Кімнатна троянда: який вид обрати та як доглядати 

Кімнатні троянди здатні прикрасити будь-яке приміщення. Ці витончені квітки належать до сімейства Розоцвіті. Зазвичай мініатюрні кущики досягають у висоту до 40-45 см. На сьогодні відомо більше сотні різновидів цієї надзвичайно красивої квітки, тож давайте розберемось яку троянду краще придбати та який догляд їй потрібен. 

Важливо при купівлі троянди

Коли ви прийдете до спеціального магазину, краще обирайте рослину з розпущеними бутонами. Зверніть увагу на стан листя – щоб воно було пружним та не сухим. Уважно огляньте квітку на предмет шкідників, тому що позбавитись їх буде складно. До того ж, якщо у вас є інші рослини вдома, ви можете поставити під загрозу і їх – обачність лишньою не буде.

Популярні види кімнатної троянди:

Поліантові. Це низькі кущики,  з густо розташованими дрібними квіточками білого, рожевого або червоного кольору. Як правило, ця квітка не має запаху. У домашніх умовах цвітіння може тривати цілий рік, звичайно, якщо правильно за нею доглядати.

Ремонтантні. Ці троянди мають щільне листя темно-зеленого кольору. Бутони розташовані на довгому квітконосі та нагадують форму келихів. Квітне два рази на сезон – як правило, не дуже рясно, але самі квіти витонченої форми, які здатні прикрасити унікальною атмосферою будь-яку кімнату.

Бенгальські. Компактні та не примхливі квітки, які найкраще підходять для вирощування у квартирних умовах. Дрібненькі листочки та пишні квіти рожевого, червоного, рідше білого кольору. Ці троянди будуть квітнути практично цілий рік – звісно, якщо ви будете ретельно за ними доглядати.

Як врятувати троянду, якщо вона почала в’янути

Троянди дуже популярні домашні квіти, але якщо у вас не дуже багато досвіду по вирощуванню кімнатних рослин, після купівлі у вас можуть виникнути деякі складності. Без належного догляду тендітна троянда може почати в’янути або висихати. Щоб такого не сталося, рекомендуємо звернути увагу на фактори, які можуть стати загрозою для вашої рослини: 

1) Вода для поливу занадто холодна

2) Перезволожений ґрунт у горщику

3) Виснажений ґрунт у горщику

4) Рослині не вистачає світла

Що треба зробити, щоб допомогти рослині?

 1. Відрегулюйте полив – поливайте троянду по мірі підсихання ґрунту на рівні 2-3 см верхнього шару. Для цього використовуйте тепленьку відстояну воду з додаванням біодобрива ЯРОС у пропорції 2,5-10 мл на 1 л відстояної нехолодної води. 
 2. Забезпечте троянді умови без різких перепадів температури, без протягів та сухого повітря, переставте в більш освітлене місце. 
 3. Якщо через деякий час стан рослини не покращиться, потрібно буде пересадити  її у новий горщик та інший субстрат, обов’язково з шаром дренажу 2-3 см.

Застосування біодобрива ЯРОС:

• Сприяє розвитку рослини

• Покращує фотосинтез та стимулює процеси росту

• Підвищує стійкість рослини до перепадів температури, хвороб та шкідників

Якщо ви тільки починаєте вирощувати кімнатні квіти, та не знаєте яке добриво підібрати, щоб воно було ефективним для різних видів кімнатних рослин – ЯРОС підійде якнайкраще, тому що це універсальний засіб. ЯРОС – унікальне біодобриво, яке можна застосовувати без страху нашкодити домашнім тваринам, тому що цей препарат  – абсолютно безпечний для людей та тварин.

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top