Забезпечте себе 100% органічною картоплею з ЯРОС

Перетворіть ваш ґрунт на завод з вирощування екологічних овочей

Відновлює мікрофлору ґрунту, її видовий і кількісний склад

Природний стимулятор фотосинтезу

Природне походження

image section 1

233 499

задоволених клієнтів

20

років реанімуємо рослини та ґрунт

100%

екологічно

100 000+

гектарів землі відновлено завдяки ЯРОС

Як правильно доглядати за картоплею? FAQ

Картопля – одна з базових сільськогосподарських культур, що становлять основу щоденного раціону. Рослина відрізняється швидким зростанням, на утворення бульб витрачається колосальна кількість поживних речовин, через що обов’язковим чинником отримання гідного врожаю є піджива для картоплі.

Добрива для картоплі повинні використовуватися поетапно протягом усього циклу – напередодні висадки, перед цвітінням та збиранням бульб. Якщо підживлення картоплі було здійснено коректно, результат виявиться винятковім. Урожай складатиметься з рівних, гарних на вигляд бульб.

Цей захід відрізняється від підтримки рослин на інших етапах. Добриво для картоплі при посадці вноситься з метою поліпшення ґрунту, стимуляції росту кущів, створення стійкості до захворювань.

Підбираючи добрива для картоплі при посадці, перевагу слід надавати комплексним органічним складам, винахідники яких досконало продумали співвідношення різних компонентів.

Плануючи купити добрива для картоплі, зверніть увагу, що найкращим складом вважається органічне. У складі препарату ЯРОС є лише потрібні для картоплі компоненти, а негативні складові відсутні.

Піджива для картоплі при посадці цим препаратом – оптимальне рішення, оскільки фермер та городник позбавляються необхідності самостійної закупівлі різних компонентів. Залишається лише правильно внести склад у лунки або на листя, щоб отримати родючий ґрунт, який живить потужні кущі.

ЯРОС – ідеальне натуральне добриво для картоплі навесні, що забезпечує позитивний вплив на ґрунт. Цей унікальний препарат створює необхідну мікрофлору. В результаті родючість ґрунту суттєво підвищується, що не найпозитивнішим чином відобразиться на усіх етапах вирощування, обсязі та якості врожаю.

Переваги добрива ЯРОС:

  •       родючість ґрунту відновлюється завдяки заселення мікробіотою;
  •       збільшує вологомісткість, виключаючи шкоду в посушливий час;
  •       відпадає потреба у використанні хімії чи міндобрив;
  •       відбувається потужна стимуляція зростання кущів та утворення бульб;
  •       одержана продукція може вважатися екологічно чистою;
  •       родючість ґрунту з кожним роком не падає, а зростає.

Добриво для картоплі при посадці ЯРОС позитивно впливає на початкові стадії розвитку кущів, темпи зростання та імунітет. Цей склад багатий на найважливіші поживні речовини, такі необхідні для отримання максимально можливого та якісного врожаю.

Хоча вважається, що закладка добрива для картоплі перед висадкою в змозі створити достатні умови для розвитку кущів та утворення бульб до самого моменту збирання врожаю, фахівці все ж таки рекомендують періодично давати підживлення для картоплі протягом усього сезону, починаючи з післясходового періоду та завершуючи підготовкою до збору бульб.

ЯРОС – відмінний склад, який може використовуватися як добриво для картоплі по листу. Цей препарат включає необхідні рослинам корисні мікроелементи, його легко розвести в потрібній концентрації та використовувати для обприскування. Проводити такі процедури потрібно у вечірній час, щоб листя не одержали опіків. Після потрапляння розчину препарату на поверхню листа корисні речовини стрімко проникають усередину, заповнюючи брак необхідних для швидкого розвитку компонентів. Особливо добриво для картоплі по листу важливе для ранніх сортів.

Позакоренева підживка картоплі здійснюється кілька разів протягом усього сезону – коли кущі тільки почали нарощувати листя, у період бутонізації, після завершення цвітіння. І хоча піджива картоплі по листку не в змозі повністю замінити кореневе внесення поживних речовин, важливість цієї процедури для загального результату не підлягає сумніву. В ідеалі необхідно чергувати обидва ці варіанти, заповнюючи нестачу живлення через лист, керуючись спостереженнями за зовнішнім виглядом рослин.

Піджива картоплі за 3 тижні до збору врожаю – це гарантія отримання максимальної маси бульб високої якості. З цією метою городниками та фермерами активно застосовується універсальне добриво ЯРОС. Купити добриво на картоплю українського виробництва можна в будь-якому інтернет-магазині товарів для садівництва та городництва.

Ваш город чи поле може стати високопродуктивною фабрикою з виробництва екологічно чистої картоплі!

Найкраще добриво під картоплю має бути збалансованим. Ця риса повною мірою властива складу ЯРОС. Використання цього препарату дозволяє повністю уникнути проблем з розвитком рослин та усунути ризик серйозних захворювань. Комплексне добриво для картоплі стимулює розвиток здорових кущів та бульбоутворення.

Як діє ЯРОС на ґрунт та рослини?

Збільшує вологу ґрунту і цим самим ростить рослину

Зміцнює імунітет рослини, захищаючи її від хвороб

Робить ваш газон більш красивим і здоровим, ніж у ваших сусідів

100% органічний та екологічно чистий, без пестицидів і хімії

ЯРОС працює з ґрунтом, завдяки чому, родючість росте щороку

Рослини, що удобрюються ЯРОСом, вимагають в рази менше догляду

Як доглядати за рослинами з ЯРОС: інструкція

Подарунок при замовленні

Короткий pdf-посібник, який можна роздрукувати та використовувати для отримання інформації про догляд за рослинами з ЯРОС. В посібнику є детальна покрокова інструкція з приготування розчину ЯРОС, завдяки якому легко можна вирішити більшість проблем рослин

Після замовлення посібник прийде вам на пошту

Замовити ЯРОС

Обробка та догляд картоплі за допомогою ЯРОСу
Замовити ЯРОС
подарок

Електронний PDF-посібник по догляду з ЯРОСОМ у подарунок

СКЛАД ПРОДУКТУ:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Де використовувати ЯРОС
Орхідеї (весь рік)

Напоювати через 10 - 14 днів 10 мл / 1 л /
Обприскування від 2,5 до 10 / 1 л /

Вазони

Додавати ЯРОС під час кожного підливання від 2,5 до 10 мл на 1 літр води

Хвойні Весна-осінь

Проливання зі зволоженням крони 10-25 мл / 10 л /

Кухонний сад на підвіконні

Після посіву щедро полити, щоб сів ґрунт від 2,5 до 10 мл ЯРОСу на 1 літр води.

Щодня зволожувати, щоб ґрунт був вологим, але не мокрим. Після того, як зелень зійшла, пролити. Поливати в процесі росту. У всіх випадках розводити від 2,5 до 10 мл на 1 літр води. З'їсти зелень і посадити знову.

Овочі

Полити 2 рази розчином ЯРОСу з допомогою поливалки, змочуючи листову поверхню, щоб розчин стікав на землю.

10-25 мл ЯРОСу розчинити в 10 л води. На 10 квадратних метрів.

Полити рослину з допомогою поливачки розчином ЯРОСу, змочуючи листову поверхню так, щоб розчин стікав на землю.

Підливати рослину в процесі росту (передозування неможливе).

Розсада

Замочити насіння в розчині ЯРОСу від 2,5 до 10 мл на 1 літр води.

Після посіву щедро пролити, щоб сів грунт 10-25 мл на 10 літрів води.

Після того, як насіння зійде ще раз пролити 10-25 мл на 10 літрів води.

Висадка розсади:

1. Під час висадки щедро полити рослину і ґрунт розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

2. Коли розсада прийнялася, пролити ще раз розчином ЯРОСу 10-25 мл на 10 л води.

Ґрунт

Обприскувачем 100-250 мл на 10 літрів води, розпорошити на 1 сотку (100 метрів квадратних)

Поливачки: 10-25 мл Ярос на 10 л води, пролити на 10 квадратних метрів.

Дерева кущі виноград

Пролити кожне дерево, при можливості разом з листової поверхнею, 25-50 мл на 10 л води.

Перша обробка навесні під час фази зеленого конуса. Поливати або обприскувати рослину в процесі росту.

Восени остання обробка перед скиданням листя.

Газон ландшафт

Поливати газон після кожного скошування 10-25 мл на 10 л води.

Додавати до системи поливу з розрахунком 100-250 мл ЯРОСу на одну сотку (100 метрів квадратних) незалежно від кількості води.

Як приготувати розчин ЯРОСу

Налийте
чисту воду

Додайте ЯРОС (на 1 літр води від 2,5 до 10 мл ЯРОС)

Зачекайте
не менше 7-ми хвилин (не перемішуючи)

Наші сертифікати та посвідчення

Популярні питання

Як приготувати робочий склад добрива для картоплі?

Гарний результат при використанні препарату ЯРОС можна отримати лише за умови коректного застосування. Спочатку в 10 літрів теплої води вноситься 25 мл препарату. Після 7-хвилинної паузи здійснюється перемішування. Використовувати за призначенням потрібно одразу.

Чим ЯРОС кращий за інші підживи для картоплі?

Це біологічне та екологічне добриво під картоплю, що не містить хімічних реагентів та шкідливих добавок. У 2021 році препарат успішно пройшов сертифікацію та отримав дозвіл на використання при вирощуванні екологічно чистої сільськогосподарської продукції.

Як діє добриво на картоплю ЯРОС?

 Біокомпоненти оптимізують склад ґрунту, заповнюючи загиблі бактерії та гриби, за рахунк яких живуть та розвиваються рослини. Відновлені групи мікроорганізмів забезпечують трансформацію азоту, фосфору та вуглецю. Також присутні водорозчинні гумати та гумуси, цілий спектр важливих мікроелементів, яких потребує картопя, що розвивається.

Хто випускає органічне добриво для картоплі ЯРОС?

 Цей унікальній склад поставляє компанія «Ярос» з Білої Церкви. Фірма веде історію с 2001 року як науково-дослідна організація, а з 2003 року була зареєстрована як приватна компанія. Препарат зарекомендував себе як найкраще добриво під картоплю.

 

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ
*при замовленні від 1л ЯРОС