Під час опалювального сезону вологість повітря в приміщені знижена

Під час опалювального сезону вологість повітря в приміщені знижена

hide

Головна / Блог / Загальні проблеми / Під час опалювального сезону вологість повітря в приміщені знижена

23
Січ

Під час опалювального сезону вологість повітря в приміщені знижена

Під час опалювального сезону вологість повітря в приміщені знижена, що абсолютно не подобається багатьом кімнатним рослинам.
👇👇👇👇

Під впливом гарячого повітря💨 у рослин сповільнюється ріст і розвиток, припиняється цвітіння, підсихають, а то й зовсім опадають листя і бутони.

Тому намагайся не ставити кімнатні квіти поблизу джерел тепла: 🧐батарей, камінів, радіаторів та підлоги з підігрівом, а краще їх розташовувати в більш вологих приміщеннях. А також забезпечте рослинам достатнє зволоження повітря 1-2 рази на день тепленькою, відстояною водою 💦з додаванням розчину ЯРОС (від 2,5мл до 10 мл на 1 л води). Також можна поставити горщики з рослинами в ємність, наповнену галькою або керамзитом, і періодично підливати в неї воду.💧 Але май на увазі, в зимовий час 🥶не слід надмірно та нерегулярно поливати 💦рослини. Під час поливу 💧орієнтуйся на стан ґрунту в горщику – поливайте, тільки якщо він просох на глибині 2-3 см верхнього шару. Полив 💧проводять теплою відстояною водою з додаванням розчину ЯРОС (від 2,5 до 10 мл. на 1 л. теплої води). 💪🏽ЯРОС 💪🏽 високоякісне добриво для кімнатних рослин. До складу добрива входять корисні елементи, які стимулюють активне зростання, розвиток рослини. Добриво покращує загальний декоративний вигляд, збільшує кількість пагонів і покращує імунну систему. Повністю розчинно у воді і засвоюється рослинами на 100%.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну