Догляд за кімнатною трояндою з ЯРОСом: як досягти пишного цвітіння

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

В чому особливість технології ЯРОС для троянди

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Технологія вирощування троянди

Кімнатні троянди здатні перетворити ваш дім на квітучий сад. Але догляд за ними може стати справжнім викликом навіть для досвідчених любителів рослин. З цього матеріалу дізнаєтеся все про кімнатні троянди, догляд за ними нелегкий, але дотримуючись наших рекомендацій, ви зможете виростити квітучий сад.

Розповідаємо все про кімнатні троянди: полив, пересадка, обрізка — це далеко не повний перелік того, що допоможе вам виростити пишні квіти. 

Почнемо з того, що якщо у вас ростуть кімнатні троянди, догляд за ними передбачає забезпечення достатньою кількістю світла. Найкраще розмістити рослину на підвіконні з південного боку. Взимку рослину потрібно додатково підсвічувати, інакше вона може загинути через нестачу світла. 

Щодо температурного режиму, то важливо забезпечити для троянди догляд весною чи взимку за температури від 18 до 25 градусів за Цельсієм. Оскільки кімнатна троянда є родичкою садової троянди, то їй необхідне свіже повітря. Для цього рослину рекомендовано виносити на балкон чи в сад влітку. Також важливо захищати троянди від протягу.

Як поливати кімнатну троянду

Якщо у вас є кімнатні троянди, посадка і догляд передбачають регулярний полив для підтримки здоров’я та росту. Щоб уникнути пересихання грунту або залиття рослин, поливайте троянди, коли верхній шар грунту висохне на 2-3 см. Рекомендується використовувати для поливу м’яку воду, залишаючи її на декілька годин, щоб вона стала кімнатної температури. Адже холодна вода може нашкодити.

Зверніть увагу, що влітку потрібно обприскувати троянди. Догляд восени не передбачає додаткового зволоження крім поливу, до того ж його частоту скорочують. Найкраще орієнтуватися на вологість субстрату. 

В літню спеку рекомендовано обприскувати троянди. Догляд восени не передбачає додаткового зволоження, також потрібно буде скоротити частоту поливу. Найкраще орієнтуватися на висихання субстрату. 

Як обрізати кімнатну троянду

Особливих рекомендацій щодо обрізки кімнатної троянди немає. Рекомендовано обрізати рослину навесні. В цей час видаляють гілки, які витягнулися за зиму. Також потрібно обрізати відцвівші квіти, а також засохлі та ослаблені гілки. 

Пересадка кімнатних троянд

Якщо у вас є кімнатні троянди, вирощування, догляд передбачають регулярну пересадку. Як це правильно зробити, розповідаємо далі. 

  • Оберіть новий квітковий горщик з дренажними отворами на дні. Зробіть хороший дренажний шар на дні горщика, можна використовувати керамзит. 
  • Витягніть троянду зі старого горщика, взявши її разом з грудкою землі.
  • Огляньте кореневу систему, щоб переконатися, що вона здорова. Якщо деякі корінці засохли або загнили, видаліть їх за допомогою гострого ножа. 
  • Заповніть новий горщик грунто сумішшю. Можете придбати готове рішення, або приготувати самостійно. До складу має входити хвойна і листова земля, перегній, пісок і дернова земля в співвідношенні 1:1:1:1:3. 
  • Насипте трохи грунту. Розмістіть кореневу систему та поступово заповність горщик. Злегка притисніть землю.
  • Поливати троянду відфільтрованою або відстояною водою кімнатної температури. В воду можна додати добрива для троянди. Підживлення вкрай важливе. Про це ми розкажемо нижче. 
  • Після пересадки горщик з рослиною потрібно поставити на добре освітлене підвіконня. 

Загалом, якщо вас вдасться створити оптимальні умови, то ваша троянда цвістиме близько двох місяців на рік. Для більш пишного цвітіння взимку потрібно розташувати  рослину в прохолодному місці, але не менше + 14 градусів за Цельсієм. 

Розповідаємо, чим підживити рози в домашніх умовах. Почнемо з того, що для підживлення троянд весною потрібно використовувати комплексне добриво. Ми рекомендуємо ЯРОС. Препарат вносять раз на 10-15 днів. Осінню варто зменшити частоту внесення добрив. 

Отож, чим підживити рози весною, влітку і осінню, та як зробити це правильно. 

  • Норма внесення ЯРОСу 2,5 мл на 1 літр води. таке дозування буде актуальним не лише для підживлення троянд весною, але й для інших кімнатних рослин. 
  • Переконайтеся, що грунт у горщику з кімнатною трояндою вологий перед застосуванням добрива. Внесення по сухому грунту може призвести до опіків кореневої системи. 
  • В період цвітіння вносити підживлення потрібно дещо частіше, оскільки рослина витрачає багато ресурсів. 

Щодо того, чим підживити рози в травні, чим підживити рози влітку, а також чим підживити рози навесні, то ми вже зазначали, що рекомендуємо добриво ЯРОС. Річ у тім, що цей препарат є комплексним добривом, яке містить всі необхідні рослині мікро- та макроелементи, які сприяють здоровому росту та розвитку кімнатних рослин, включаючи троянду.

Основою добрива ЯРОС є еколого-трофічні групи мікроорганізмів, також препарат включає в себе такі макроелементи, як азот, фосфор та калій, які є необхідними для росту та розвитку рослин. Крім того, ЯРОС містить такі мікроелементи, як магній, залізо, марганець, мідь, цинк та бор, які також важливі для здорового росту рослин.

Однак всі ці поживні речовини призначені не для рослини, а для груп мікроорганізмів. Тобто саме ці мініатюрні помічники будуть стимулювати рослину поглинати потрібну кількість поживних речовин. 

Тепер ви знаєте, чим краще підживити рози. Щодо того, чим можна підживити рози взимку, то добриво вносити не варто, адже в цей час рослина перебуває в стані спокою. 

Також троянду можна обприскувати робочим розчином ЯРОСу, роби це варто влітку, але тільки тоді коли спаде спека. 

Ми розібралися як доглядати за кімнатними трояндами, чим весною підживити рози та як пересадити рослину. Але квітів багато не буває, тож якщо ви правильно доглядаєте рослину і вона віддячує вам пишним цвітіння, то ви точно хочете дізнатися, як розвести рози в домашніх умовах. Почнемо з того, що розмножити кімнатну версію троянд можна лише черешками. 

Отож, як розвести рози черенками:

  • відділіть від материнської рослини здоровий пагін завдовжки близько 10-15 см з кількома бруньками та листочками;
  • видаліть листочки з нижньої частини стебла і занурте його в воду, до води рекомендовано додати добриво ЯРОС з розрахунку 2,5 мл добрива на літр води;
  • через кілька тижнів повинні з’явитися корни;
  • далі висадіть укорінений пагін в горщик, як підготувати субстрат та горщик ви знайдете вище, де розповідається про пересадку;
  • накрийте стебло прозорою пластиковою пляшкою з отворами для вентиляції або змайструвати міні-парник з поліетилену;
  • поставте рослину в добре освітленому місці. 

За кілька тижнів на стеблі повинні з’явитися нові листочки, що свідчить про укорінення. 

Тепер ви знаєте все про декоративні троянди, догляд та чим весною підживити рози, в тому числі. Однак навіть найтурботливіший власник квітів не застрахований від шкідників та хвороби. 

Розповідаємо про хвороби кімнатної троянди та найпоширеніших шкідників. 

Якщо у вас ростуть кімнатні троянди, догляд за ними повинен включати профілактику від хвороб та шкідників. 

Отож розглянемо поширені хвороби:

  • Чорна плямистість. Це грибкова хвороба кімнатних троянд. Симптоми – чорні плями на листі та пагонах, які зазвичай супроводжуються пожовтінням і опаданням листя. Хвороба може бути спричинена занадто високою вологістю або температурою. Щоб запобігти захворюванню, важливо дотримуватися режиму поливу, забезпечити достатнє освітлення та вентиляцію.
  • Борошниста роса. Це одна з найпоширеніших хвороб кімнатних троянд. Викликає її надлишок добрив і сухість повітря. Симптомами є білий наліт на листі, стеблах і бутонах. Щоб лікувати троянду, потрібно видалити заражені частини рослини, а якщо вона сильно уражена, зрізати під корінь. Залишені паростки слід обробляти фунгіцидами. 
  • Іржа. Це грибкове захворювання, симптомами якого є жовті чи жовтогарячі горбики на надземних частинах рослин, бурі пухирі та червоно-жовті подушечки спор на нижній стороні листя. Цей грибок може призвести до пожовтіння та опадання листя, а також до загибелі рослини.

 

Серед шкідників варто згадати двох найпоширеніших:

  • Павутинний кліщ. Це найнебезпечніший шкідник для кімнатної троянди. Він розмножується в сухому повітрі і зазвичай вражає рослину восени і взимку. Щоб запобігти його виникненню, троянду регулярно обприскують за допомогою пульверизатора. Кліщі селяться на нижній стороні листя, схожі на дрібні крапки червоного або темно-коричневого кольору, на рослині можна помітити павутину. Щоб боротися з павутинним кліщем потрібно використовувати інсектициди. 
  • Попелиця. Ще один шкідник кімнатних троянд, яка живиться соками рослини. Симптоми – липкість на листках та стеблах. При масовому ураженні рослини шкідниками необхідно використовувати інсектициди. 

Зверніть увагу, добриво ЯРОС може допомогти подолати хвороби і шкідники троянди, Однак цей препарат лише посилює природний імунітет, а не лікує. Тому потрібно використовувати відповідні засоби для лікування, а ЯРОС для відновлення після хвороби чи атаки шкідників.

Купити ЯРОС можна онлайн, замовляйте прямо зараз, і ми надішлемо детальну PDF-інструкцію з рекомендаціями по використанню препарату. 

1 літр ЯРОСу замінює тонну перегною за ефективністю
Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Як працювати ЯРОСом з трояндою
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
0.25 л на 100 л води
250 грн / шт
1 літр
1 л на 400 л води
429 грн / шт
5 літрів
5 л на 2000 л води
1875 грн / шт
Про нас пишуть
Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top