Догляд за Спатифіллумом у домашніх умовах

Догляд за Спатифіллумом у домашніх умовах

hide

Головна / Блог / Спатифіллум / Догляд за Спатифіллумом у домашніх умовах

29
Січ

Догляд за Спатифіллумом у домашніх умовах

👇👇👇👇

Поливання 💦у період вегетації і цвітіння має бути рясним, але коріння спатифіллума не терпить застою вологи, тому дотримуйтесь помірності і між поливами давайте висохнути верхньому шару субстрату. У зимовий час поливання скорочують до мінімуму, але субстрат не повинен висихати повністю. Спатифіллум вимагає підвищеної вологості повітря, тому у весняно-літній період корисно проводити часті обприскування рослини 💨або просто протирати листя вологою губкою. Період спокою у спатифіллума триває з жовтня по січень.

Пересадка рослин:🌱

Субстрат для спатифіллума потрібен пухкий, родючий головне, щоб ґрунт не був важким, інакше виникає ризик застою води в коренях. Щоб уникнути загнивання коренів, подбайте і про гарний дренаж.

Молоді рослини 🌱пересаджують щороку, рослини ж, які досягли п’ятирічного віку, пересаджують тільки тоді, коли з дренажного отвору покажуться корені. Спатифіллуму потрібен невеликий і неглибокий горщик, у великих горщиках ґрунт закисає ще до того, як його заповнить коріння рослини. Вибирайте кожен раз посудину ненабагато більшу за попередню і, як тільки дійдете до горщика діаметром 18-20 см, можете пересадження припинити, тільки час від часу оновлюйте верхній шар субстрату у вазоні. ❗️❗️❗️Перед тим, як вийняти спатифіллум зі старого горщика, добре полийте його відстояною водою з додаванням розчину Ярос ( від 2,5 мл до 10 мл на 1л води). 💦У новий горщик насипте дренажний шар із керамзиту товщиною 2-2,5 см, потім кілька сантиметрів свіжого субстрату, на який поставте спатифіллум разом із земляною грудкою, і поступово додайте в порожнини субстрат, втрамбовуючи його в міру наповнення горщика. Якщо новий ґрунт вологий, то після пересадки спатифіллума полийте його лише злегка, щоб ґрунт осів. Спатифіллум після пересадки кілька наступних днів не поливайте, ❗️а обприскуйте двічі на день, щоб йому було легше оговтатися від стресу. Поливання💦 поновлюється через три-чотири дні після пересадки.

Для поливу 💧та обприскування 💨рослини використовуєте відстояну воду (не менше ніж 12 годин) кімнатної температури з додаванням розчину Ярос (від 2,5 до 10 мл на 1 л води).

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну