Розмноження Заміокулькаса бульбою!

Розмноження Заміокулькаса бульбою!

hide

Головна / Блог / Заміокулькас / Розмноження Заміокулькаса бульбою!

27
Гру

Розмноження Заміокулькаса бульбою!

Розділення кореня гарантує максимум результату, адже отримується вже доросла сформована рослина, нехай і не така пишна, як була попередня, але це лише питання часу.

Найкраще просто обережно руками розділити кореневище на кілька частин, але, якщо це не вдається, можна скористатись гострим, стерильним ножем. Бульба розрізається таким чином, щоб кожна її частина містила хоча б одну точку росту, в народі їх називають вічками.

Найкраще розділяти бульбу на дві частини, щоб в кожної збереглась і наземна частина рослини, якщо потрібно більше рослин – на чотири частини, але не більше. Місця зрізів підсушуються, притрушуються товченим деревним вугіллям і поділені бульби розсаджуються в горщички, діаметр яких тільки трішки більший за діаметр самих бульб.

Чим швидше корені досягнуть стінок, тим швидше почнеться ріст рослини. Таке розсаджування великий стрес для рослини, тому потрібно підготувати себе до того, що вона зупиниться в рості, або може й дещо прив’янути. Як тільки пройде період адаптації, заміокулькас відновить ріст і почне відрощувати нові листочки.

Догляд за такою рослиною здійснюється таким чином, як за дорослим кущем, щорічне пересаджування не потрібне. Нові рослини потрібно берегти від протягів, перепадів температури і холоду.

Поливати потрібно украй рідко, не більше одного разу на дві неділі, тому що при надлишку вологи ця кімнатна рослина може згнивати. Необхідно поливати невеликими порціями, а наступний полив здійснювати тільки при майже повному висиханні ґрунту. Для поливу використовуйте тепленьку відстояну воду з додаванням розчину ЯРОС. Трапляється так, що зайва вода при поливі витікає в спеціальний піддон, так от її слід з нього відразу виливати.

У зимовий період кількість поливу потрібно скоротити до мінімуму. Найкраще обприскувати або поливати листя рослини у час активної вегетації, так як це має сприяти кращому зростанні. При використанні добрива ЯРОС (від 2,5мл до 10мл на 1 л води) для кімнатних рослин ефективним буде як кореневе, так і позакореневе підживлення. Добриво випускається у рідкій формі. Що значно спрощує його використання

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну