Як доглядати за Заміокулькасом?

Як доглядати за Заміокулькасом?

hide

Головна / Блог / Заміокулькас / Як доглядати за Заміокулькасом?

27
Гру

Як доглядати за Заміокулькасом?

Місце розташування: Заміокулькас – рослина світлолюбна, любить розсіяне сонячне світло, а прямі сонячні промені можуть негативно позначитись на рослині.

Можна поставити заміокулькас біля південного вікна, але небажано ставити рослину на підвіконня. На північній стороні рослина буде рости також однак інтенсивність росту буде меншою, а колір листя - менш насиченим.

Температура🌡: Рослина заміокулькас в домашніх умовах комфортно себе почуває в температурному🌡 діапазоні +20...+26 C. Взимку, в період відпочинку, віддає перевагу більш прохолодним умовам +16...+18 C.

Мінімальна температура🌡, яку витримує протягом короткого періоду часу, становить +12 C, і коли ртутний стовпчик опускається нижче +5 C, рослина гине. Тому будьте обережні з зимовим провітрюванням і не відкривайте вікна, якщо горщик стоїть поруч.

Полив: Поливати потрібно украй рідко, не більше одного разу на дві неділі, так як при надлишку вологи ця кімнатна рослина може згнивати. Необхідно рясно поливати, а наступний полив здійснювати тільки при повному висиханні ґрунту. Для поливу використовуйте тепленьку відстояну воду з додаванням розчину ЯРОС.

Трапляється так, що зайва вода при поливі витікає в спеціальний піддон, так от її слід з нього відразу виливати. У зимовий період кількість поливу потрібно скоротити до мінімуму. Найкраще обприскувати або поливати листя рослини у час активної вегетації, оскільки це має сприяти кращому зростанні.

Добриво ЯРОС

При використанні добрива ЯРОС для кімнатних рослин ефективним буде як кореневе, так і позакореневе підживлення.

Добриво випускається у рідкій формі. Що значно спрощує його використання.

Завдяки високоякісному компонентному складу, що містить у собі гармонійне поєднання поживних речовин, відбувається активний розвиток стеблової системи, підвищується імунітет та проходить процес збагачення ґрунту.

Окрім того, Вашу рослину буде забезпечено всім необхідним для інтенсивного та яскравого забарвлення листя, що є ознакою здоров’я більшості декоративних культур.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну