Аукуба: догляд з біодобривом ЯРОС

Аукубу відносять до родини Гаррієвих рослин. Це теплолюбна, тіньовитривала рослина, яка нерідко зустрічається як в будинках та квартирах, так і в офісних приміщеннях.  Аукуба має декілька видів, але у якості домашніх найбільше популярні аукуба японська та гімалайська. 

Аукуба має прямі розгалужені стебла, прикрашені шкірястими, зубчастими, гладкими листовими пластинами овальної або ланцетоподібної подовженої форми. Кожен різновид  має відмінність в однотонному або строкатому забарвленні. Як правило, по листю цю рослину і відрізняють – воно є  головною примітністю аукуби, що прикрашене яскравими жовтими бризками. 

Важливо знати, що забарвлення листя визначає освітлення: при достатній кількості світла листя набуває красивого яскравого золотистого відтінку, розміри характерних плям на поверхні збільшуються. При цьому світло має бути яскравим, але розсіяним, інакше рослина може отримати опіки.

Правила догляду за аукубою

Аукуба або золоте дерево — рослина, яка негативно реагує на сильну спеку, тому максимальна температура влітку повинна становити +21°C, при перевищенні цього рівня кущ почне скидати листя та швидко втрачати свою красу. Також варто звернути увагу на вологість повітря, а також подбати про правильний полив. 

Температура повітря. Аукуба віддає перевагу середнім температурним показникам. В літній час це  +18…+21 °C, а в зимовий — +13…+14 °C, але зверніть увагу, що температура відміткою +10 °C може стати для рослини критичною.

Рівень вологості у приміщенні. Як правило, рослина нормально переносить невисокий рівень вологість у приміщенні, але поки не настає період спеки. Влітку та пізньої весни (коли стає досить жарко) рослину бажано регулярно обприскувати за допомогою пульверизатора. Взимку або восени, якщо рослина знаходиться у прохолодному приміщенні, кущі обприскувань не потребують.

Полив. Головним правилом поливу рослини є стабільне підтримання верхнього шару ґрунту у вологому стані. Але слід контролювати стан землі й не допускати її надмірного зволоження, яке здатне спровокувати гниття кореневої системи. Це, до речі, стосується більшої кількості домашніх рослин, не тільки аукуби. Полив аукуби проводять згідно з сезоном: влітку поливають рясно, орієнтуючись на стан верхнього шару ґрунту, а взимку — помірно, з використанням невеликої кількості води.

Зверніть увагу, що не дивлячись на те, що аукубу відносять до посухостійких рослин, при регулярному дефіциті вологи її листя починає жовтіти та втрачати насичене забарвлення, а в деяких випадках може почати опадати.

Щоб забезпечити рослині регулярне живлення та допомогти перенести стресові для неї періоди, рекомендуємо використовувати біодобриво ЯРОС. Додайте ЯРОС у кількості 2,5 до 10 мл на 1 л відстояної тепленької води, попередньо взбовтавши пляшку. Зачекайте 7 хвилин – тепер розчин готовий для застосування. 

Підживлюйте рослину періодично, але також майте на увазі, що передозування ЯРОСом неможливе, тому що це органічний препарат, який є абсолютно безпечним та універсальним. Їм ви також можете поливати інші домашні рослини – пропорції будуть ті ж самі (2,5 – 10 мл на 1 л води).

Основою вирощування рослин та отримання якісних врожаїв і високих прибутків є вологоємність та структура ґрунту
ЯРОС працює з першопричиною, тобто з ґрунтом.
Ґрунт з низькою кількістю мікробіоти
Використовуючи лише хімічні добрива, фермер мусить вносити більше і більше добрив щороку, оскільки біологічна активність в ґрунті знижується і родючість падає.
В результаті:
 • Ґрунт втрачає можливість накопичувати вологу
 • Рівень мікробіоти в ґрунті різко падає
 • Природня родючість ґрунту падає щороку
 • Ефективність добрив падає
 • Фермер потрапляє в порочне коло, коли необхідно вносити більше добрив
 • Фермер втрачає впевненість у прибутках  в наступному році
 • Падає прибуток на гектар та бізнес втрачає стабільність
Ґрунт з гарною мікробіологією
ЯРОС працює насамперед з ґрунтом. Повертаючи родючість та збільшуючи мікробіоту ґрунту та ефективність добрив. 
Ваш ґрунт:
 • Має більшу вологоємкість
 • Рослина має вологу навіть у посуху та не згорає
 • Ґрунт стає пухким і волога проникає в ґрунт та зберігається для рослини
 • Росте мікробіота збільшуючи ефективність добрив
 • З року в рік зростає родючість ґрунту та прибуток на кожному гектар
 • Потреба в мінеральних добривах знижується до 30% від загальноприйнятих .
ЯРОС для ґрунту. Відгуки клієнтів

Замовити ЯРОС

Склад продукту:

Основні таксономічні (бактерії, мікроміцети, стрептоміцети) еколого-трофічні групи мікроорганізмів, які беруть участь в трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин, необхідних для життєдіяльності рослин. Агрономічно-корисна біофлора досягає 15.6 х 10 в шостій степені колоній в 1 мл.

Також до складу входять N, P2O5, K2O, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg, (в кількостях, необхідних для початкового розвитку мікроорганізмів), водорозчинні гумати, гумус, вода.

Механізм дії:

Відновлення видового складу таксономічних і еколого-трофічних груп мікроорганізмів, які необхідні для утворення і підтримання стабільності ґрунтового колоїду, інтенсифікація процесів трансформації азото-, фосфоро- і вуглецевовмісних речовин. Завдяки наявності водорозчинних гуматів і гумусу стимулюється розвиток рослин.

Препаративна форма:

Рідина є повністю розчинною у воді.

Як замовити

Виберіть відповідний обсяг упаковки ЯРОС і оформіть замовлення

Після замовлення з вами сконтактує менеджер

Ми відправляємо вам товар компанією "Нова Пошта" або "Укрпошта"

Відправка протягом 3-х робочих днів

Отримуєте товар у відділенні Нової Пошти

Товар оплачуєте після його отримання на пошті або за реквізитами

НАШІ ПАРТНЕРИ
To top