ЯРОС добриво для орхідей та підживлення орхідей

Перші результати вже за 2-3 тижні

Активує мікробіологічні процеси в рослині та ґрунті

Позбавляє від існуючих захворювань та запобігає новим

Універсальний не лише для орхідей, але і для всіх кімнатних рослни

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Як доглядати за орхідеями? FAQ

У цій статті ви знайдете практичні рекомендації про те, як правильно використовувати підживку для орхідей, яке добриво для орхідей підійде цим рослинам і чому. Результатом стане квітка, що випромінює здоров’я і тривалу частину року радує вас своїм цвітінням.

Вибираючи добриво для орхідей, слід знати особливості фізіології цих рослин. Кімнатні орхідеї, такі як фаленопсис — епіфіти, тобто це рослини, які ростуть на інших рослинах. Орхідеї мають так звані повітряні корені. Корінці у орхідей фотосинтезуючі, тому вони мають світло-зелений колір. Корінням рослина кріпиться в природі до кори дерев, ними ж вона вбирає вологу та мінеральні речовини.

У домашніх умовах необхідно регулярно застосовувати добрива, щоб орхідея отримувала необхідні їй мінеральні та органічні речовини, як в дикій природі. Також для цих квітів дуже важливий рівень вологості у приміщенні. У літній сезон їх потрібно обприскувати водою, в яку також рекомендован додавати добриво для орхідей Ярос.

Ключові складові добрива для орхідей:

 1. фосфор;
 2. азот;
 3. калій;
 4. додаткові мікроелементи.

Азот необхідний для правильного росту рослини, нарощування зеленої маси стебел та листя. Фосфор необхідний для формування та зростання бутонів, для цвітіння орхідей. Калій підвищує імунітет, прискорює зростання орхідей.

Азотні, калійні та фосфорні добрива продаються окремо, однак у такому вигляді їх вигідно використовувати для сільського господарства, на городі. А для екзотичних кімнатних вазонів краще використовувати комплексне добриво для орхідей, що містить всі ці елементи вже в збалансованих пропорціях, тому що правильно змішати компоненти, не переборщити і не нашкодити рослині — дуже непросто в домашніх умовах. Тим більше, що для ніжних домашніх квітів вам потрібні буквально аптечні дозування добрив для орхідей, а не сільськогосподарські.

Підживка для орхідеї – необхідність, але оскільки ці квіти особливі за своєю біологією та способом життя, потрібно розуміти, яке добриво для орхідей краще купити і чому.

Оскільки в природі орхідеї ростуть у розщелинах гілок і кори дерев, вони одержують із рослинних залишків, що накопичуються в таких місцях, і мінеральні солі, і органічні речовини. Також у природі в скупченнях залишків кори завжди присутня мікрофлора — природні бактерії та грибки, що беруть участь у трансформації органічних залишків, що містять такі елементи як вуглець, фосфор та азот. Хороше добриво для орхідей повинно мати подібний склад, щоб ваші квіти відчували себе як вдома і радували пишним цвітінням.

Найкраще добриво для орхідей — Ярос, що містить не тільки всі необхідні хімічні елементи в необхідних пропорціях, а й корисну біофлору, ті екологотрофічні групи мікроорганізмів, які є природними супутниками екзотичних квітів.

Загальні правила, які навчать вас, як підживлювати орхідею:

 • суворо дотримуйтесь інструкцій, враховуючи рекомендації щодо дозування, часу використання добрива для орхідей;
 • не використовуйте добрива для орхідей на сухе коріння, щоб рослина не загинула;
 • не поєднуйте кореневе та позакореневе добриво, щоб не зашкодити;
 • не підживлювати орхідею під час спокою;
 • зважайте на вид орхідеї при доборі добрива.

Під час роботи з добривом пам’ятайте наступне: не комбінуйте складові рандомно, користуйтеся рукавичками, не забувайте про алгоритм дій. Правильна підкормка для орхідей – ключ до регулярного цвітіння та здоров’я ваших рослин.

Як підживлювати орхідею в домашніх умовах?

Інтернет розповість вам все про підкормку орхідей народними засобами, аж до таких екзотичних варіантів добрива орхідей, як:

 • Чай та кава
 • Бананова шкірка, настояна на воді
 • Вода від вареної картоплі
 • Відвар лушпиння цибулі
 • Деревна зола.

Якщо вам не шкода ваших фаленопсисів, ви можете експериментувати з народними засобами підкормки для орхідей, проте досвід, практика та науковий підхід стверджують, що краще скористатися якісним, спеціально розробленим та багаторазово перевіреним, збалансованим добривом для орхідей Ярос.

Якщо ви чітко будете дотримуватись інструкції щодо застосування добрива Ярос, ваші орхідеї будуть радувати вас соковитою зеленню здорового листя і головне — прекрасними квітами.

Добриво для орхідей Ярос є не складним у застосуванні, достатньо чітко дотримуватися інструкції на упаковці.

Ми підкажемо, коли годувати орхідею з урахуванням періоду життєвого циклу рослини та сезону і як правильно це робити.

