Догляд за садом: як доглядати фруктові дерева з добривом ЯРОС

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

В чому особливість технології ЯРОС для саду

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Технологія роботи в саду з ЯРОС

Фруктовий сад — це не тільки смачні фрукти, а й справжня гавань для тих, хто шукає усамітнення та спокій. Однак, для отримання хорошого врожаю дерева потребують певного догляду. У цій статті ми розповімо, як доглядати плодові дерева, щоб ваш сад перетворився на справжній рай на землі.

Почнемо з того, що догляд за молодим садом та деревами, яким кілька років, буде дуже схожим. Взагалі, весна – це час, коли прокидається природа. Це означає, що ваші дерева потребують правильного догляду, адже від цього залежить якість врожаю. Правильний догляд за молодими фруктовими деревами або чагарниками дозволить вам забезпечити здорове зростання та розвиток, а також отримати хороший урожай у майбутньому. Звучить банально, але так і є. Нижче наводимо алгоритм дій, починаючи від ранньої весни.

Перевірка стану дерев

Тож почнемо. Весняний догляд за садом починається у березні, як тільки зійде сніг. Першим кроком весняного догляду за садом має бути огляд та розчищення території. Важливо видалити всі залишки рослинності, листя, гілки та інше сміття, яке може стати джерелом хвороб та шкідників.Також потрібно перевірити дерева на наявність пошкоджень, пересохлих гілок та інших проблем, які погіршують естетичний вигляд та можуть нести реальну небезпеку вашим рослинам.

Побілка та обробка від шкідників

Варто сказати, що догляд за фруктовими деревами весною, а також за декоративними деревами і чагарником передбачає побілку стовбура.

Побілка є частиною весняного догляду за садом. Вона допомагає захистити дерева від перегріву та опіків від сонця, що особливо важливо у посушливих регіонах. Часто від цього способу захисту рослин відмовляються, але він має право на існування, та точно не буде зайвим.

На цьому етапі догляд за деревами навесні неможливий без профілактичної обробки від шкідників та хвороб. Профілактична обробка від шкідників – це ще один важливий крок у весняному догляді за садом. Необхідно обробити дерева спеціальними препаратами, які допоможуть захистити рослини від комах, грибків та інших шкідників. Обробка має бути виконана до того, як з’являться перші ознаки зараження, оскільки мета обробки — недопущення появи захворювань. Водночас, фруктові дерева не хочеться безконтрольно поливати хімікатами. Тому багато хто бажає відмовитися від такої обробки. Для цього можна підібрати правильне добриво, яке забезпечує рослину всім необхідним та зміцнить природні захисні механізми. Про догляд молодих фруктових дерев за допомогою добрива поговоримо далі.

Підживлення дерев та чагарників у саду

Догляд за садом передбачає використання безпечних добрив, оскільки потім усі хімічні речовини будуть у плодах чи є ягодах, а сенс вирощування власного саду якраз у тому, щоб отримувати безпечні фрукти та ягоди. Ми рекомендуємо використовувати добрива ЯРОС, і ось чому:

  • до складу препарату входять усі необхідні рослині речовини – азот, фосфор, калій, цинк, марганець, бор, мідь та інші;
  • до складу також включені еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які стимулюють рослину вбирати корисні речовини із субстрату;
  • навесні достатньо внести лише 25-50 мл ЯРОСу на 10 літрів води (для кожного дерева або чагарнику);
  • препарат органічний та розроблений за інноваційною формулою без застосування хімічного синтезу.

І головне, з ЯРОС можна не хвилюватися, що у вашому врожаї буде перевищена допустима норма нітратів або інших речовин. Особливість цього добрива – стимулювання рослини вбирати необхідні поживні речовини з ґрунту, а рослина ніколи не візьме більше, ніж їй потрібно.

Обрізка та формування дерев

Незалежно від того, цікавить вас догляд за молодим садом навесні або за дорослими деревами, варто розуміти, що після зимової сплячки необхідно обрізати сухі, пошкоджені та слабкі гілки, щоб дерева могли правильно формуватися та розвиватися.

Обрізці можна присвятити окрему статтю, але якщо говорити загалом, то потрібно виходити з того, які культури ви вирощуєте, оскільки навіть обрізка груші та яблуні суттєво відрізняється.

Тепер ви знаєте, як доглядати за молодими деревами навесні. Що стосується того, як доглядати за садом у квітні, то варто дивитися по ситуації, зазвичай в цей час дерева цвітуть і їм краще не заважати. Молоді рослини можна додатково зволожити чи внести добриво. До речі, обрізка проводиться до того, як на дереві розпускаються бруньки, тобто ранньою весною, в перші дні березня. Водночас, догляд за садом у травні передбачає додаткові підживлення, оскільки в цей час активно формуються плоди.

Літній догляд за садовими деревами не менш важливий, ніж весняний. І хоч влітку зазвичай зріє врожай, і здавалося б втручатися в цей природний процес не треба, все ж таки потрібно знати про правила догляду.

Догляд за садом у червні передбачає продовження весняного догляду. У цей час необхідно приділяти особливу увагу поливу рослин, оскільки волога швидше випаровується.

Полив

Взагалі, полив є одним із найважливіших аспектів догляду за садом улітку, особливо в періоди посухи.Добре організований полив забезпечує рослину достатньою кількістю вологи, що своєю чергою сприяє розвитку та зростанню дерев, а також збільшенню врожайності.

Літнє підживлення

Що стосується добрив, то літній період — це час, коли плодові дерева потребують додаткового харчування. Особливо важливо внести добрива після збирання врожаю, щоб заповнити витрачені рослинами поживні речовини. Ми рекомендуємо додавати добрива ЯРОС щоразу при поливі. Пам’ятайте, що добриво вносять тільки по вологому ґрунту, оскільки є ризик нашкодити кореневій системі, особливо, якщо ви підгодовуєте молоді дерева або чагарники.

Боротьба зі шкідниками та хворобами влітку

Боротьба зі шкідниками також є важливою частиною літнього догляду за садом. Шкідники можуть сильно пошкодити плодові дерева, а отже необхідно вживати заходів для їх знищення або контролю. Залежно від виду шкідника та ступеня ураження, можна застосовувати хімічні чи біологічні засоби захисту. Зазначимо, що якщо ви зможете забезпечити рослини всіма необхідними поживними речовинами, ризик розвитку захворювань або хвороб істотно знизиться.

Збирання врожаю

І, нарешті, збирання врожаю — це головне завдання у літньому догляді за плодовими деревами. Важливо стежити за дозріванням плодів і збирати їх вчасно, щоб зберегти їхню якість і свіжість. Крім того, правильний збір плодів може сприяти більшому врожаю наступного року, оскільки це допомагає рослинам витрачати свої ресурси більш ефективно. Водночас догляд за плодовими деревами в серпні передбачає допомогу в підготовці до зими, звичайно, якщо не йдеться про, наприклад, пізньостиглих сортів яблунь.

Осінній догляд за садом включає кілька етапів. Один із головних — це внесення добрив. У цей період необхідно вносити комплексні добрива, потрібно слідкувати, щоб вони не містили азоту, але були багаті на фосфор, калій та інші мікроелементи. Що стосується ЯРОСа, то він містить азот, але його все одно можна вносити як осіннє підживлення. Річ у тому, що крім поживних речовин препарат також містить спеціальні групи мікроорганізмів, які стимулюють рослину вбирати тільки необхідні речовини.

Також восени проводиться обрізка дерев, яка допомагає зберегти їхнє здоров’я та форму. Не менш важливим є проведення профілактичних заходів проти хвороб та шкідників.

Що стосується того, як доглядати плодові дерева восени, то варто розуміти, що з вересня полив скорочується, оскільки зазвичай восени йдуть дощі. До того ж потреба у воді скорочується, особливо, якщо врожай вже зібраний. Загалом догляд за плодовими деревами у вересні нескладний, достатньо внести добрива, а також стежити за станом рослин.

У жовтні або листопаді, після того, як листя опаде, слід приділити увагу обрізанню та підготовці дерев до зими, також варто провести профілактичну обробку від шкідників. Догляд за садом у листопаді передбачає прибирання плодів, що залишилися, і остаточної підготовки саду до зимового періоду.

Догляд за молодими деревами восени не відрізняється від догляду за дорослими. Важливо правильно підготувати дерева до зими, провести обрізування та добриво.

Ті культури, що бояться морозу, необхідно вкрити.Загалом осінній догляд за садом восени, а саме у жовтні чи листопаді буде однаковим для всіх дерев із невеликим акцентом на особливості тієї чи іншої рослини.

Догляд за садом взимку обмежується переважно захистом рослин від морозів та інших погодних умов. Для цього необхідно забезпечити надійне укриття дерев, а також захистити їх від гризунів та шкідників.

Догляд за деревами взимку – це не більше ніж прибирання снігу з гілок дерев, перевірка міцності кріплень та підпор, а також огляд дерев на наявність пошкоджень. Це допоможе зберегти їх здоров’я та продовжити їхнє життя.

Як бачите, доглядати плодові дерева в саду не так вже й складно. Достатньо дотримуватись порад спеціалістів і бути готовими витрачати трохи часу на виконання “процедур”.

Для покращення якості врожаю та підтримки здоров’я дерев ми рекомендуємо застосовувати добриво ЯРОС. Замовте його прямо зараз і ми надішлемо інструкцію у форматі PDF про особливості застосування препарату.

1 літр ЯРОСу замінює тонну перегною за ефективністю
Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Як працювати ЯРОСом в саду
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

Про нас пишуть
Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top