З'явилися темні плями на стеблі Заміокулькасу?

З’явилися темні плями на стеблі Заміокулькасу?

hide

Головна / Блог / Заміокулькас / З’явилися темні плями на стеблі Заміокулькасу?

27
Гру

З'явилися темні плями на стеблі Заміокулькасу?

Поява чорних плям на листках і стеблах заміокулькасу сигналізує про помилки при догляді.

Плями можуть утворитися при вирощуванні в холодному приміщенні, загнивання окремих корінців і бульб, при переливі. Також плями на стовбурі можуть бути від надлишку вологи в грунті.

Крім того, вони з'являються, якщо частина корінців відмирає з яких-небудь причин. Якщо ж інших проблем немає, і рослина прекрасно розвивається, значить, це всього лише природний окрас заміокулькаса.

Поливати потрібно украй рідко, не більше одного разу на дві неділі, так як при надлишку вологи ця кімнатна рослина може згнивати. Необхідно рясно поливати, а наступний полив здійснювати тільки при повному висиханні ґрунту.

Для поливу використовуйте тепленьку відстояну воду з додаванням розчину ЯРОС Трапляється так, що зайва вода при поливі витікає в спеціальний піддон, так от її слід з нього відразу виливати. Бульба заміокулькаса – це і є корінь, в якому накопичується достатньо води для підживлення всієї рослини, навіть якщо ґрунт сухий. У зимовий період кількість поливу потрібно скоротити до мінімуму. Найкраще обприскувати або поливати листя рослини у час активної вегетації, так як це має сприяти кращому зростанні.

При використанні добрива ЯРОС для кімнатних рослин ефективним буде як кореневе, так і позакореневе підживлення. Добриво випускається у рідкій формі. Що значно спрощує його використання. Завдяки високоякісному компонентному складу, що містить у собі гармонійне поєднання поживних речовин, відбувається активний розвиток стеблової системи, підвищується імунітет та проходить процес збагачення ґрунту. Окрім того, Вашу рослину буде забезпечено всім необхідним для інтенсивного та яскравого забарвлення листя, що є ознакою здоров’я більшості декоративних культур.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну