Міні-город на балконі, повний вітамінів взимку

Немає нічого кориснішого взимку, ніж зелень та овочі вирощені власноруч без використання хімікатів. Зробити власний міні-город на балконі за допомогою органічного добрива ЯРОС дуже просто. І тоді, навіть у самі холодні дні, ви зможете поласувати смачними вітамінними дарами вашого імпровізованого домашнього городу. 

Як організувати міні-город на балконі – поетапні дії: 

1. Грунтосуміш, яку ви придбаєте для вирощування зелених культур, має бути легкою, повітропроникною.

2. При висаджуванні рослин вам знадобиться дренаж – його кладуть на дно горщиків – шар має бути 2-3 см. 

3. Замість горщиків можуть підійти будь-які широкі і не дуже глибокі контейнери. Їх наповнюють землею, добре зволожують водою з додаванням ЯРОСу (від 2,5мл до 10 мл на 1л води). Насіння висівають по поверхні, присипають тонким шаром ґрунту, накривають поліетиленовою плівкою, для швидкого сходу насіння. Але 1-2 рази на день її необхідно буде знімати і провітрювати. Коли ви побачите, що насіння проросло, плівку потрібно буде повністю зняти.

4. Ґрунт періодично треба зпушувати – щоб не утворилася кірка і коріння не загнили без доступу повітря. 

5. Якщо хочеться швидкого результату, ви можете виростити всіляку зелень: кріп, кінзу, шпинат, листя салату тощо.

Найбільш популярні рослини, які досить невибагливі, напевно принесуть урожай на балконі і з яких ви зможете приготувати смачний салат: огірки, редис і салат. Давайте розберемось по кожній з цих рослин – що їй потрібно для гарного та швидкого росту, а головне – смачного та соковитого врожаю.

Вирощуємо огірки

Приємно буде, не виходячи з квартири, зірвати прямо на балконі хрумкий огірок. Смачний у салаті, він також є доповненням багатьох блюд. Навіть якщо ви вирішити приготувати окрошку, вам не треба буде йти в магазин спеціально за огірками – вони вже будуть під рукою.

Щоб ці овочі виросли у вас на балконі, необхідно наступне:

  • захист від вітру, тому що огірки не люблять протягів;
  • прямокутний ящик з гарним дренажем і універсальним ґрунтом;
  • багато сонця;
  • полив водою з додаванням біодобрива ЯРОС.

Важливо врахувати, що балкон має бути розташований на будь-якій стороні, крім північної, тому що огірки не терплять холоду і протягів. Прямі сонячні промені теж не стануть у нагоді, а може навіть і навпаки. Від сильної спеки або холоду огірки потрібно притіняти або вкривати. Стебла, які підростуть, необхідно буде підв’язати.

Поливати рекомендуємо тепленькою відстояною водою з додаванням ЯРОСу у пропорції від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води. Обприскувати потрібно помірно – 1-2 рази на день.

Вирощуємо редис

Редис краще сіяти починаючи з квітня. Ця рослина холодостійка, але якщо ночі ще холодні, її потрібно накривати поліетиленовою плівкою або агроволокном.

Найбільш придатні для цієї рослини лотки або ящики для вирощування розсади. Глибина повинна бути не менше 50 мм.

Перед посівом насіння редиски замочіть у теплій відстояній воді з додаванням ЯРОСу (один ковпачок на 1 л води), після чого залиште насіння на 20-30 хвилин.

Лотки треба наповнити ґрунтовою сумішшю, зробивши по центру акуратну луночку глибиною 10-15 мм, щоб було зручно посіяти 1-2 зернятка редиски. Потім землю треба акуратно зволожити (можна використовувати воду з ЯРОСом для замочування насіння), а зверху посадки накрити прозорою поліетиленовою плівкою, яка не дасть ґрунту висохнути в період проростання насіння. Коли з’являться зелені паростки, накриття слід зняти.

Поливати рекомендуємо тепленькою відстояною водою з додаванням ЯРОСу в тих самих пропорціях: від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води. Обприскувати потрібно помірно 1-2 рази на день.

Вирощуємо салат 

Для вирощування цієї вітамінної рослини підійдуть будь-які широкі і не дуже глибокі контейнери. Їх наповнюють легким, повітропроникним ґрунтом, добре зволожують тепленькою, відстояною водою з додаванням розчину ЯРОС у тих самих пропорціях, що використовуються для поливу інших рослин на балконі: від 2,5 мл до 10 мл на 1 л відстояної води. 

Насіння висівають по поверхні, присипають тонким шаром ґрунту, накривають поліетиленовою плівкою, для швидкого сходу насіння. Після проростання насінин, плівку обов’язково потрібно зняти. 

Високий рівень вологості потрібно підтримувати і після появи сходів, тому дуже важливо час від часу обприскувати сходи.

Коли зелень досягне висоти 5-7 см, її зрізають біля поверхні ґрунту або висмикують з корінцем для проріджування. Решта рослин, що залишилися, виростає більш міцною, а листки більшими. Потім їх можна вищипувати по листочку. 

Пропорції ЯРОСу для поливу ті самі, що описані вище.

Вирощуємо м’яту

М’ята – дуже корисна ароматна рослина. Не всі вирощують її вдома, але пропонуємо спробувати – з ЯРОСом це буде доволі просто. 

Для вирощування м’яти підходять горщики висотою від 25 до 35 см і шириною від 20 до 25 см, на дно яких обов’язково засипається дренаж (1-2,5 сантиметри). Для гарного росту і розвитку рослини вибирають пухкий, повітропроникний ґрунт.

Насіння розсипають по ґрунту, який перед цим зволожують тепленькою водою з додаванням ЯРОСу (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води). Потім насіння злегка присипають, але можна обійтися і без цього. Після закінчення процесу, ємність з насінням вкривають склом або плівкою. Насіння проростає на світлі.

В холодний час полив рослини має бути помірним. І потрібно стежити, щоб не було в ґрунті надмірної вологи. Для поливу та обприскувань використовуйте тепленьку відстояну воду з додаванням ЯРОСу (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води). 

Як бачите, ніяких складностей при створенні домашнього міні-городу немає. Головне – це ваше бажання, трохи знань і звичайно ЯРОС.

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
  • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
  • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
  • Природня родючість ґрунту падає щороку
  • Ефективність добрив падає
  • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
  • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
  • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
  • Має більшу вологоємкість
  • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
  • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
  • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
  • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
  • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top