Підживлення орхідеї відразу після покупки не потрібне, оскільки рослина у стресі. Поставте його подалі від прямого сонячного проміння. Дайте квітці спокій. Просто контролюйте стан протягом двох тижнів. Потім поступово привчайте до сонця та поливу.

Добриво для цвітіння орхідей

У період бутонізації рослинам потрібен фосфор, а також весь комплекс мікроелементів. Застосовуйте добриво для орхідей Ярос під час підготовки рослин до цвітіння. Розведений згідно з інструкцією препарат необхідно використовувати для підживлення 1 раз на один-два тижні. Добриво Ярос вносять шляхом напування, тобто наливають у піддон вазона робочий розчин (10 мл на 1 літр води).

Чи можна удобрювати орхідеї під час цвітіння

У період цвітіння поливати орхідеї потрібно лише теплою водою, видаляти вологу з основи. Не бажано пересаджувати. Не забувайте один раз на місяць влаштовувати душ.

На етапі активного цвітіння використовувати добриво для орхідей не варто. Пелюстки можуть попадати від стресу. Однак при тривалому цвітінні або повторному викиді квітконоса зі сплячих бруньок внесення добрива для орхідей необхідне, інакше рослини будуть відчувати дефіцит калію і фосфору.

Підживка орхідей після цвітіння

Після закінчення періоду цвітіння добрива для орхідей Ярос можна вносити в меншій кількості, ніж під час підготовки до цвітіння. Підживка допоможе орхідеї відновити сили після цвітіння, покращить опірність рослин захворюванням та стійкість до несприятливих умов.

Взимку підживка орхідей проводиться один раз на місяць.

У міжсезоння — раз на два тижні.

Влітку, особливо у спекотну погоду, частоту внесення добрив для орхідей також скорочують до одного разу на місяць. Підживлення рослини шляхом наливу розведеного добрива в піддон замінюють на часте обприскування листя за допомогою пульверизатора та ополіскування орхідеї душем. У воду для обприскування на 1 л додають 2,5-5 мл добрива Ярос.

Орхідеї можна обприскувати в теплу пору року з початку травня до середини вересня.

Які проблеми орхідей вирішує ЯРОС

Допомагає врятувати рослину, якщо вона в поганому стані

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить вашу клумбу більш красивою і здоровою, ніж у ваших сусідів

Якісне, екологічно чисте добриво без пестицидів і хімії

Рослини стають в рази красивішими

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Подарунок при замовленні PDF-посібник по догляду за орхідеями

Що ви знайдете в електронному посібнику:

 • • Як обрати орхідею в магазині
 • • Як вирощувати орхідею вдома
 • • Поради по пересадці та реанімації
 • • Як боротися зі шкідниками

Після оформлення ви отримаєте посібник на електронну пошту

Замовити ЯРОС

Як реанімувати орхідею за допомогою ЯРОС
СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Наші сертифікати та посвідчення

FAQ (популярні питання)

Яку підживку для орхідеї застосовувати після пересадки?

Підживка орхідеї в період після пересадки має обов’язково містити такі елементи, як азот, фосфор і калій. Оптимально збалансований склад містить добриво для орхідей Ярос.

Яке добриво для орхідей найкраще?

Добриво для орхідей має містити збалансовану кількість азоту, калію та фосфору. Найкраща підживка для орхідей — добриво Ярос, воно містить, крім названих елементів, ряд важливих мікроелементів, які необхідні для вегетації та цвітіння фаленопсису та інших орхідей.

Як і коли удобрювати орхідеї?

Добриво для орхідей Ярос потрібно вносити раз на два тижні, приготувавши розчин із розрахунку 10 мл препарату на 1 літр води. Взимку, а також у літню спеку можна перерву між внесенням добрива збільшити до 1 місяця. Влітку можна використовувати добриво Ярос для обприскування орхідей: 2,5-5 мл на 1 літр води.

Чи можна добривом для орхідей поливати інші квіти?

Добриво для орхідей Ярос має збалансований склад за макро- та мікроелементами, ним можна поливати також інші кімнатні квіти.

Як правильно вносити підкормку для орхідей?

Добриво для орхідей Ярос вносять шляхом напування, тобто наливають у піддон робочий розчин (10 мл на 1 літр води). У теплу пору року, з початку травня до середини вересня, орхідеї можна обприскувати. Для цього на літр води додають 2,5-5 мл препарату ЯРОС.

Чим можна підживити орхідею в домашніх умовах?

Орхідеї — примхливі та ніжні квіти. Не варто експериментувати з неперевіреними народними методами. Радимо купити добриво для орхідей Ярос: його дуже просто використовувати, прочитавши інструкцію, і з цим добривом ваші орхідеї будуть отримувати всі необхідні макро- та мікроелементи у збалансованих пропорціях.

Чим підкормити орхідею перед цвітінням?

Перед цвітінням орхідеї потребують підживки добривом, що містить фосфор та калій. Ярос – ідеальне добриво для орхідей, що містить всі необхідні мінеральні елементи у збалансованій кількості, гумус та корисну мікрофлору. Вносіть добриво, як рекомендує інструкція до препарату.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top