Квітка, яка прикрасить будь-який будинок

Камелія японська – одна із найкрасивіших рослин. Її цвітіння може прикрасити кожне приміщення, а також допоможе створити незабутню витончену атмосферу у вашій оселі. Розберемо, як доглядати цю домашню красуню, щоб вона довгий час радувала своїми неймовірно гарними квітками. 

Місце розташування камелії – приміщення з яскравим, але розсіяним світлом. Взимку горщик можна ставити під прямі промені, а ось влітку вони можуть викликати опік листя. З весни й до осені кращою експозицією будуть східні, західні вікна або місце в кімнаті недалеко від південного вікна.

Особливо важливий фактор у догляді за  камелією в домашніх умовах – це температурний режим. Велику частину часу року рослині  потрібні прохолодне та свіже повітря. З кінця весни й влітку оптимальна добова температура становить +20…+22 °C. Це період закладення нових квіткових бруньок. У цей час дайте рослині максимальний спокій. Не переставляйте і навіть не повертайте в іншу сторону. А надалі (з осені) температура повинна поступово знижуватися. У жовтні горщик треба ставити в прохолодну світлу кімнату, виносити на лоджію або веранду. Оптимальна температура зимівлі +15 °C, а під час цвітіння температура не повинна підніматися вище +12 °C.

Полив має бути рясним. Воду для поливу камелії рекомендуємо використовувати відстояну, не холодну з додаванням біодобрива ЯРОС (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води). Ця рослина потребує рясного і регулярного поливу, тому стежте за тим, щоб ґрунт повністю не пересихав. Зменшують полив лише на початку бутонізації. 

Зверніть увагу: камелія не зможе перенести перелив, особливо у зимовий період. При переливанні у камелії може закиснути ґрунт і листя стануть коричневі, а при пересушенні ґрунту –  листя можуть опасти. 

Вологість повітря повинна бути досить високою, тому 2 рази на добу обприскуйте камелію відстояною водою з додаванням ЯРОСу у тих же пропорціях, що і для поливу найдрібнішим розпиленням. Слідкуйте за тим, щоб під час обприскування не попадати на квіти – це дуже важливо, інакше ви можете нашкодити своїй рослині. 

Королева квітів - камелія: догляд з ЯРОСом

Як працює біодобриво ЯРОС:

– підвищує стійкість рослин до захворювань; 

– покращує фотосинтез;

– покращує декоративні якості рослини; 

– інтенсифікує ріст, розвиток та квітування,

– збільшує iнтенсивність живлення кореневої системи. 

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС