Чому ЯРОС не може бути сипучим, в стіках чи капсулах

ЯРОС – біологічний продукт, який має певну консистенцію та колір. Загальний бал мікробіологічної активності ЯРОСу становить близько 18 млн колонієутворюючих одиниць. Це живі організми, які працюють з вашим ґрунтом та вашими рослинами. І щоб продовжувати свою життєдіяльність, що нерозривно пов’язана з їхнім призначенням, вони вимагають делікатного відношення. 

Чому ЯРОС – рідина

Стикаючись з підробками, прояснимо – чому ЯРОС такий який є, і чому біопрепарат не може зберігати свої властивості в будь-якому іншому стані.

ЯРОС не може бути твердим та сипучим, тому що переведення мікробіоти в твердий агрегатний стан – високозатратна технологія, якою володіє обмежена кількість організацій. Як правило, це наукові лабораторії, які займаються дослідженням мікроорганізмів та мікробіоти.Робиться це виключно для довгострокового зберігання, і переважно –  для небезпечних штаммів. Коли мікробіота вже переведена в твердий стан, потрібно багато часу, щоб вивести її зі спори в активний стан.До того ж,якщо мікробіота багато часу була в твердому стані, її ефективність знижується. Тому ніколи не треба вірити, коли вам пропонують сипуче біодобриво – ніякої поживи ані рослині, ані ґрунту від нього не буде.  

ЯРОС не може бути в стіках, тому що ця технологія йде в розріз зі стандартами зберігання біопрепарату. Пояснимо: щоб запаяти стік, використовується висока температура, яка вбиває мікробіоту. Звісно, ми не можемо відповідати за всі технологічні процеси, але відомі нам технології не дозволяють запаяти стік таким чином, щоб мікробіота зберігала всі свої властивості.

ЯРОС не може бути в капсулах, тому що така розфасовка занадто дрібна і була б економічно невигідною – ані виробнику, ані споживачу. Немає сенсу додавати у виробництво зайві процеси. Тому ви ніколи не знайдете оригінальний ЯРОС у капсулах – такого препарату просто не існує.

Тара з харчового пластику високої якості

Іноді нам задають питання: «Чи можна замовити ЯРОС в свою тару?», «ЯРОС продається на розлив?» Ми опишемо існуючу систему та наш підхід, а ви робіть висновки та остерігайтесь шахраїв.  

На виробництві ми розливаємо ЯРОС виключно у високоякісний харчовий пластик, щоб він не мав ніякого впливу на мікробіоту. Якщо ж розливати препарат у тару, що не відповідає певним стандартам, це призведе до зниження його ефективності. Тому ЯРОС ніколи не відпускається в тару замовника. Єдині доступні об’єми ЯРОС: 250 мл, 1 л, 5 л, 20 л – це пластикова тара зі спеціальними властивостями та оригінальним логотипом.

Кожен господар, фермер, квіткар має розуміти, що ЯРОС – це біопрепарат, тому існують певні вимоги до його виробництва та зберігання. Не можна просто розлити його в будь-яку тару чи запаяти в стік. Тому що це – жива мікробіота, і щоб вона робила свою справу, ставлення до неї має бути дбайливим.

Будьте уважні, остерігайтесь підробок. Звертайте увагу не тільки на тару, а й колір. ЯРОС має щільну консистенцію: без збовтування може мати болотяний відтінок, а при збовтуванні технологічного осаду – має коричневий колір.

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

To top