️Обрізка кімнатних рослин

️Обрізка кімнатних рослин

hide

Головна / Блог / Загальні проблеми / ️Обрізка кімнатних рослин

23
Січ

️Обрізка кімнатних рослин

👇👇👇👇
  1. Найкращий час для проведення обрізки кімнатних рослин ✂️- це весна і початок літа, а й протягом усього року обов’язково потрібно видаляти всі пожовклі листя, ослаблі або хворі пагони, тому що вони можуть служити місцем скупчення шкідливих організмів.
  2. 🥀Троянди, 🌺азалії, різні фікуси, цитрусові,🍋🍊 олеандри, гібіскуси, абутілон (кімнатний клен), колеус, фуксії потребують обов’язкового формування своєї крони. Після прищіпки на вкорочених пагонах прокидаються сплячі бічні паростки і з’являється більша кількість нових пагонів. А кожен новий пагін – це додаткова кількість нових бутонів для квітучих рослин і нових зелених батогів для декоративно-листяних!.🌿 .
  3. Якщо ваша кімнатна рослина втратила декоративний вигляд, її пагони надмірно витягнулися, її обов’язково слід підрізати. ✂️Наприклад, періодичне укорочення пеларгонії робить рослину більш декоративнішою. Сміливо можете обрізати до 2/3 довжини кожного пагона, залишаючи лише 2-3 живі бруньки на кожному з пагонів.👌 .
  4. Після обрізки ✂️потрібно обробити всі зрізи чистим розчином ЯРОС. Це убереже рослину від потрапляння грибкових бактерій та інших шкідливих організмів, і дасть рослині сили для формування нових пагонів.👌 .

👇Загальні умови догляду за рослинами з розчином Ярос:👇

Освітлення: 🌞яскраве розсіяне світло без прямих сонячних променів.👌 Температура: 🌡навесні й улітку – в межах +20+26 ºC. Восени температуру слід знизити до +14+15ºC, але щойно рослина випустить квітконосів ( в рослин які квітують) температуру підвищують до +20 ºC.👌 .

Полив: 🚰регулярний і помірний, при підсиханні верхнього шару грунту на рівні 2-3 см. Навесні й улітку поливають частіше, восени й узимку – рідше, але щойно з’явиться квітконос, полив поступово збільшують. Полив проводять розчином ЯРОС ( від 2,5 до 10мл. на 1 л. Теплої води)👌.

Вологість повітря: 💨рослини бажано обприскувати 1-2 рази на день дуже дрібним розпилювачем.👌

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну