Догляд за пеларгоніями з розчином ЯРОС

Догляд за пеларгоніями з розчином ЯРОС

hide

Головна / Блог / Пеларгонія / Догляд за пеларгоніями з розчином ЯРОС

29
Січ

Догляд за пеларгоніями з розчином ЯРОС

👇👇👇👇

При поливі 💦пеларгоній важливо пам’ятати, що це досить посухостійкі рослини, в той же час легко піддаються грибковим захворюванням. Тому краще трохи недолити рослину, ніж полити її з надлишком. Влітку потрібно поливати💦 в міру висихання верхнього шару за умови, якщо рослина стоїть в теплому і сонячному місці. Взимку в прохолодних умовах полив 💦варто скоротити, але не доводити до повного висихання грунту.

Ознаками надмірного поливу 💦можуть бути в’ялі і опущені листочки, часто з появою сірої гнилі, у складнішому випадку почнеться підгнивання стебла, що практично завжди веде рослину до загибелі. Ще один симптом надлишку вологи – поява на нижньому боці листків «хвороб». При пересушуванні субстрату в горшку рослина 🌱перестає цвісти, листя жовтіє, краї підсихають. Вологість повітря 💨для пеларгонії не важлива, ці рослини не вимагають обприскування. Надмірна вологість і застійне повітря можуть викликати грибкові захворювання.

Тому рекомендуємо Вам поливати💧 рослину тепленькою відстояною водою з додаванням розчину ЯРОС (від 2,5 мл до 10 мл на 1 л води) при підсиханні грунту на рівні 2-3 см. верхнього шару. 💪ЯРОС💪-це кореневе підживлення квіткових рослин, яке можна використовувати протягом всього періоду вегетації з метою забезпечення інтенсивного росту і розвитоку рослин. Підвищує стійкість до хвороб, стимулює утворення великих суцвіть, сприяє рясному і тривалому квітуванню та інтенсивному забарвленню квітів.

Фасування ЯРОСу

divider

250 мл

на 100 літрів води

200 грн / шт

1 літр

на 400 літрів води

350 грн / шт

20 літрів

на 8000 літрів води

3500 грн / шт

1

Замовляєте натиснувши на кнопку

Після заповнення заявки менеджер зв'яжеться з Вами

2

Ми висилаємо Вам товар

Доставка за 24 години по всій Україні

3

Отримуєте і оплачуєте товар на місці у відділенні Нової Пошти

Бажаєте купити ЯРОС?

На головну