Причини появи борошнистої роси на кімнатних рослинах

Причини появи борошнистої роси на кімнатних рослинах

hide

Головна / Блог / Загальні проблеми / Причини появи борошнистої роси на кімнатних рослинах

31
Гру

Причини появи борошнистої роси на кімнатних рослинах

👇👇👇👇

Перш за все, виною тому застійний вологе повітря в приміщенні і різкі температурні коливання. Поширення хвороби відбувається також при контакті хворої і здорової рослин, при поливі, з потоком повітря, а також при перенесенні комахами.

Причиною розвитку хвороби може стати і надмірне перезволоження та обприскування в сукупності з високою температурою і вологістю в приміщенні.

Викликає хвороба грибок Sphaerothecaраnnоsa. У нього існує багато різновидів, вражають самі різні рослини, аж до кущів і дерев.

ЯК БОРОТИСЯ З БОРОШНИСТОЮ РОСОЮ НА КІМНАТНИХ РОСЛИНАХ?

Найперше, що потрібно зробити при виявленні характерних білих плям на листках і квітках рослин, забезпечити правильний мікроклімат в приміщенні, забезпечити яскраве освітлення без потрапляння прямих сонячних променів, уникати різких перепадів температур, при перших ознаках хвороби обрізати уражені пагони.

Однак пам’ятайте, що лікування борошнистої роси на кімнатних рослинах народними засобами дієво лише у випадках, коли хвороба ще не сильно поширилася і ступінь пошкодження мінімальна. Якщо ж ви бачите, що квіти сильно уражені, вам знадобиться застосування «важкої артилерії» – фунгіцидів. 💪🏽ЯРОС💪🏽 високоякісне добриво для кімнатних рослин. До складу добрива входять корисні елементи, які стимулюють активне зростання, розвиток рослини. Добриво покращує загальний декоративний вигляд, стимулює рясне цвітіння, збільшує кількість пагонів і покращує імунну систему. Повністю розчинно у воді і засвоюється рослинами на 100%. Використовуйте розчин ЯРОС (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л. тепленької відстояної води), при кожному поливі та обприскуйте 1-2 рази на день, дрібним розпиленням.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну