоратися з цими проблемами потрібно за допомогою фунгіцидів. Також різдвяник може страждати від бактеріальних хвороб, частіше вони проявляються потемнінням стебел, їх знебарвленням або нехарактерним почервонінням. У такому разі потрібно терміново видалити уражену частину рослини, якщо час втрачено, проведіть живцювання та виростіть нові рослини, а старі та хворі – знищте.

Ми радимо регулярно підживлювати рослину ЯРОСом. Це добриво сприяє зміцненню імунітету, отже, різдвяник буде не гаразд вразливий до хвороб.

Шкідники різдвяника

Якщо говорити про шкідників, то власники різдвяного зазвичай стикаються з павутинним кліщем або борошнистими червцями. У такому разі слід використовувати відповідні засоби захисту рослин.

Навіть якщо ви досвідчений квітникар і знаєте все про догляд, різдвяник може рости не так, як ви цього очікуєте. Ми відповімо на часті питання, пов’язані з тим, як цвіте різдвяник, і що робити, якщо квіти не з’являються.

  1. Чому в’яне різдвяник? Якщо ваш декабрист в’яне, попри правильний полив, можливо, причиною є сухе та гаряче повітря від батарей. Розв’язання цієї проблеми може стати регулярне обприскування рослини. Крім того, варто перевірити, чи не потребує квітка пересадки і додаткового підживлення, наприклад, добривом ЯРОС, оскільки недолік поживних речовин може бути ще однією причиною того, що різдвяник в’яне. 
  2. Чому різдвяник не цвіте? Якщо ваш різдвяний не цвіте, ймовірно, причиною є недостатнє освітлення та нестача поживних речовин. Важливо пам’ятати, що переміщати горщик із квіткою слід лише до початку формування бутонів. Якщо ви завадите цьому процесу, доведеться чекати ще один рік, щоб побачити цвітіння. Тепер ви розумієте чому різдвяник скидає бутони
  3. Чому опадає листя у різдвяника? Причиною опадання листя у різдвяника зазвичай є надмірна кількість вологи. Щоб розв’язати цю проблему, не поливайте рослину кілька днів і витягніть її із землею з горщика, коли земляна грудка підсохне. Якщо ви помітите гнилі або потемнілі коріння, або відчуєте запах гнилизни, негайно нарізайте живці, оскільки залита рослина не проживе довго. Тобто, вам доведеться виростити нову рослину, як це зробити описано вище.

Що стосується того, коли цвіте різдвяник та як довго це триває, то варто розуміти, що рослина починає цвісти в грудні, напередодні Різдва. Звідси і назва цієї рослини. Цвіте декабрист досить довго, ну чи принаймні так здається. Річ у тім, що квітки розкриваються повільно і залишаються на стеблах тривалий час.

Якщо ви хочете, щоб ваш різдвяник порадував пишним цвітінням, замовте добриво ЯРОС прямо зараз. Воно стимулює рослину вбирати поживні речовини прямо з ґрунту. Оформляйте замовлення та отримайте інструкцію у форматі PDF щодо застосування цього препарату.

1 літр ЯРОСу замінює тонну перегною за ефективністю
Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Як працювати ЯРОСом з різдвяником
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
0.25 л на 100 л води
250 грн / шт
1 літр
1 л на 400 л води
429 грн / шт
5 літрів
5 л на 2000 л води
1875 грн / шт
Про нас пишуть
Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top