Догляд та підживлення газону

Зелені та доглянуті газони є невід’ємною частиною пейзажу багатьох присадибних ділянок та скверів. Насичена зеленню трава перед дачним будинком, котеджом або парковим фонтаном створює ауру гармонії з природою. Але щоб зберегти та підтримувати цю красу, газону потрібен ретельний догляд. 

Головні етапи догляду за газоном

Покіс газону. Зазвичай покіс розпочинають у квітні-травні та продовжують до жовтня. Висота трави повинна залишатися приблизно однаковою протягом всього сезону. Як часто косити газон – вирішує господар, розумним порадником в цьому може стати висота трави. Якщо вона вже на 2-3 см перевищує рекомендовану – час косити. Краще не допускати переростання газону (коли трава буде вище ніж 10 см).

Регулярний полив. Перша ознака недостатності води – втрата «пружності» вашого газону. Саме час подбати про полив, інакше трава пожовтіє, а на газоні з’явиться бур’ян. Поливати рекомендується в прохолодну погоду – увечері або вранці. Добре налагодити автоматичний полив, щоб не витрачати на це багато часу та сил.  

Прочісування газону та видалення сміття. Навесні дуже важливо вичесати газон від залишків сухої трави. Це можна зробити або спеціальними граблями. Інколи цю процедуру варто повторити у серпні-вересні після спекотних літніх днів, щоб прибрати сухостій, а також протягом року при необхідності. 

Підрізання та вирівнювання країв. У процесі по вдосконаленню зовнішнього вигляду газону знадобляться газонокосарка, садові ножиці та мотокоса (нею косять газон біля воріт). Цей етап важливий, якщо ви бажаєте, щоб ваш газон виглядав досконало. 

Коткування газону. Роблять у тих випадках, коли треба усунути горбики та ямки, що утворилися на газоні. Також завдяки коткуванню можна покласти траву в певних напрямках, утворюючи контрастні полоси, які можуть стати частиною ландшафтного дизайну.

Боротьба з бур’янами. Боротися з бур’янами краще тоді, коли вони ще не розрослися. Рекомендуємо це робити механічним способом, щоб не довелося використовувати хімію. Хімічні засоби можуть бути небезпечними для ваших домашніх тварин, тому краще бути дуже обережними та обачними. 

Підживлення газону. Це один із найважливіших пунктів – навесні підживлення газону особливо важливе, тому що це початок вегетації усіх рослин. У цей час їм потрібна ваша підтримка. Щоб ваш газон був здоровим та сяючим, рекомендуємо використовувати екологічне добриво ЯРОС. 

Властивості біодобрива ЯРОС та норми внесення для газону

ЯРОС – це потужне універсальне біодобриво, яке відновлює рослини та ґрунт природнім шляхом. Його головні переваги: висока ефективність, легкість внесення, відсутність запаху та безпека для людей і тварин. 

Як працює ЯРОС. Біодобриво починає свою дію з оздоровлення ґрунту, за рахунок того, що насичує його необхідною мікробіотою. Він робить ґрунт більш пухким та водопроникним, завдяки чому він з легкістю поглинає та накопичує вологу для рослин. Також ЯРОС містить мікоризні гриби, які забезпечують кругообіг поживних речовин: вони діють як посередники, полегшуючи обмін поживними речовинами між рослинами та ґрунтом. Мікоризні гриби акумулюють (накопичують) з ґрунту та переводять у доступні форми такі поживні речовини, як фосфор, азот та інші мікроелементи, та забезпечують ними рослини.

Весняне підживлення ЯРОСом включає полив зранку або ввечері (під час, коли немає активного сонця). Перед застосуванням пляшку або каністру ЯРОСа слід збовтати, додати у відстояну воду, зачекати 7 хвилин – і розчин готовий. Для більшого ефекту, підживлення варто проводити після кожного скошування. 

Норми ЯРОСа для газону. Залежно від способу внесення відрізняються і норми – це важливо, щоб рослини отримали необхідну кількість добрива незалежно від того, яким чином ви будете це робити. Якщо у вас є автоматична система поливу, додайте ЯРОС з розрахунку 100-250 мл ЯРОСа на одну сотку (10х10 м, або 100 метрів квадратних) незалежно від кількості води. Якщо внесення буде проводитись оприскувачем: 100 мл на 10 літрів води розпилюється на 1 сотку (100 метрів квадратних). Поливалкою: 10-25 мл ЯРОСа на 10л води, пролити на 10 метрів квадратних.

ЯРОС – це універсальне біодобриво, яке також відновлює домашні квіти та застосовується в саду та на городі. Ви можете застосувати його навесні для ваших плодових дерев та кущів, щоб отримати здоровий та рясний врожай. Це унікальний продукт, який закриває дві загальні вимоги до будь-якого добрива – висока ефективність та безпека. Підживлюйте ваші рослини ЯРОСом та насолоджуйтесь їх здоровим виглядом та красою. 

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС