ПОЛУНИЦЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ: ВИБІР МІСЦЯ

ПОЛУНИЦЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ: ВИБІР МІСЦЯ

hide

Головна / Блог / Полуниця / ПОЛУНИЦЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ: ВИБІР МІСЦЯ

29
Січ

ПОЛУНИЦЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ: ВИБІР МІСЦЯ

👇👇👇👇

Для початку потрібно чітко визначити місце де плануєте вирощувати полуницю. Можна вирощувати ягідні кущі🍓 в звичайних квіткових горщиках, виходячи з розрахунку: на 1 кущ – 3 літри земельної суміші. Горщики повинні стояти на добре освітленому 🌞підвіконні, ідеально підходять східні і західні вікна.

Допускається вирощування суничних кущів в балконних ящиках. У цьому випадку відстань між рослинами повинна становити не менше 15-18 см, а ящики варто купувати глибокі. Якщо балкон орієнтований на північну сторону, від вирощування культурної полуниці варто відмовитися – рослини не можуть повноцінно розвиватися без сонячного світла. 🌞Не вдасться отримати урожай на лоджії, яка продувається всіма вітрами 💨- полуниця не переносить протягів.

Відмінний результат відзначається при посадці суниці в підвісні кашпо – так можна заощадити балконну площу, зайнявши її під вирощування квітів або мініатюрних овочів.

Контейнера і горщики швидко пересихають, особливо в спекотні літні дні, ☀️тому необхідно встановити режим поливу 💦- 2 рази на тиждень , а також обприскувати 💨1- 2 рази в день розчином Ярос (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л теплої води). У сильну спеку 🌞полив проводять у міру необхідності.

ЯРОС 💪-це комплексна біодобриво, що сприяє: -захисту рослин від широкого спектру збудників хвороб, за рахунок підвищення імунітету рослини, без ефекту звикання:

  • покращення приживання розсади та саджанців;
  • підвищення стійкості до впливу негативних природних факторів (посухи, перепади температури);
  • збалансоване живлення
  • покращення смакових якостей плодів;
  • підвищення врожайності на 15-35%; Кущі краще розвиваються при постачанні коренів киснем – землю в горщиках потрібно періодично розпушувати, намагаючись не пошкодити коріння. Найкраще запланувати цю операцію один раз на тиждень.

Перші квітконоси 🌱найкраще видалити з куща, це допоможе рослинам не витрачати сили на врожай, а додатково зміцніти.

Видалення вусів 🌱проводять тільки в тому випадку, якщо балкон має недостатнє освітлення☀️. Якщо сонячні промені освітлюють молоді кущі з ранку до середини дня або з обіду до вечора, вуса можна залишити.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну