Кали: догляд за рослиною з препаратом ЯРОС:

Абсолютно екологічне, без хімічних реагентів і шкідливих випромінювань

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

У чому особливість технології ЯРОС для кал

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Технологія вирощування кал

Кала – це вишукана тропічна рослина, яка завжди зачаровує своєю незвичайною квіткою. Доповнює її широке стрілоподібне листя, що ніби захищає його від небажаних поглядів, хоча помилуватися цією рослиною завжди приємно. Якщо у вашому будинку вже давно мешкають витончені кали, посадка та догляд за цією рослиною принесли вам досвід. Але, якщо ви тільки плануєте придбати зантедексію, ця стаття для вас буде дуже корисною. Тим більш, що тут буде описано як підгодовувати рослину корисними макро- та мікроелементами, насичуючи ґрунт ЯРОСом.

Занадто екзотична квітка кала – як за нею доглядати? Може виникнути припущення, що це надмірно складне завдання, яке не кожному під силу. Запевняємо вас, якщо дотримуватися простих правил та потрібного алгоритму при посадці та розмноженні рослини, вона обов’язково приживеться і радуватиме вас і ваших близьких, особливо в період цвітіння.

Вирощування кали в горщику має ґрунтуватися на базових потребах рослини. Так як вона в природі виростає на болотистій місцевості, в спеку рясний полив для неї просто необхідний. У решту днів поливати потрібно рівномірно і не дуже часто. Для цього рекомендуємо взяти трохи теплу відстояну воду з додаванням препарату ЯРОС: на 1 літр води – від 2,5 мл до 10 мл.

Як доглядати за каллами в домашніх умовах? Передусім догляд передбачає підвищену вологість повітря, регулярне обприскування листків рослини. Однак, незважаючи на потребу у волозі, згодом кала цілком може адаптуватися до звичайних квартирних умов. Тому, якщо ви ще роздумуєте посадити калу в горщик або краще придбати менш вибагливу рослину, то відповідь очевидна.

Кала кімнатна: види

Кали виглядають дуже ексклюзивно – кожен вид цієї квітки наповнений оригінальністю. Різновиди рослини дозволяють вибирати бажану квітку, доповнюючи гаму кольорів свого домашнього дизайну або просто вибирати за улюбленим кольором.

Ефіопська кала

Кала біла ефіопська – класичний представник цієї рослини, тому що широке поширення в нашій країні цієї квітки почалося саме з білої кали на високій ніжці. Підземна частина цього виду представлена кореневищем, а не бульбами і цибулинами, як у інших різновидів. Така кала дуже любить вологу, а своє велике, глянсове листя не скидає навіть у періоди покою.

Кали кольорові. Догляд

У сучасних квіткових магазинах зустрічаються не лише білі кали. Вже багато років любителі кімнатних рослин можуть вирощувати калу свого улюбленого кольору, адже різноманітність та насиченість розмальовок рослини просто заворожує.

Найбільш ексклюзивно виглядає кала чорна, догляд за якою також потребуватиме регулярного поливу, турботи про листя та періодичного підживлення ЯРОСом. Цей вид включає безліч сортів, і кожен з них приковує до себе увагу – важко собі уявити більш оригінальну домашню квітку. При правильному догляді деякі з них цвітуть довго: наприклад, сорт Шварцвальдер тішить господарів цілих 4 місяці.

Кала Еліотта – жовта кала, догляд для якої також включатиме багатий полив і турботу про зволоження листя. Дуже яскравий “сонячний” вид кали. Прийдеться до душі кожному, хто хоче привнести у свій будинок частинку радості.

Коли йдеться про фіолетову калу, швидше за все говорять про сорт Аметист. Кала фіолетова кімнатна, догляд за якою буде винагороджений надзвичайно насиченими квітками. У висоту така кала набагато нижча за ефіопську, і не перевищує 50 см. У домашніх умовах виглядає ефектно і, в той же час, акуратно.

Дуже часто квітникарів цікавить вазон червоні кали. Зазвичай в цьому випадку мова йде про рослину, що має назву «Антуріум», яка налічує сотні різновидів. Це глянцева, дуже ефектна квітка.  

Перш ніж приступити до посадки кали на своїй клумбі, зверніть увагу на те, які у кали садові сорти. Які з них найпоширеніші, невибагливіші? Давайте зупинимося на деяких із них:

  • Кала Albomaculata виросте приблизно до 60 см у висоту. Сама квітка білого кольору. Рослина багаторічна, і при правильному догляді, радуватиме вас довгий період часу.
  • Кала Black Eyed Beautу має кремово-жовту квітку, в середині якої – чорна цятка. На клумбі виглядає ефектно і дуже виділяється серед інших рослин. Виростає не більше 55-60 см.
  • Кала Rehmannii з ніжно-рожевою квіткою стане чудовою прикрасою вашої зони відпочинку. Включає декілька сортів, що відрізняються за відтінками. Вони виростають до 70 см, а восени скидають листя, переходячи в період покою.

Посадка кали у відкритий ґрунт навесні здійснюється в перші дні травня. Ґрунт слід підготувати за допомогою препарату ЯРОС: із розрахунку 2,5 мл-10 мл органічного добрива на 1 літр води. Ґрунт також бажано перекопати. Глибина лунок повинна бути 5-10 см з відстанню між ними 30-40 см. Потім бульбу поміщають у лунку, закопують, і це місце добре поливають також з додаванням розчину ЯРОС.

Раніше двох-чотирьох тижнів паростків кали ви не побачите, оскільки спочатку має сформуватися та зміцнити підземна частина рослини. Не варто турбувати рослину, розкопуючи лунку, щоб переконатися в її цілісності – цей період для кали надзвичайно важливий.

Догляд за калами в саду також включає полив, турботу про листя рослини. Тут вам вже не потрібно турбуватися про вологість – рослина пристосовується до нового середовища. Ті, хто практикує вирощування кали в саду, нерідко відзначають, що по цих рослин відразу видно, коли піде дощ – перед дощем квітка максимально розкривається.

Догляд за калами восени включає цілий процес. У нашому кліматі кали не зможуть перезимувати у відкритому ґрунті, тому їх необхідно викопати та залишити на зберігання. Для цього кали викопують із бульбами, які підсушують, акуратно очищають від землі, а потім відокремлюють від листя та коріння. Після цього бульби поміщають на зберігання до весни – у картонній коробці чи пластиковому контейнері з отворами.

Зверніть увагу, що бульби кали потрібно викопати перед заморозками та до осінніх дощів. Як правило, відповідний період настає у жовтні. Зрозуміти вам це також допоможе листя рослини – ви помітите, що воно почало жовтіти.

З настанням весни, наприкінці березня чи на початку квітня, потрібно зробити висадку бульб у горщики невеликого розміру – на глибину від 2 до 3 см. Посадка кали після зими також здійснюється із застосуванням розчину ЯРОС – 2,5 мл-10 мл органічного добрива на 1 літр води. Поливати необхідно 1-2 рази на тиждень. Цей варіант підійде, якщо ви вирішите пророщувати бульби в горщиках, перш ніж посадити рослину у відкритий ґрунт. Або відразу висаджувати вашу рослину в травні на вашу клумбу.

Після того, як рослина довгий період була «у сплячці» їй просто необхідні корисні макро- та мікроелементи, які вона отримує в процесі правильної посадки та підживлення. Ваша кала, пересадка якої була здійснена за всіма правилами, обов’язково приживеться і буде радувати вас та ваших близьких весь наступний сезон.

Посадка цибулин кали у відкритий ґрунт здійснюється в останній місяць весни, щоб рослині було максимально комфортно прижитися на новому місці. Якщо у вас росте ефіопська кала, то посадка її відрізнятиметься, адже вона має відмінну від інших видів кали кореневу систему. При цьому в побуті кала кореневищна догляд має отримувати такий самий, як й інші види цієї рослини – регулярний полив та підживлення ЯРОСом.

Вирощування кали з насіння – процес більш трудомісткий. Родючий ґрунт у цьому випадку буде дуже актуальним. Кислий чи слабокислий ґрунт підійде добре, але головне – забезпечення дренажу.

Перед посівом насіння слід проростити: на 6 годин помістіть його у трохи теплу воду. Потім посадковий матеріал загорніть у вологий рушник чи марлю. Йому потрібно буде зберігатися ще тиждень – стежте, щоб рушник не висихав, періодично зволожуйте його.

Висаджують це насіння в лунки розміром до 3 см. Перед цим ґрунт поливається відстояною водою з додаванням ЯРОСа (2,5 мл-10 мл на 1 літр води). В одному горщику має бути по 3-5 насінин.

Найпростіший варіант утримання кали – це вирощування у горщику у вигляді кімнатної рослини. Це має бути бульбова кала, вирощування в горщику якої не вимагатиме від вас надмірних витрат часу для догляду за нею. Головне – уникати прямих сонячних променів, піклуватися про зволоження листя та ґрунту, не допускати застою води.

Бульби кали посадка в горщик –  спосіб більш простий, ніж вирощування рослини з насіння. Вам також знадобиться подбати про ґрунт та дренаж, проте вам не потрібно турбуватися про правильну підготовку насіння. Зверніть увагу на те, що відстань від верхнього краю горщика до поверхні ґрунту повинна становити не менше 1,5-2 см. Стежте за зволоженістю ґрунту, і щоб рослина не знаходилася під прямим сонячним промінням. Обов’язково зберігайте вашу домашню калу від різких перепадів температури.

1 літр ЯРОСу замінює тонну перегною за ефективністю
Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Як працювати ЯРОСом з калами
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

250 мл
0.25 л на 100 л води
250 грн / шт
1 літр
1 л на 400 л води
429 грн / шт
5 літрів
5 л на 2000 л води
1875 грн / шт
Про нас пишуть
Наші сертифікати та посвідчення
Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top