Обираємо рослини для дитячої кімнати

Обираємо рослини для дитячої кімнати

hide

Головна / Блог / Загальні проблеми / Обираємо рослини для дитячої кімнати

23
Січ

Обираємо рослини для дитячої кімнати

👇👶👧👇

Правильно підібраний вазон може стати не лише борцем за чистоту Вашої квартири, але й вишуканою прикрасою інтер’єру.👌

Проте рослини для дитячої необхідно вибирати особливо прискіпливо.❗️ Окрім заспокійливої дії, насичення повітря киснем та ніжними, легкими ароматами, вони мають відповідати цілому ряду вимог:

 • бути безпечними (не містити колючок, ядовитих речовин),
 • не мати різкого запаху,
 • не викликати алергії.
 • Номер один у списку найкращих рослин для дитячої — абсолютно невибаглива сансевієрія. ✅Вона запросто очистить повітря від шкідливих речовин, що виділяють меблі або покриття підлоги. Ліквідує вихлопні гази. Однак завжди потрібно слідкувати за чистотою листя і протирати його регулярно від пилу. Коли рослина дихає, вона виконує свої обов’язки якнайкраще.

  ✅З появою кипарисовика Ви назавжди забудете про грибок і бактерії. Неможливо пройти повз такої краси! Та не забудьте: ялинка-пилосос час від часу потребує душу.

  ✅Лимонне дерево — джерело ефірних олій, які наповнять дитячу свіжістю і чистотою. Саме ефірні олії, поєднуючись з іонами повітря, вбивають мікроби. Легкі цитрусові нотки допоможуть дитині швидко заснути.

  ✅Хлорофітум настільки безпечний, що не завдасть ані найменшої шкоди, навіть якщо який-небудь допитливий малюк скуштує його на зуб. Прекрасно витягує з повітря шкідливі елементи та пилюку, натомість збагачуючи його киснем.

  ✅Бегонія, немов фільтр, очищує повітря від пилу і бактерій. Ідеально підійде для спальні малюка, схильного до алергії.

  ✅Пеперомія — найкраща у знищенні хвороботворних бактерій. Невибаглива, добре переносить тінь — те що треба для всіх, хто дбає про власне здоров’я, але не хоче зайвий раз носитися з горщиками.

  ✅Різдвяна зірка (декабрист) затишно почуватиме себе на підвіконні теплої, добре освітленої кімнати. 👉Загальні умови догляду за рослинами в дитячій кімнаті з розчином Ярос.❗️❗️❗️

  🌡Температура: навесні й улітку – в межах +20+26 ºC. Восени температуру слід знизити до +14+15ºC, але щойно рослина випустить квітконосів ( в рослин які квітують) температуру підвищують до +20 ºC.

  💧Полив: регулярний і помірний, при підсиханні верхнього шару грунту на рівні 2-3 см

  Фасування ЯРОСу

  divider

  250 мл

  на 100 літрів води

  200 грн / шт

  1 літр

  на 400 літрів води

  350 грн / шт

  20 літрів

  на 8000 літрів води

  3500 грн / шт

  1

  Замовляєте натиснувши на кнопку

  Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

  2

  Ми висилаємо Вам товар

  Доставка за 24 години по всій Україні

  3

  Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

  Бажаєте купити ЯРОС?

  На головну