Догляд за півонією у вазі та відкритому грунті з добривом ЯРОС

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

В чому особливість технології ЯРОС для півонії

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Технологія вирощування півоній

Півонії вважаються одними з найкрасивіших кольорів у світі. Вони були відомі в Стародавньому Китаї ще за 200 років до н.е., де вважалися символом багатства та благополуччя. З того часу ці витончені квіти завоювали популярність у всьому світі і стали улюбленою окрасою садів та букетів.

Якщо ви теж любите півонії, то обов’язково потрібно знати все про те, як правильно їх доглядати. У цій статті ми розповімо все про вирощування та догляд за півонією, у тому числі про догляд за зрізаними півоніями, щоб вони радували своєю красою якомога довше.

Весняний догляд за півоніями починається в березні, як тільки розтануть останні острівці снігу.

Ми розповімо все про весняний догляд за півонії. Для зручності розіб’ємо цю інформацію на місяці.

Догляд півонії в березні 

Догляд за півоніями рано навесні починається з другої половини березня. Саме в цей час потрібно внести перше підживлення. Ми рекомендуємо використовувати добриво ЯРОС, оскільки воно містить усі поживні речовини, і його буде достатньо для активізації росту. Додайте 25 мл ЯРОСу на 10 літрів води. Цього має вистачити для одного дорослого куща. Добриво поступово вбиратиметься рослиною разом із талою водою.

Отже, півонії після зимової сплячки ми розбудили.Але на цьому догляд не закінчується:

 • коли температура вночі перестане опускатися нижче -5 градусів, зніміть укриття з півоній, якщо воно було;
 • після того, як розтане сніг, розпушить грунт навколо кущів, щоб коренева система отримувала повітря;
 • також потрібно зняти торішню мульчу, для збереження вологи можна заново замульчувати ваші кущі півонії.

Як доглядати півонії у квітні

Другий місяць весни передбачає обрізання старих пагонів, якщо це не було зроблено восени. Також потрібно внести добрива. Багато хто рекомендує використовувати азот або інші препарати, ми ж радимо застосовувати ЯРОС. Завдяки йому ваші квіти отримають усі необхідні поживні елементи для нормального зростання та розвитку.

Як доглядати півонії в травні

У травні півонії починають дуже активно рости, формуючи бутони і сплячі бруньки на стеблах. У цей час потрібно рясно поливати рослину. Потрібно близько 30 літрів води на кожен кущ раз на тиждень.

Також рекомендовано розпушувати грунт у приствольному колі, але не глибше ніж на 7 см, щоб не пошкодити кореневу систему.

При кожному поливі рекомендовано додавати у воду добрива ЯРОС із розрахунку 25 мл на 10 літрів води. Так ви отримаєте пишне цвітіння.

Якщо ви вирощує півонії для зрізання, то видаліть з пагона всі бутони крім одного.

І пам’ятайте, правильний догляд за півонії навесні — запорука рясного цвітіння.

Догляд за півоніями влітку має бути правильним, адже саме в цей час року вони цвітуть і дають посадковий матеріал. Збирати насіння для розмноження півонії потрібно саме влітку після цвітіння.Але про все по порядку

Догляд півонії в червні

Перший місяць літа — це час, коли цвіте півонія. Якщо ви плануєте насолоджуватися ароматними квітами у вазі, потрібно регулярно видаляти бічні бутони, так ви отримаєте більшу квітку на кожному пагоні.

Часто півонії мають слабкі квітконоси через свої величезні махрові кольори. Щоб квіти не бруднилися об землю або не схилилися чи зламалися при сильному вітрі, рекомендовано встановити підпірки.

Півонія коли цвіте, потребує багато вологи, тож її й далі рясно поливати, а також розпушувати землю та прибирати бур’яни.

Також варто регулярно вносити добрива, хоч би при кожному другому поливі. Так квітка отримуватиме всі необхідні поживні речовини, а значить, цвітіння буде більш рясним і тривалим.

Відцвілі квіти відразу обрізайте, виняток —  ви хочете зібрати насіння.

Зверніть увагу. Суцвіття потрібно зрізати так, щоб на пагоні залишалося щонайменше 2 листочки. Інакше наступного року півонії цвісти не будуть. Це і буде відповідь на поширене питання, чому не цвіте півонія.

Догляд півонії в липні

Догляд за півонією в саду в середині літа передбачає рясний полив, особливо в періоди посухи. Крім того, необхідно:

 • зрізати всі квіти, що відцвіли, якщо ви не плануєте зібрати насіння;
 • при необхідності застосуйте препарати для лікування, оскільки часто в середині літа на стеблах з’являються характерні для грибкових захворювань плями;
 • також у середині місяця потрібно внести добрива, ми рекомендуємо вносити ЯРОС. Підживлення у липні сприятиме формуванню здорових бруньок на кущі.

Зверніть увагу. Півонії, які ростуть на одному місці понад вісім років, потребують збільшення дозування добрива. Якщо ви вносите ЯРОС, додайте не 25 мл на 10 літрів для молодої рослини, а хоча б 40 або 50 мл.

Догляд півонії в серпні

Серпень – це час збирати насіння. Їх потрібно висівати відразу після збору на заздалегідь підготовлені грядки.

Хоч у серпні сезон цвітіння вже закінчено, кущі все одно потрібно поливати, особливо якщо немає дощу. Це буде гарантією рясного цвітіння наступного року. Оскільки саме після цвітіння півонії закладають бруньки.

Зрізайте зі своїх півоній пожовкле і засохле листя. Якщо листя на пагонах починає в’янути, це зазвичай відбувається в кінці серпня або на початку вересня, то рослину потрібно обрізати півонії на зиму. Догляд – це гарантія рясного цвітіння наступного року. Тобто не можна забувати про рослину, як тільки вони відцвіли.

Восени рослина починає готуватися до зимівлі, і дбайливий господар повинен йому допомогти.

Півонії у вересні: догляд

Догляд за півонями у вересні передбачає можливість розсадити або пересадити ваші півонії. Догляд за ними буде звичайним — полив, підживлення, розпушування ґрунту. Якщо у вас росте півонія, розмноження можливе саме осінню Для цього потрібно викопати, розділити та садити її на нове місце.

У вересні догляд чи не найпростіший. Оскільки зазвичай на початку осені приходять затяжні дощі, а отже, поливати півонії уже не треба. Щодо підживлення, то це можна зробити наприкінці вересня. Внесіть останню підгодівлю на рік — 25 мл ЯРОСу на 10 літрів води.

Догляд півонії в жовтні та листопаді

Жовтень та листопад можна об’єднати. У цей час потрібно правильно підготувати півонії до сплячки. Накрийте прикореневе коло шаром торфу. Обріжте всі пагони, залиште над землею тільки пеньки кілька сантиметрів. Всі обрізані стебла потрібно спалити, щоб вони не стали домом для різних шкідників та хвороб і не розповсюджували їх садом.

У грудні, січні та лютому півонії сплять під снігом. Буде ідеально, якщо товщина снігу буде не менше 30 см. Якщо йдуть морози, а снігу немає, ви можете спорудити укриття з поліетилену. Не забудьте зробити отвори для того, щоб під плівкою не утворилася волога.

Тепер ви знаєте все необхідне про півонії. Догляд та пересадка допоможуть вам отримати яскраве цвітіння. Якщо у вас ростуть півонії, посадка та догляд у відкритому грунті навесні — це запорука рясного цвітіння. Якщо ви вирощуєте півонії, посадка та догляд восени, не менш важливі ніж навесні. Загалом доглядати півонії потрібно протягом усього року.Не будуть винятком і зрізані півонії, догляд за ними теж потрібен, інакше вони зав’януть через кілька днів.

Якщо у вашому саду є півонії, посадка та догляд у відкритому грунті мають свої особливості. Бажаєте бачити півонії у будинку? Тоді потрібно знати як правильно обрізати півонії, догляд у вазі набагато простіше, але теж потребує розуміння. Ось кілька порад про півонії зрізані, догляд передбачає:

 • Зрізайте півонії рано-вранці або пізно ввечері, коли температура на вулиці знизиться. Уникайте зрізання півонії у спеку.
 • Використовуйте гострий ніж або ножиці для зрізання півонії. Зрізайте стебла під кутом приблизно 45 градусів. Це допомагає зберегти півонії свіжими і запобігає загниванню стебла.
 • Видаліть все листя та квітки, які будуть знаходитися нижче рівня води у вазі.
 • Наповніть вазу свіжою прохолодною водою, достатньо щоб вона покривала стебла півонії на 5-10 см. Змінюйте воду у вазі щодня або хоча б раз на два дні.
 • Зберігайте вазу з півонії в прохолодному місці, уникати прямих сонячних променів та протягів.
 • Не ставте вази з півонією поруч із фруктами та овочами, які можуть виділяти різні речовини у повітря та прискорити розпускання бутонів.

Як бачите, обрізати півонії для букета теж потрібно вміти.

Тепер ви знаєте все про півонії, посадка та догляд вимагають повного розуміння, а також якісного добрива.

Замовте ЯРОС прямо зараз, і ви отримаєте детальну інструкцію в форматі PDF про застосування препарату. 

 

1 літр ЯРОСу замінює тонну перегною за ефективністю
Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Як працювати ЯРОСом з півонією
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

Про нас пишуть
Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top